Opinie o Kirby w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kirby. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kirby o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirby w Warszawa

Sylwia

Cześć, ktoś powie, jaka stawka dla tego przedstawiciela handlowego z ogłoszenia? Opłaca się w ogóle tam iść czy niezbyt? Dajcie znać, czy spoko, czy lepiej szukać czegoś innego. Ofert nie brakuje i tak.

@Marta

Ah i wypłata wyglądała tak, że pracujesz na umowie o dzieło, zlecenie lub na czarno. Podstawy było chyba 1000-2000 do ręki a reszta to prowizje. Realnie ciężko będzie ci sprzedać więcej niż 2-3 odkurzacze w ciągu miesiąca, można to wywnioskować po paru dniach po tym jak wszyscy się cieszą jak raz na parę dni KTOKOLWIEK z firmy sprzeda. Przy naprawdę dobrych wiatrach i jakimkolwiek doświadczeniu w naciąganiu ludzi zarobisz 3k może nawet 4! Czyli tutaj "Sky is the limit" albo bardziej poprawnie "szklany sufit" zaczyna się tam gdzie połowa podstawy na stanowisku handlowca w firmach szanujących swoich pracowników i klientów

Ktoś tu już pytał o prace dla przedstawiciela handlowego. Ja tez widziałam te rekrutację na ich stronie internetowej. A wiecie cos o innych wakatach i rekrutacjach? Bo nie ma nic o innych posadach, a ja wolę prace w biurze z dokumentami, niż z klientami. Może wiecie, gdzie firma ma rekrutacje poza swoją stroną.

Gosc
@Sylwia

Nie opłaca się isc, zmarnują Twój czas i pieniądze na darmowe szkolenie czyli przedstawienie Ci produktu, później powiedzą ze w ramach dodatkowego szkolenia możesz isc z ich handlowcem i sprzedać ich produkt swoim znajomym i rodzinie, oczywiście bez umowy a później Ci powiedzą ze jednak nie potrzebują pracownika, wszystko zwala na szefa - z ogłoszenia o prace zrobili sobie sposób na marketing

@Gosc

To całe przygotowanie do pracy jest bez umowy i zapłaty? Ile to trwa? To taki standard, że po tym i tak nie zatrudniają czy to tylko pojedyncze sytuacje? A jeśli podczas tego szkolenia jak dasz radę sprzedać produkt to i tak tego nie masz?

Były pracownik Nowy wpis
@Marta

Szkolenia trwają kilka dni - są bezpłatne więc jeżeli się nie zdecydujesz to tracisz tylko na dojazdy. O takich sytuacjach niebyło mi wiadomo ale pracowałem tam 3 lata temu i widzę, że nic się nie zmieniło. Szkolenie polega na tym, że pokazują ci jak powinna wyglądać prezentacja i masz to próbować naśladować, tam nie sprzedajesz. Twoim pierwszym zadaniem będzie polecenie produktu znajomym i rodzinie, pojedziesz tam z ich handlowcem który będzie próbował ich naciągnąć na sprzęt do czyszczenia w cenie m2 w Warszawie ;) Jeżeli to sprzeda a ty zdecydujesz się na pracę dostaniesz parę groszy dla siebie za polecenie osoby.

Były pracownik Nowy wpis

Maciek

akwizycja, domo-krążca. Wciskasz odkurzacze za pare tyś emerytą. UCIEKAĆ UCIEKAĆ a nawet nie chodzić na rozmowę rekrutacyjną która jest mylnie przedstawiona jako Kierowca. Przedstawiciel.

Irena Nowy wpis
@Maciek

To jak ta praca wygląda? Umawia się wcześniej czy tak jak piszesz - chodzi po domach? Na czym to polega? Jak wygląda wypłata? To jest jakaś podstawa czy prowizyjnie tylko?

Sylwia

To zarobki były zależne od tego ile sprzedasz czy jak to wyglądało? Obiecano jakąś stałą wypłatę czy to jakaś część ze sprzedaży? I jaka tu umowa jest?

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Xxx

Pierwsza nieprawdziwa informacja już w ogłoszeniu o prace na Pracuj.pl - podają adres Aleje Jerozolimskie, kiedy prawdziwa siedziba mieści się w Markach. Praca niby jako kierowca, jednak odrazu informują, że będzie to „przedstawiciel handlowy”, co także prawdą nie jest. Obiecują służbowy samochód, a faktycznie jeździ się busem jako pasażer w jakieś miejsce, a następnie chodzi od domu do domu proponując klientom „darmowe czyszczenie”. Faktycznie pracuje tam może z 10 osób, sprzedają kilka maszyn miesięcznie, nie więcej. Brak umówionych wcześniej spotkać, co jest obiecywane podczas rozmowy. Ogromna ilość opinii tutaj pisana jest przez szefostwo, co można zauważyć po czasie publikowania opinii, zazwyczaj opinia po opinii co kilka minut. Pieniądze wypłacone na czas, co powinno być zupełnie normalne, jednak w tej firmie można uznać za plus.

Edward
@Xxx

Serio w ogłoszeniu piszą coś innego niż potem jest w rzeczywistości? Z tym busem to już rozwaliłeś system. Ciekawe jak tłumaczą brak samochodu dla PH mimo że był proponowany.

Xxx
@Edward

Proponują zwrot za paliwo do prywatnego auta (pod warunkiem wyrobienia ilości spotkań), a jeśli ktoś nie ma lub nie chce używać prywatnego to pozostaje jazda busem. Tłumaczenie, że na początek nie dają, ale z czasem jest szansa na samochód. Zachowanie jakby służbowy samochód był nagrodą.

Ok
@Xxx

To prawda wciskanie odkurzaczy za marna kase. A pozytywy sami sobie pisza parodysci

Wojciech

Piszesz z pozycji klienta czy pracownika?

Korzeniewski

Sprzęt zakupiony od akwizytora z wszystkimi dokumentami, używam go około pół roku i mogę go rzeczywiście polecić bo sprzęt warty uwagi.

Arkadiusz Malinowski

Praca nie jest wymagająca o obowiązków faktycznie nie jest dużo, po tych 8 godzinach można zostawić pracę i iść do domu. Klienci z reguły sympatyczni ludzie, spotkanie tych przeciwnych zdarza się bardzo rzadko ale na szkoleniu można się nauczyć jak reagować kiedy klient miły nie jest. Firma dba o wszystko i przygotowuje pracownika do pracy.

Kubson

W ciągu roku spaliłem 2 odkurzacze, tyle dobrze że udało się odzyskać kasę. Poczytałem trochę o tym co można fajnego dostać i podobno firma miała bardzo dobre odkurzacze. Przyjechał do mnie akwizytor i zrobił prezentację, zakupiłem właśnie z tego względu że dostałem gwarancję i faktycznie sprzęt dobry i do dywanów i do paneli i przynajmniej nie robi czarnych śladów od kółek na panelach.

Marta Szulc

Kobiety podobno są lepsze jeśli chodzi o sprzedaż i relacje z klientem ale nie znaczy że to praca tylko dla kobiet, zrobienie około 60 spotkań gdzie dochodzi do sprzedaży tzn. realizacji nie jest specjalnie trudnym zadaniem. Jeśli ktoś ma chociaż trochę zdolności personalnych do kontaktu z ludźmi to warto spróbować.

Kornel Olsztyński

Praca dla każdego kto jest chętny się czegoś nauczyć, obowiązków nie jest dużo a główne to rozwijanie liczby klientów i przede wszystkim ich obsługa. Kasa jest niezła, nie mam małych oczekiwań i pieniądze nie są małe.

Roberto

Pracuję od 7 miesięcy, sama praca bardzo prosta ale trzeba się nauczyć. Ja uczyłem się obsługi klienta przez około miesiąc i później już samo szło. Najtrudniejszy jest początek a tak to polecam

Hubert Margalski

Lubię pracę z klientem ale nie wyobrażałem sobie dalej pracować na telefonie więc zaaplikowałem do firmy żeby zobaczyć jak wygląda ta praca szczególnie że kilka osób z branży mi poleciło i strzał w 10. Firma rzetelna, wszystko na początku wydawało się skomplikowane ale zostałem od podstaw nauczony jak działać.

Lenart Adam

Pracowałem w kilku firmach tego pokroju i jeśli mam porównać to zdecydowanie bym polecił, spotkałem się kiedyś z sytuacją gdzie kierownik zażądał ode mnie zwrotu 4000 złotych za rzekome zarysowanie produktu i wtedy też zacząłem latać po tych firmach bo jednak pracę lubię i trafiłem wtedy właśnie do Kirby i uważam że słuszna decyzja, wszystko w porządku i jest szacunek do pracownika.

Maurycy Wrzos

Pracę zaczynałem w 2018 roku, zależało mi żeby dostać się do nich bo czytałem sporo że to dobra firma i faktycznie się sprawdza

Stanisław Czarnek

Szukałem zawodu związanym z handlem ale zależało mi na fizycznym kontakcie z klientem ale praca w sklepie to zdecydowanie nic dla mnie. Wysłałem CV właśnie m.in. do kirby i zostałem zaproszony na rozmowę, Warunki pracy najlepiej oddaje to że pracuję tam już 4 rok.

Jacek Morawski

Pracowałem na stanowisku doradcy, praca polega na odwiedzaniu klientów i prezentowaniu im jak radzi sobie sprzęt u nich w domu. Do moich obowiązków należało utrzymywanie stałego kontaktu z klientami realizację planów sprzedażowych rozwijanie sieci klientów na rejonie itd wszystko co wiąże się z obsługą klienta i sprzedażą. Na początku może wydawać się skomplikowane ale trzeba zdobyć doświadczenie

Domino

Fajna robota, godziny pracy też można ułożyć pod siebie, wiadomo trzeba też myśleć przy tym o kliencie . Jeśli chodzi o wynagrodzenie to narzekać się nie da wynagrodzenie podstawowe + premie + bonusy System premiowania też nie zdziera z pracowników i można zarabiać ładną kasę

Adrian Rogowski

Moja praca trwała ponad 3 lata i myślę że warto próbować aplikować, praca uważam że całkiem ciekawa, można się nasłuchać sporo historii zdarza się że klienci namawiają na obiady albo częstują słodyczami. Ja dobrze wspominam moją pracę i kilka razy myślałem nad powrotem : )

Kacper Michalczak

Pracowałem w Kirby od czerwca 2019 roku, atmosfera dobra, kasa fajna a sprzęt wystarczy tylko dla klienta pokazać bo jest na tyle dobry że klient widzi co kupuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Kirby - Warszawa

• Jak się pracuje w Kirby?

Zobacz opinie na temat firmy Kirby tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirby?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 165, z czego 119 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kirby?

Kandydaci do pracy w Kirby napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kirby