Opinie o Teletorium Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Teletorium Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Teletorium Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teletorium Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Teletorium Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 20 sierpnia.

Darek

Byłem wczoraj na rozmowie o pracę i jedna rzecz mnie zastanawia.Była mowa o szkoleniu 10 dniowym.Co dziwne gość powiedział,że dopiero po tym szkoleniu decydują o tym czy podpiszą ze szkolonym kandydatem umowę czy nie.Mówił,że płacą za szkolenie tylko czy rzeczywiście zapłacą skoro nie ma żadnej umowy i nic ich do tego nie zobowiązuje.Obawiam się,że szukają darmowego pracownika na 10 dni po,których go wyrzucają i biorą następnego.

Sas
@Darek

Miałam przyjemność pracować w tej firmie przez krągły rok i nie mam ŻADNYCH zastrzeżeń co do płacy oraz kultury firmy. Bywało, że właściciel Tomasz W. punktu w Gdyni wyżywał na mnie swoje frustracje lub traktował pracowników nie równo (miał ulubieńców), ale nie było to nic co mogło mi jakkolwiek zaszkodzić, a jedynie przeszkadzać lub demotywować. A co do płacy za szkolenie dostałam z nawiązką zaokrągloną do pełnej setki. Co do płacy więc nie ma się co martwić.

Maria Nowy wpis
@Sas

Co masz na myśli przez to, że właściciel firmy wyładowywał na Tobie swoje frustracje i traktował nierówno swoich pracowników? Napisz, o co dokładnie chodziło, jeśli możesz. Takie rzeczy nie powinny być ignorowane moim zdaniem.

Sas Nowy wpis
@Maria

Dopiero teraz zauważyłam odpowiedź na moją opinię.. wyładowywał się na mnie w postaci ciągłego czepiania o rzeczy nieistotne. Np za plakat reklamowy wisiał o kilka milimetrów nierówno. Albo że na jednej z szafek było trochę kurzu (punkt był pod ruchowymi schodami więc nosiło się co godzinę). Często krzyczał i podnosił głos zamiast zwracać uwagę. Wydają się te rzeczy drobiazgami a walczyłam w tamtym czasie z silną depresją i chodziłam do pracy ze strachem że znowu skończy się płaczem w toalecie. Przyciągał klientów sprzedawałam dużo telefonów i dużo drogich pokrowców bo mam podejście do ludzi podczas gdy ŁADNIEJSZA współpracownica maslila dla szefa oczy i on ciągle latał dla niej po kawkę przynosił pączki jak piesek. Oczywiście ona nie musiała nic robić, ani sprzątać ani pracować. Właściciel wszystko jej odpuszczał więc sprzątałam za dwóch i k tak dostawałam emocjonalny wpierdziel za jakieś drobiazgi, które przegapiłam.

Uczestnik Ruchu Drogowego

Dzisiaj 16.09.2020 około godziny 8:00 na ulicy Ruskiej na lewym pasie były roboty drogowe i ruch odbywał się tylko prawym pasem, większość uczestników ruchu potrafiła jeździć na zakładkę/suwak, oczywiście poza Państwa pracownikiem, który (bardzo negatywnie wyróżniał się spośród uczestników ruchu) nie dość, że nie wpuścił żadnego samochodu, to jeszcze cały czas na nich trąbił, kiedy próbowali zmienić pas!!! Chcąc czy nie chcąc, jest przedstawicielem Państwa firmy i to, w jaki sposób się zachowuje, świadczy trochę o Państwa firmie (niestety niezbyt dobrze). Państwa pracownik poruszał się samochodem służbowym o numerze rejestracji DW 3S573, biała Toyota (Panów w samochodzie było dwóch). Ja i inni kierowcy będziemy bardzo wdzięczni za pouczenie Państwa pracownika/ być może dokupienie kilku godzin w szkole jazdy bądź szkolenie z kultury jazdy. I proszę mi uwierzyć na słowo, każdy kierowca patrzył na zachowanie Państwa pracownika z niesmakiem i zdziwieniem.

antyk Nowy wpis
@Uczestnik Ruchu Drogowego

niezly agent jestes i furiat by swoje frustracje drogowe wyladowywac elabroatami w necie. wspolczuje bliskim

A ja myślę, że komuś brak chęci do pracy i szuka wymówki bo to jest akurat dobra firma i dobry pracodawca!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Teletorium Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Tomaj

Nie płacą za szkolenie, a wymagają jakby płacili. Szkoda czasu.

Ona
@Tomaj

To zalezy gdzie trafisz! Mój szef płaci za szkolenie normalnie jak zostaniesz przyjęty tak jak byś byl w pracy....

Ona ;)

PRACUJE W TT OD 3LAT Z TEGO 6MSC U INNEGO PRACODAWCY WE WROCKU KTORY WRAZ Z ŻONKĄ PROWADZIŁ WYSPY ON JAKO ON SPOKO,ALE TA BABA TO PORAŻKA I KASA MAŁA ,ZA SZKŁA POPĘKANE KTORE SIE ZNALAZLO TRZEBA BYŁO PLACIC ZE SWOICH 35ZŁ,ZONA TEGO OANA KAZALA CZYSCIC TRANSPARENTNE ETUI-KTORE SIE UTLENIA,ALE TO BLONDYNKA;) OGOLNIE PRACA SPOKO TERAZ OD 1,5ROKU JESTEM KIEROWNIKIEM I PROWADZE WYSPE U INNEGO PANA SZEF DO RANY PRZYLOZ PRACA MI SIE PODOBA TYLKO NIE PODOBA MI SIE ZARZADZAJACY PAN PREZES....NIE NA ZIELONEGO POJECIA,ALE SIEDZI TAM...SZKODA ,ZE PANA PIOTRA JUZ NIE MA!

Zbynio

Ja mam zupełnie inne zdanie. To dobry pracodawca i firma dobrze oceniana w internecie.

Jan

Moi mili.. Odradzam wam pracę w Poznaniu dla tych oszustów , nie ma co się wysilac i nawet aplikować do nich oczywiście jak ktoś lubi robić za murzyna i zostac oszukany to droga wolna, natomiast nimi powinna sie zajac inspekcja pracy.

Małgośka

Pracodawcy nie polecam. Nieuczciwe zachowanie wobec pracowników, zatrudnianie dwóch osób, żeby z nich wybrać sobie jedną na stałe a jednej i drugiej obiecywać umowę. Szkolenie "płatne" jak ktoś niżej napisał 5 zł na godzinę, ale to zależy od widzimisię szefa punktu, bo równie dobrze jak mu się podoba może zapłacić 3 lub 4 zł. I tak dobrze, że cokolwiek płaci. Jak ktoś poniżej zauważył, to pracownicy decydują o przyjęciu do pracy na podstawie własnych opinii, nie ma znaczenia co potrafisz i ile wiesz o akcesoriach GSM, telefonach, jak obsługujesz klientów. Nie otrzymałam całego wynagrodzenia i nie chce mi się o nie walczyć, bo szkoda czasu. Teletorium- nie polecam.

Polecam wszystkim, którzy nie mają własnego zdania i chętnie kiwają głową z aprobatą na wszystkie pomysły Prezesa. Boże chroń nas przed trepami = wojskowymi!!!

malaczarnazrana

trep który nałykał się wiedzy na emeryturce to jdnak tylko trep, chemia to nie to samo co elektronika, ha,ha,ha,ha i ten nieograniczony dostęp do kawy, buhahahahaha.

Stoisko Teletorium w galerii handlowej Olimp w Lublinie bardzo profesjonalna i miła obsługa. Przyszłam kupić szkło ochronne na telefon i pokrowiec. Pan doradził mi jaki pokrowiec będzie najlepszy i również nakleił mi szkło hartowane które świetnie sie trzyma. Na pewno wrócę tam po kolejne zakupy. Oby więcej takich sprzedawców było to zdecydowanie zakupy będą przyjemnoscią.

Agnieszka
@Ania

Miło, że zechciałaś podzielić się swoją opinią na temat firmy Teletorium na forum GoWork.pl, ale chciałabym zwrócić Twoją uwagę na fakt, że dzielimy się tutaj opiniami na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich produktów czy usług. Jak obecnie pracuje się w firmie Teletorium?

Jacek

@pikolada, rozumiem, że próbowałeś dostać się do pracy w Teletorium. Ile czasu trwa takie szkolenie, o którym piszesz? Zwróć też proszę uwagę na to, że wątek dotyczy pracy w Teletorium we Wrocławiu. Czy pracownicy tej firmy są pomocni i chętnie wdrażają nową osobę do pracy?

pikolada

za szkolenie 5zl na h, a potem odpowiedz od nich ze nie jestes przyjety i 40h tracisz, nauczyc nic nie potrafia , i od pracownikow zalezy czy jestes przyjety

pikolada
@pikolada

Jeszcze dodam ze tak jest w koronie bo różni wlasciciele sa rowniez ! I chodzi o punkty właściciela z korony a ma ich parenascie

Jacek

@Remek, a na jakim stanowisku chciałbyś pracować w Teletorium? Masz już doświadczenie w branży? Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu. @Ania, świetnie, brzmi to naprawdę bardzo dobrze! Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

Jacek

@Ania, czyli rozumiem, że grafik pracy ustalany jest zgodnie z podanymi przez pracownika propozycjami, tak? To bardzo ważna kwestia. Jak wygląda kwestia urlopów? Nie ma problemu z wzięciem kilku dni wolnego z rzędu? Dziękuję Ci bardzo za Twoją odpowiedź i pozdrawiam serdecznie! Czy ktoś z Was także pracuje w Teletorium we Wrocławiu i chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w tym miejscu?

@Jacek

Jak najbardziej ,jeśli o grafik chodzi to zawsze pytają o życzenia grafikowe i uwzględniają je ,w trakcie miesiąca nie ma też problemu z zamiana się z innym pracownikiem czy też przyjściem innego dnia na dłużej ,kwestia grafiku jak najbardziej na plus .

@Ania

Urlop tak samo kilka dni bez żadnego problemu ,później zmieniają grafik i wyrównuje się żeby zgadzały się godziny .

Jacek

@Ania, a czy na rozmowie rekrutacyjnej miałaś do wykonania jakieś szczególne zadania? Długo już pracujesz w Teletorium? Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w Teletorium we Wrocławiu? Jaka jest Wasza opinia na temat tego pracodawcy? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Jacek

Ja pracuję we Wrocławiu w Teletorium,mogę z czystym sumieniem polecić pracę , dlaczego?bo jesteś traktowany godnie ,liczą się z twoim zdaniem,dają wiele wskazówek ,biorą pod uwagę życzenia grafikowe,pracuje nie długo bo ponad miesiąc ale już zauważyłam różnice na plus dla Teletorium porównując do innego pracodawcy ,na rozmowie rekrutacyjnej miałam zadanie sprzedać produkt droższy nie tańszy argumentując droższy na swój sposób ,wypłata jest na czas ,umowa o pracę ,tak na prawdę to nie czujesz że pracujesz bo czas leci szybko . jeszcze raz polecam jak tylko będzie szansa wysyłajcie CV.

Zacznę od rozmowy kwalifikacyjnej,bardzo przyjemna rozmowa ,konkretna,telefon o wyniku rekrutacji dostałam na następny dzień ,skierowanie na badania ,pracodawca sam umówił mnie na badania bardzo miło z jego strony. Szkolenie po podpisaniu umowy. Wsparcie współpracowników i kierownika od samego początku. Praca przyjemna ,umowa o pracę. Jestem bardzo zadowolona. Wiele się jeszcze napewno nauczę . Polecam każdemu kto lubi kontakt z klientem.

Jacek

@Tomaj Szkolenie to bardzo ważny punkt na etapie wdrażania pracownika. Czy oczekiwałeś wynagrodzenia za czas poświęcony na szkolenie? Niektóre firmy płacą za szkolenie, ale niektóre nie. Może warto było poczekać z ostateczną decyzją lub porozmawiać na ten temat z przełożonym w firmie Teletorium?

Wiktor

Teletorium ma opinie bardzo dobrego pracodawcy i nie mogę zrozumieć niektórych osób, maruderów.

Nie polecam, a wręcz odradzam!!!!! Drogo, towar idzie 3 tygodnie, klientów maja w nosie po prostu!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Teletorium Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Teletorium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teletorium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Teletorium Sp. z o.o.