TURNERS ( Soham ) LTD

Newmarket

Opinie o TURNERS ( Soham ) LTD

anonim 2009-03-30 22:10:36
nie ma rewelacji,pieniadze średnie,atmosfera do kitu
anonim 2010-07-27 19:52:24
TYM BARDZIEJ BEZ REWELACJI GDYZ PRACA GWARANTOWANA JEST PRZEZ AGENCJE, A DO AGENCJI NAWET NIE DA SIE DODZWONIC, A JAK JUZ SIE DODZWONISZ TO WYLACZAJA ROZMOWE LUB NIE MA PRACY. DO KITU JEDNYM SLOWEM.
rudi 2010-10-20 21:42:21
Tez tam przez chwile kiedys robilem. Bylem b.zadowolony, jak mnie [usunięte przez moderatora]
turners driver 2012-02-29 08:36:59
Nie pracowalem jako kierowca w innej firmie ,wiec ciezko mi porownac, ale z rozmow z innymi kierowcami wynika ze nie jest tu zle.
Ps. "ja" ty chyba nie jestes polakiem, moze napisz swoja wypowiedz w swoim ojczystym jezyku i sobie kazdy przetlumaczy w google,bo po polsku nikt cie nie zrozumie.
Łysy 2013-07-30 19:45:53
Wydaje mi się, że jak znasz w stopniu komunikatywnym to bez problemu powinieneś dać radę.
Łysy 2013-08-14 18:16:55
Z tego co się orientuję to zarobki są cały czas poniżej minimun, ale nadrabia się godzinami i dodatkami, jeśli masz weekendy i pracujesz 6 dni w tyg to powinieneś zarobić ok 550 a w 5 dni 500, oczywiście są wachania ale nieduże :)
Łysy 2013-08-14 18:18:29
sorki, wróć :) zapomniałem że ja byłem na starym kontrakcie a od kilku lat są nowe, zarobki są troszkę wyższe niż minimum ale kwota o której napisałem pozostaje ;)
Łysy 2013-08-15 19:33:41
Masz normalny kontrakt tu się nie martw, jeśli chodzi o sprawy prawne to generalnie Turners jest ok, musisz tylko pamietać, że w uk do roku mogą Cię zwolnić bez podania przyczyny więc przez rok trzeba być grzecznym.
Łysy 2013-08-20 15:38:14
ja miałem stary kontrakt więc nie wiem jak jest w nowych ale raczej nie massz się co martwić bo pod tym względem firma jest w miarę uczciwa dopiero jak zaczniesz pracować wycisną Cię jak cytrynę :P jak coś to możesz napisać do mnie maila bo rzadko wchodzę na tą stronę, lysy.20020@wp.pl
Łysy 2013-08-31 09:16:59
nie wiem czy sie doczekasz :) kontrakty generalnie różniły się kwotą zarobków, niczym więcej, chociaż może tam być coś dodatkowo ale raczej nie bo jeśli chodzi o sprawę prawną, jak kontrakt, czy tacho firma jest ok, to dopiero potem traffic office wyciska Cię jak cytrynę :)
Łysy 2013-09-02 08:16:38
oki, czekaj :)
Lucjan 2013-11-11 18:39:56
chciał bym sie dowiedziec cos na temat zakwaterowania i ubezpieczenia w tej firmie bo pisze ogloszenie ze przyjma do naklejania etykiet ale nic wiecej nie pisze i ile wogole wychodzi za tydzien roboty czy tam miesiac
monika32 2013-11-12 11:09:59
..powyżej jest informacja odnośnie pracy w transporcie. Oferta jest odnośnie naklejania. Nie mogę się dodzwonić pod podany numer. Jeżeli ktoś ma jakiś namiar albo info to proszę o kontakt (usunięte przez administratora)
ana 2013-11-17 22:42:33
(usunięte przez administratora) ktos pracuje/pracował przy tych etykietach??? ludzie napiszcie coś: w jakich warunkach odbywa się ta praca??? czy jest zakwaterowanie??
marca 2013-11-18 23:37:00
Zadzwoń i zapytaj.
kot 2013-12-26 21:35:10
Czesc wszystkim jak chcecie sie dowiedziec co o tej firmie to ja wam powiem cos. Ja z mojim chlopakim tam robilam warunki som do kitu a zeby sie do prosic o pieniądze odnich calkowitom kwote to tragedia i warunku som do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to moje zdabie
pies 2013-12-27 01:14:00
hej ja do dizsiaj nie dostałem pieniędzy nie dajcie jakies namiary na (usunięte przez administratora)tutaj prosze..nie mam numeru do niego
7 lat 2014-01-06 03:14:27
No dobra.. Troche ogarniecia jesli chodzi o Turners.. (usunięte przez administratora)(pozdrawiam) pisze o pracy kierowcy a cala reszta (mam wrazenie) pisze o pracy przy sortowaniu owocow - a tu juz 500f z zadne skarby swiata nie wycisniesz. Jak przez agencje (na kontrakt szanse zerowe) to max 250f i to przy mega dobrych wiatrach. Nie piszcie ze opoznienia w placeniu kasy bo TURNERS to firma ktora sortowanie zleca glownie agencji (chyba One Call o ile pamietam) i problemy z platnoscia sa z agencji a nie z Turnersa.
(usunięte przez administratora)nie narzekaj, spedziles tu pare konkretnych lat , jakby nie Turners to bysm sie nie poznali :p
ja 2014-06-01 10:52:16
znajomi pracują przy sortowaniu owoców, i nie mówią że są problemy z płatnościa. Ja kiedyś pracowałem też dla podwykonawcy turnersa cpfood i co prawda za najniższą krajową ale jak ktoś chciał zarobić to była taka możliwosć. Jak na początki to było całkiem nieźle.
paweł 2015-01-27 16:23:26
też prawda.. szukasz informacji, a nie możesz ich znaleźć, ja mam tylko nadzieje, że ktoś kto jest tutaj na forum da rade napisać ja praca u nich wygląda i tak samo prosiłbym o pomoc w zaklesie warunków pracy jakie tam panują, to tutaj myślę, że ktoś z pracowników dałyby rade cokolwiek więcej o tym napisać?
nick 2015-02-19 12:37:50
Jeśli chodzi o Turnersa to stanowczo odradzam.
Bajzel w firmie. Generalnie za dużo Polaków.
To już nie ma wiele wspólnego z pracą w Anglii.
Traktowanie pracownikow typowo polskie. Angielski office przejął nawyki od Polaków.
Chamstwo i brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika.
Jak ktoś lubi gdy się go czepiają bez powodu i truja d..... o to co sami zawalili to jest to firma dla niego :)
Od kilku miesięcy pracuje gdzie indziej i do teraz nie mogę uwierzy jak wielka może być różnica pomiędzy dwoma podobnymi firmami.
Spokój , szacunek i co najważniejsze zawsze ogarniety planning.
Pozdrawiam.
rumun 2015-04-22 06:56:41
niestety, anglia przypomina wyspe skazancow, tak jak kiedys angole deportowali swoich convict do australii, tak teraz system zmusza ludzi do deportacji do anglii.
Dede 2015-07-27 19:20:57
Praca w tarners'ie to nie tylko sortowanie owoców ale także rozładowywanie i zaladowywanie kontenerów oraz pikowanie. Praca przez agencje to 6.5 GB na godzinę. Cieżko o kontrakt chyba ze jesteś Anglikiem. 3 dni pracy masz na pewno reszta to lud szczęścia albo zapotrzebowanie firmy Tarnes na pracownikow z agencji.
ppilkoż 2016-05-12 22:41:11
mountain ,teraz to i tak nie ma co do nich pisać ponieważ oni nikogo nie potrzebują. Słyszałem, że trzeba się szybko zgłaszać w momencie gdy jest rzucona jakaś oferta.. Tak w ogóle to firma podobno zapewnia jakieś dodatkowe wynagrodzenia osobom mającym więcej doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o TURNERS ( Soham ) LTD - Newmarket
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TURNERS ( Soham ) LTD