TIRTRANS Sp z o.o.

Fabianki

Opinie o TIRTRANS Sp z o.o.

2008-10-02 23:40
Słowa kojarzące się z Transport miedzynarodowy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Transport miedzynarodowy:
Najbardziej nie podobało mi się w Transport miedzynarodowy:
t gostynski 2009-02-10 19:18
wlasnie odszedlem (mowa o tirtrans z nowy witoszyn wloclawek) na dowidzenia[usunięte przez moderatora] wywalil mnie na 4000 zl ... nie polecam firmy. ludzie !! nie dajcie sie tam na zadna kaucje naciagnac bo na dzien dobry wtopice 750 euro !!!
Jaro 2014-08-06 09:44
Nie wiem jak było, ale teraz nie mam uwag. Nie ma żadnych kaucji i kasa na czas.
tirtrans 2014-11-14 12:54
Ten gostyński to to nieudacznik i bardzo nieuczciwy kierowca.
barti 2015-04-17 21:10
Witam czy ktos mi odpowie jak praca w tir transie mam niewiele doswiadczenia 7mcy ale chcialbym podjac prace i sie doszkolic jak oceniacie te firme pozdrawiam
TIRTRANS 2015-09-18 15:26
Witam, obecnie poszukujemy kierowców posiadających uprawnienia C+E, osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres tirtrans@tirtrans.pl, lub kontakt telefoniczny +48 (0)54 251-62-82. ZAPRASZAMY!
były kierowca 2015-10-09 18:15
DD. Nie wiem jak teraz ale p.Janiak swego czasu przekręcił mnie też jak innych na te 750e,złożyłem pozew do sadu w 2013r i sprawa w sadzie we Włocławku ucichła .Teraz wracam na swięta i będe musiał złożyć monit w biurze podawczym co ze sprawą bo w marcu mijaja 3 latka i się może przedawnić.
A wracając do tej firmy tematem firma w 2013r miała poważne problemy finansowe kierowcy zjeźdzający z Francji tankowali tyle aby dokulać się do polski i tu było zdziwienie zatankowali i brak środków na karcie ,BP,Firma prawdziwe dno była .A teraz słyszę ,że przyjmują kierowców ,premie,fundusz socjalny,pensje na czas i wiele samych zalet!! A czy międzynarodowa firma??nie widać ani na granicy niem.-franc., ani na samych autostradach A5,A6,A9,A10,A12,To chyba nie jezdzą po europie ,może Rosja itd .Radzę się zastanowić nad pracą w tej firmie ,prezes p.Janiak był bardzo opryskliwy,prostackie podejście do kierowców ,słowa to h.. ,skurwy... ,i inne takie epitety w ustach p.prezesa Janiaka to codziennośc była,nauczył się ich chyba na polowaniach wszak to myśliwy.... ,tak więc czy poczatkujący czy zawodowiec PRZEMYŚL SWOJĄ DECYZJĘ pracy w tej Firmie,a samo ogłoszenie widnieje w rozgłośni włocławskiej jestem na tej stronie i czytam.Panowie polecam zagranicznych pracodawców,Niemcy,Holandia,Belgia,Anglia płacą dobrze,na czas chces w euro to w euro ,w zł ..to w złotych.tacho rzecz święta .Ja pracuję akurat w Polsko-Holendersko-Angielskiej firmie mamy bazy w tych państwach .Kończąc moją opinię życzę miłego ,słonecznego weekendu i uczciwych pracodawców .
xxxx 2015-12-28 22:34
Przestrzegam nie idzcie tam ja tam pracowałem krotko czego bardzo zaluje i stracilem bardzo dużo nerw odchodząc z tamtat p J.T to wielki cwaniak i odejdziesz z niczym PRZESTRZEGAM BARDZO ZLA FIRMA !!!!!!
tomek g 2016-02-01 19:54
Wlasnie odszedlem. Janiak nie chce mi wyplacic ostatniej wyplaty. Prawie 5 tysiecy. Jestem zalamany. Dziecko wlasnie mi sie urodzilo. Ku przestrodze!!!
niewazne 2016-02-01 20:46
szkoda slow chlopie tez tam robilem szkoda slow Tylko takich złych ludzi jest mi szkoda bo on ma problem ze sobą i z własnymi długami a nie wyzwal cie od zlodzieij na koniec cytuje "Nie tacy już mnie próbowali okrasc " (Zly człowiek)
tomek g 2016-04-29 02:27
Kolego. Od tej firmy radze z dala sie trzymac.
łucja 2016-07-09 14:30
@ x po pierwsze używanie tutaj nazwisk raczej nie przystoi -== chciałbyś zeby ktoś użył twojego? Wydaje mi sie że niekoniecznie. Po drugie co ma piernik do wiatraka? Może piszmy nan tym forum w temacie pracy...
Azzura 2017-01-07 07:20
Mój tato przepracował w Tirtransie kilkanaście lat. Janiak ZAWSZE szedł Mu na rękę. Fakt, że w 2013 były jakieś zawirowania w firmie, ale lojalni kierowcy przeczekali to i później z tego co wiem było ok. Kierowcy jeżdżą po kraju i po Europie, co widać na trasach. Firma godna zaufania o czym świadczy fakt, że chcę iść w ślady mojego taty i spróbować się zatrudnić w Tirtransie.
Azzura 2017-01-07 07:21
Zostaw swoją opinię o TIRTRANS Sp z o.o. - Fabianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TIRTRANS Sp z o.o.