UNIMET Sp. Jawna

Tyczyn

Opinie o UNIMET Sp. Jawna

ona 2010-12-01 20:31:11
kierownik unimetu w tyczynie to niekierownik!!!!!!!!!!!!!!! zupełnie nie potrafi zadbac o pracowników.. tylko wymaga.. non stop dzwiganie ciezarów itd.. juz nawet niechce mi sie pisac
były pracownik 2011-08-19 22:10:10
to prawda ten człowiek ma mentalność obozową typowy kapo panuje tam zasada przepier... młodego itp dużo ludzi stamtąd odchodzi właśnie przez tego bydlaka odradzam pracę tam
BEZIMIENNY 2012-04-25 21:40:25
ona - 2010-12-01 20:31:11

bydlak to mało powiedziane kawał huuu z niego a zaraz zanim jego dwa przydupasy co wchodzą mu w dupę mowa tu o gościu z wąsem i piszczącym głosem jakby ktoś go wykastrował i tym chłystku co jedzi na wózku widłowym. ludzie dajcie sobie spokój z baranami do piachu z nimi... pozdrowienia z sereniogrodu i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie opchodzi co powierdzial rysio. pseudo ma szrek hahahhahahahha
arko 2016-04-22 20:09:57
@Zbynio a te dodatki dla rodziny to co dokładnie? Jeśli się orientujesz to napisz proszę, chętnie dowiem się jak UNIMET działa. Firma mi się w sumie podoba, ale nie jestem pewien wysokości zarobków na produkcji.
Zostaw swoją opinię o UNIMET Sp. Jawna - Tyczyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIMET Sp. Jawna