Opinie o Meble Olszewski w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Meble Olszewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meble Olszewski o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Olszewski w Gniezno

Ewa Nowy wpis

Kupilam kuchnie w firmie Olszewski na ul.Wawrzynca z wniesieniem i montazem .Jestem bardzo zadowolona .Frontem do klienta .Serdecznie polecam . Przy okazji dziekuje szefowi za bardzo szybki termin i dogodny dla mnie.

Anna Nowy wpis
@Ewa

Fajnie, że jesteś zadowolona. A długo trwa montaż mebli? Też o tym myślę, ale zastanawiam się jak dużo czasu to trwa.

Ewa Nowy wpis
@Anna

Kilka godzin ale porzadnie i fachowo. Pozdrawiam .

Wioletta Nowy wpis

Mam kuchnie bialy polysk lakieroana okleine po 5 lstach odkleilo sie całkowicie 9 frontow od wiosny 2020 prosze sie pana Olszewskiego o wymiane na nowe niestety obiecal ze przed swietami zrobi zadnego odzewu musze zrobic mu reklame nie rubcie tam kuchni jest tansza o pare zlotych ale niestety fronty żenada jalas a po drugie szef zgania na to ze slonce swieci na fronty i tak sie dzieje tzeba zamurowac okno w takim wypadku.

Gizol

Ja jestem bardzo zadowolony

gra.mal

Niestety po 2 latach i 3 miesiącach wszystkie fronty mebli kuchennych do wymiany. Fronty się rozklejają, a czas gwarancji się skończył. Krzesła kuchenne po roku używania rozpadły się.

Aplikowałeś do firmy Meble Olszewski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Bernard

Jestem bardzo zadowolony, profesjonalne wykonanie, kuchnia dopracowana w każdym szczególe. Wszystko wykonane zgodnie z ustalonym terminem. Szczerze polecam

@Bernard

Proszę poczekać lata i wtedy wyjdzie jakość mebli

Mała Mi

Potwierdzam. Najpierw czekałam na montaż bo miałam ustalony termin. Potem Pan nie odbierał, a na końcu jak go przycisnęłam - powiedział, że nie ma jeszcze zrobionej kuchni. Tak się dzisiaj podchodzi profesjonalnie do klienta.

wiola2704

W czerwcu 2015r złozylam reklamacje , dzwoniłam ,bylam osobisvie nikt się do stycznia nie zjawił po prostu maja klienta w d....e nie polecam dużo obiecują mało robia .

inga 123
@wiola2704

zgadzam sie z tym opisem.Ja tez miałam identyczna sytuacje.Wiem ze jest to ta sama osoba i nazywa sie Gadzinski.Kilkakrotnie mnie wyrolowal.Umawia sie a pózniej nie odbiera telefonu a czlowiek czeka i nie wie czy brac innego fachowca

IZA

SZCZERZE NIE POLECAM, PAN PO DOKONANIU POMIARU, POWIEDZIAŁ ŻE SIĘ ODEZWIE W SPRAWIE PROJEKTU I WYCENY, JEDNAK WRAZ Z JEGO ODJAZDEM KONTAKT SIĘ Z NIM URWAŁ. NIE ODBIERA ODE MNIE TELEFONÓW, NIE MOŻNA SIĘ Z NIM W ŻADEN SPOSÓB SKONTAKTOWAĆ. PODEJŚCIE DO KLIENTA BARDZO NIEPROFESJONALNE!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Olszewski - Gniezno

Meble Olszewski
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Św.Wawrzyńca 15
    62-200 Gniezno