Opinie o Cogito Sp. z o.o. w Rydzyna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cogito Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Cogito Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cogito Sp. z o.o. w Rydzyna

Karol Nowy wpis

@giakao a jakie są te benefity ?

giakao Nowy wpis

jak widze z tych ofert chyba najciekawsza jest jako specjalista ds. pozyskania klienta i całkiem dobre benefity dają.

T7 Nowy wpis

Witam. Czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku magazyniera w Zabrzu ?

hops Nowy wpis

To może ktoś napisac ile człowiekowi zostaje na reke, jesli jest sie zatrudnionym na tak zwaną własną działalność gospodarczą? bo owszem do tego dochodzą koszta i to nie tylko wyżej wymienione składki, ale także prowadzenie księgowości. Możecie napisać ile orientacyjnie jest tu do zgarnięcia w średnim miesiącu? Bo rozumiem, że żadnej podstawy nie ma, tylko prowizje?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Cogito Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
K

Zapłatę otrzymałem za wykonane usługi na podstawie FV, kolejne faktury do dnia dzisiejszego nie zostały uregulowane.

Wydymany

system nie chce dodać strony ale wpiszcie nazwe ich firmy w długi info pl

pw

Teraz firma nosi nazwę Pierce & Goldberg Sp. z o.o.- UWAŻAĆ !!!!!!!!!!

były współpracownik

uwaga firma nie reguluje należnych faktur, w firmie panuje bałagan i zamieszanie, brak podstawowej komunikacji u pracowników cogito. Firma niby szukając pracowników werbuje ludzi do zdalnej pracy nie wypłacając później należnego wynagrodzenia.

Wydymany

Potwierdzam nic nie róbcie bez kasy, płatność z góry inaczej wtopicie kase.

K
@Wydymany

Witam ostatnia wpłata jaką otrzymałem od firmy Cogito za usługi to maj 2013. Od tej pory zwodzenie, ściemnianie i odwlekanie . NIE POLECAM. Uznanie rku-przelew/wpłata 13 8661 0009 2001 0000 4053 0001 86610009 BS./ WŁOSZAKOWICE COGITO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIE DZIALNOŚCIĄ PL. DEFILAD 1 00-901 WARSZAWA

byly pracownik

na początek zapłacą żeby się uwiarygodnić...a potem ściema, że musiał zapłacić ludziom /że też chcą wypłaty/; że ktoś jemu nie zapłacił, że kary itp. Ogólnie wielka ściema...uważaj żeby Cie nie wyrolowali bo w tym są naprawdę dobrzy

gekon

ale pieniędzy nie płacą w ogóle za pensje jakie macie na umowie? jak to wygląda, bo ja mam z nimi umowe na fakture jako zlecenie wykonania pewnych prac i szczerze mowiac juz dostałem czesc pieniędzy! a moze płaca tylko na początku? współpracował ktoś na podobnej zasadzie?

swego czasu cogito miało konta w Banku Spółdzielczym we Wschowie. Dobrym tzn. skutecznym komornikiem jest Pan Krzysztof Białas ma kancelarie w Lesznie na Święciechowskiej lub Maciejewski kancelaria w Lesznie na Niepodległości. To są komornicy spoza układu, którym się chce. Życzę powodzenia

ich

To (usunięte przez moderatora) jeszcze tam siedzi???? (!!!) Tyle latek wytrzymał - a ja tylko pół roku i podziękowałem za taka pracę,,,, (płatność pod stołem, zero organizacji i totalny bałagan). Swoją drogą to dziwne, iż jeszcze ogólnie ciągną przy takim podejściu do biznesu (nie wspomnę o młodym matołku - no chyba że jusz się trochę wyrobił w robieniu ludzi w konia :) )

pokrzywdzony

Witam, pilnie potrzebuję Waszego wsparcia. Czy zna ktoś może ich aktualne numery kont bankowych? Mam wyrok w sprawie odzyskania pieniędzy, ale komornik nie może znaleźć w żadnym banku ich rachunku. Będę wdzięczny za pomoc.

teraz jako HEGARMAN prowadzą rekrutaccje na portalu "e-lka". Szukają lakierników... ludzie nie bądźcie naiwni.... (usunięte przez moderatora) nie szanują ludzi, kłamią na potęgę,,,, (usunięte przez moderatora)

spiflo

Mi nie zaplacili. Czekam na pieniadze od 90 dni i nic. Dajcie sobie spokoj z ta firma. Niech lepiej upadnie

JA

NOWA NAZWA - HEGERMAN

SWÓJ

Z tego co widać to zmienili nazwę na HEARMAN

cogi

Zdecydowanie odradzam! 3x0!!! Zero organizacji, zero platnosci, zero kontaktu! Jesli ktos zastanawia sie nad praca w cogito,bo akurat wlasnie znow gdzies rekrutuja to lepiej 100 razy to sobie przemyslec. Szkoda czasu i nerwow!

ex

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Opoznienia w platnosciach albo ich brak to standard. Szefostwo pieknie gra wiadomo w co. Lubia czesto rekrutowac i przyjmowac ludzi mydlac oczy. Szkoda czasu i nerwow.

Zostaw merytoryczną opinię o Cogito Sp. z o.o. - Rydzyna

Cogito Sp. z o.o.