Opinie o Florida Andrzej Drygiel w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Florida Andrzej Drygiel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Florida Andrzej Drygiel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Florida Andrzej Drygiel w Szczecin

Ta miła :) Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie - MCD Galaxy.Pan Andrzej w ogóle nie reagował na ostry mobbing w jego firmie jak i personalna jego firmy.Na aktywny mobbing ze strony pana Jastrzębskiego czy pewnego starszego managera argumentował zachowanie albo orientacją albo przewracaniem oczami.Żenada.Ale po kolei...pan Jastrzębski co rusz starał się wmówić pracownikom firmy iż "nic nie znaczą, są zerem" chociaż sam nawet liceum nie skończył.Ale jak się jedyne co potrafi to zdobyć awans romansem z asystentką...Posiadał zerową wiedzę na temat produktów i funkcjonowaniu firmy.Własne kompleksy leczył na innych.Paskudne zachowanie.Przechodząc do pewnego starszego managera, który wszem i wobec chwalił się swoim homoseksualizmem - niszczył psychicznie inne kobiety zwłaszcza te, które chciały mieć awans i ciężko na niego pracowały.Doprowadzenie do płaczu czy też poniżanie przy pracownikach/klientach.Pan Andrzej za to argumentował takie zachowania "gejowskimi humorami".Śmiechu warte.A podchodząc do sprawy personalnej Pani Sylwii...hah.Oszukiwanie na wypłatach, popychanie(!) pracowników...te osoby skierowała bym na leczenie.Ewidentnie są psychopatami. Dobrze, że ta firma upadła.

Tomek Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania?

Martyna Nowy wpis

Wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jaką umowę proponują?

Wollust Nowy wpis

Super atmosfera i super szef. Brak problemów z grafikiem, wypłata na czas. Zdarzają się jednak problemy z wyliczeniami godzin więc trzeba pilnować. Większość pracowników z Ukrainy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Florida Andrzej Drygiel spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
smull

ali, z tego co wiem to nie mają zbyt dużych rotacji więc nie ma problemu z podziałem zadań. Podobno zawiedzione mogą czuć się te osoby, które planowały podejmować pracę w branży

Siano

Praca pod skrzydłami firmy Floryda jest...survivalem. Pan Andrzej robi wrażenie niekompetentnego w Swoich działaniach zarówno wobec opieki nad placówką jak i podejściem do pracowników. Sprzęt sypie się w oczach. Wszelakie naprawy odbywają się tylko po upływie kilku miesięcy lub przed ważną kontrolą. Kiedy jednak sprowadzany jest "fachowiec" do usterek to robi wrażenie osoby, która od lat jest bezrobotna i nadużywa alkoholu. Metody kar i nagród są na poziomie przedszkola, bo z grubsza nie mają sensu i zostawiają pracownika z mieszanym morale. Jak Pan Andrzej był w stanie utrzymać się na rynku pracy z podejściem, które bezpośrednio doświadczyłam jest dla mnie zagadką. Jedyne co można powiedzieć pozytywnego to fakt, że pensja wpływa w określonym terminie. Biorę pod uwagę, że nie znam wszystkich szczegółów dotyczących księgowości i obowiązków właściciela firmy. Jednak pracownikom nie są one udostępniane, więc powyższa opinia jest oparta wyłącznie na osobistych doświadczeniach. Czy warto pracować w tej firmie? Tak, jeżeli ma się twardą skórę, nieograniczoną cierpliwość, odrobinę desperacji i "wywalone" na miejsce pracy.

damian wasilewski

pracowalem w 1997 roku w tejze restauracji i uwazam ,ze dobrze sie trzymasz chlopie skoro tyle lat to ciagniesz.mam nadzieje ,ze wszystko gra chociaz nie mialem okazji cie blizej poznac to robiles dobre wrazenie. chcialem sie wiecej dowiedziec od ciebie o tym jak otworzyc kolejny mc.d w koszalinie. pozdrowienia damian

Zostaw merytoryczną opinię o Florida Andrzej Drygiel - Szczecin

• Jak się pracuje w Florida Andrzej Drygiel?

Zobacz opinie na temat firmy Florida Andrzej Drygiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Florida Andrzej Drygiel
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Al. Wyzwolenia 18-20
    70-554 Szczecin