"Florida"Andrzej Drygiel

Koszalin

Opinie o "Florida"Andrzej Drygiel

damian wasilewski 2013-11-15 21:08:41
pracowalem w 1997 roku w tejze restauracji i uwazam ,ze dobrze sie trzymasz chlopie skoro tyle lat to ciagniesz.mam nadzieje ,ze wszystko gra chociaz nie mialem okazji cie blizej poznac to robiles dobre wrazenie.
chcialem sie wiecej dowiedziec od ciebie o tym jak otworzyc kolejny mc.d w koszalinie. pozdrowienia damian
Siano 2015-10-01 20:21:26
Praca pod skrzydłami firmy Floryda jest...survivalem.
Pan Andrzej robi wrażenie niekompetentnego w Swoich działaniach zarówno wobec opieki nad placówką jak i podejściem do pracowników.
Sprzęt sypie się w oczach. Wszelakie naprawy odbywają się tylko po upływie kilku miesięcy lub przed ważną kontrolą. Kiedy jednak sprowadzany jest "fachowiec" do usterek to robi wrażenie osoby, która od lat jest bezrobotna i nadużywa alkoholu. Metody kar i nagród są na poziomie przedszkola, bo z grubsza nie mają sensu i zostawiają pracownika z mieszanym morale. Jak Pan Andrzej był w stanie utrzymać się na rynku pracy z podejściem, które bezpośrednio doświadczyłam jest dla mnie zagadką. Jedyne co można powiedzieć pozytywnego to fakt, że pensja wpływa w określonym terminie.
Biorę pod uwagę, że nie znam wszystkich szczegółów dotyczących księgowości i obowiązków właściciela firmy. Jednak pracownikom nie są one udostępniane, więc powyższa opinia jest oparta wyłącznie na osobistych doświadczeniach.
Czy warto pracować w tej firmie? Tak, jeżeli ma się twardą skórę, nieograniczoną cierpliwość, odrobinę desperacji i "wywalone" na miejsce pracy.
smull 2016-04-26 22:01:46
ali, z tego co wiem to nie mają zbyt dużych rotacji więc nie ma problemu z podziałem zadań. Podobno zawiedzione mogą czuć się te osoby, które planowały podejmować pracę w branży
Zostaw swoją opinię o "Florida"Andrzej Drygiel - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Florida"Andrzej Drygiel