Cogito Sp. z o.o.

Rydzyna

Opinie o Cogito Sp. z o.o.

anonim 2011-06-10 03:00
totalna porazka. szefuncio - (usunięte przez moderatora). - to straszny babiarz, na baby wydaje cala kase a pracownikom zapomina placic.... wynagrodzenie daje jak ktos sie upomni (srednio 2 miesiace poniej), firma strasznie zadluzona, materialy kupuje poprzez inne firmy (podstawione) NIE POLECAM!!!!!!!
victor 2011-06-11 01:15
zgadzam sie z poprzednikiem, omijac szerokim lukiem!!!!!! chyba ze ktos chce popracowac harytatywnie....
nikov1079 2012-11-04 17:43
Teraz zatrudniają pracowników z Ukrajiny, które czekają na wypłatę po 3 miesiące I w końcu otrzymują mniej niż połowe z tego co zarobili.
były pracownik 2013-02-07 10:28
nie radze iśc z nimi na ugody... bo ich nie dotrzymują.... pieniądze ściąga komornik i jeszcze obraza, że człowiek walczy o swoje.... OMIJAJCIE TĄ FIRME, SZKODA WASZEGO ZDROWIA, CZASU I UMIEJĘTNOŚCI
ex 2013-03-20 22:19
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Opoznienia w platnosciach albo ich brak to standard. Szefostwo pieknie gra wiadomo w co. Lubia czesto rekrutowac i przyjmowac ludzi mydlac oczy. Szkoda czasu i nerwow.
cogi 2013-03-20 22:32
Zdecydowanie odradzam! 3x0!!! Zero organizacji, zero platnosci, zero kontaktu! Jesli ktos zastanawia sie nad praca w cogito,bo akurat wlasnie znow gdzies rekrutuja to lepiej 100 razy to sobie przemyslec. Szkoda czasu i nerwow!
SWÓJ 2013-05-20 15:49
Z tego co widać to zmienili nazwę na HEARMAN
JA 2013-06-17 15:33
NOWA NAZWA - HEGERMAN
spiflo 2013-07-02 19:49
Mi nie zaplacili. Czekam na pieniadze od 90 dni i nic. Dajcie sobie spokoj z ta firma. Niech lepiej upadnie
były pracownik 2013-07-18 11:27
teraz jako HEGARMAN prowadzą rekrutaccje na portalu "e-lka". Szukają lakierników... ludzie nie bądźcie naiwni.... (usunięte przez moderatora) nie szanują ludzi, kłamią na potęgę,,,, (usunięte przez moderatora)
pokrzywdzony 2013-08-22 14:37
Witam, pilnie potrzebuję Waszego wsparcia. Czy zna ktoś może ich aktualne numery kont bankowych? Mam wyrok w sprawie odzyskania pieniędzy, ale komornik nie może znaleźć w żadnym banku ich rachunku. Będę wdzięczny za pomoc.
ich 2013-08-24 20:31
To (usunięte przez moderatora) jeszcze tam siedzi???? (!!!) Tyle latek wytrzymał - a ja tylko pół roku i podziękowałem za taka pracę,,,, (płatność pod stołem, zero organizacji i totalny bałagan). Swoją drogą to dziwne, iż jeszcze ogólnie ciągną przy takim podejściu do biznesu (nie wspomnę o młodym matołku - no chyba że jusz się trochę wyrobił w robieniu ludzi w konia :) )
były pracownik 2013-09-20 11:01
swego czasu cogito miało konta w Banku Spółdzielczym we Wschowie. Dobrym tzn. skutecznym komornikiem jest Pan Krzysztof Białas ma kancelarie w Lesznie na Święciechowskiej lub Maciejewski kancelaria w Lesznie na Niepodległości. To są komornicy spoza układu, którym się chce. Życzę powodzenia
gekon 2013-09-23 16:56
ale pieniędzy nie płacą w ogóle za pensje jakie macie na umowie?
jak to wygląda, bo ja mam z nimi umowe na fakture jako zlecenie wykonania pewnych prac i szczerze mowiac juz dostałem czesc pieniędzy! a moze płaca tylko na początku? współpracował ktoś na podobnej zasadzie?
byly pracownik 2013-09-24 10:51
na początek zapłacą żeby się uwiarygodnić...a potem ściema, że musiał zapłacić ludziom /że też chcą wypłaty/; że ktoś jemu nie zapłacił, że kary itp. Ogólnie wielka ściema...uważaj żeby Cie nie wyrolowali bo w tym są naprawdę dobrzy
Wydymany 2013-11-28 12:23
Potwierdzam nic nie róbcie bez kasy, płatność z góry inaczej wtopicie kase.
były współpracownik 2013-11-29 15:01
uwaga firma nie reguluje należnych faktur, w firmie panuje bałagan i zamieszanie, brak podstawowej komunikacji u pracowników cogito. Firma niby szukając pracowników werbuje ludzi do zdalnej pracy nie wypłacając później należnego wynagrodzenia.
pw 2014-01-09 09:06
Teraz firma nosi nazwę Pierce & Goldberg Sp. z o.o.- UWAŻAĆ !!!!!!!!!!
Wydymany 2014-02-20 23:07
system nie chce dodać strony ale wpiszcie nazwe ich firmy w długi info pl
K 2014-10-03 11:29
Witam ostatnia wpłata jaką otrzymałem od firmy Cogito za usługi to maj 2013. Od tej pory zwodzenie, ściemnianie i odwlekanie . NIE POLECAM.

Uznanie rku-przelew/wpłata
13 8661 0009 2001 0000 4053 0001 86610009 BS./
WŁOSZAKOWICE
COGITO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIE DZIALNOŚCIĄ
PL. DEFILAD 1 00-901 WARSZAWA
K 2014-12-05 17:02
Zapłatę otrzymałem za wykonane usługi na podstawie FV, kolejne faktury do dnia dzisiejszego nie zostały uregulowane.
hops 2015-02-19 15:06
To może ktoś napisac ile człowiekowi zostaje na reke, jesli jest sie zatrudnionym na tak zwaną własną działalność gospodarczą? bo owszem do tego dochodzą koszta i to nie tylko wyżej wymienione składki, ale także prowadzenie księgowości. Możecie napisać ile orientacyjnie jest tu do zgarnięcia w średnim miesiącu? Bo rozumiem, że żadnej podstawy nie ma, tylko prowizje?
T7 2015-07-21 17:09
Witam. Czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku magazyniera w Zabrzu ?
giakao 2016-05-14 14:49
jak widze z tych ofert chyba najciekawsza jest jako specjalista ds. pozyskania klienta i całkiem dobre benefity dają.
Aneta 2017-06-02 13:26
A jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie benefity oraz możliwości oferuje Cogito. Wasze doświadczenie może być bardzo pomocne dla osób, które biorą pod uwagę firmę jako potencjalnego pracodawcę.
Zostaw swoją opinię o Cogito Sp. z o.o. - Rydzyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cogito Sp. z o.o.