Reiter

Opinie o Reiter

tam byłem 2009-09-06 20:23:14
Bardzo wymagający. Można się dużo nauczyć. Niestety jak ktoś się nie sprawdza to out :(
ja pracuję a nierobom precz 2009-09-27 10:34:57
NIe zgadzam się z powyższą opinią. Wynagrodzenia w zależności od stanowiska - ale generalnie powyżej średniej. Pracy w nadgodzinach - mało i DODATKOWO !!! płatna. Sama część ludzi zatrudniam do mojego działu i zawsze będę się pozbywała tych którym nie zależy na uczciwej pracy.
Kiki - a czy ty nie jesteś aby tą osobą która w godzinach pracy zamiast pracować zajmowała się załatwianiem prywatnych spraw przez internet ???
krokodyl 2009-10-25 21:26:38
widziałam ogłoszenie o zapotrzebowaniu osób do tejże firmy, dlatego tez weszłam sobie na forum co by poczytać jak ludzie oceniają to miejsce z własnego punktu widzenia i myslę........że raczej cv tam nie wyślę, tam musi być okropnie !
bn jlk 2016-05-22 22:56:28
no to dobrze @mroszi bo juz sie też bałam. A atmosfera to moim zdaniem podstawa zatrudnienia, zeby pracować bez stresu, na spokojnie no i bez nerwów..
Zostaw swoją opinię o Reiter - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reiter