meble olszewski

Gniezno

Opinie o meble olszewski

IZA 2014-12-05 18:58:23
SZCZERZE NIE POLECAM, PAN PO DOKONANIU POMIARU, POWIEDZIAŁ ŻE SIĘ ODEZWIE W SPRAWIE PROJEKTU I WYCENY, JEDNAK WRAZ Z JEGO ODJAZDEM KONTAKT SIĘ Z NIM URWAŁ. NIE ODBIERA ODE MNIE TELEFONÓW, NIE MOŻNA SIĘ Z NIM W ŻADEN SPOSÓB SKONTAKTOWAĆ. PODEJŚCIE DO KLIENTA BARDZO NIEPROFESJONALNE!!!
wiola2704 2016-01-21 14:27:20
W czerwcu 2015r złozylam reklamacje , dzwoniłam ,bylam osobisvie nikt się do stycznia nie zjawił po prostu maja klienta w d....e nie polecam dużo obiecują mało robia .
inga 123 2016-06-26 14:47:10
zgadzam sie z tym opisem.Ja tez miałam identyczna sytuacje.Wiem ze jest to ta sama osoba i nazywa sie Gadzinski.Kilkakrotnie mnie wyrolowal.Umawia sie a pózniej nie odbiera telefonu a czlowiek czeka i nie wie czy brac innego fachowca
Mała Mi 2016-10-04 10:05:00
Potwierdzam. Najpierw czekałam na montaż bo miałam ustalony termin. Potem Pan nie odbierał, a na końcu jak go przycisnęłam - powiedział, że nie ma jeszcze zrobionej kuchni.
Tak się dzisiaj podchodzi profesjonalnie do klienta.
Zostaw swoją opinię o meble olszewski - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meble olszewski