INFOADMIN Jerzy Błaszczyk

Poznań

Opinie o INFOADMIN Jerzy Błaszczyk

Właściciel firmy 2010-11-04 19:22:48
Uwaga na firmę INFOADMIN Jerzy Błaszczyk Os. Orła Białergo, ceny koleś ma astronomiczne i niby jest profesjonalistą a ostatnio w mojej firmie konfigurował mi pocztę przez pół dnia. Normalnie totalna porażka, tylko strona internetowa jest dobra a reszta to totalna ściema i brak profesjonalizmu. Odradzam wszystkim usługi tego gościa.
Przedsiębiorca z Poznania. 2010-11-14 18:24:42
Firma Infoadmin obsługuje moją firmę w zakresie sprzedaży i konserwacji sprzętu IT oraz usług informatycznych już od 2004 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo pracownicy są sumienni, kulturalni i punktualni, a ceny usług konkurencyjne. To prawdziwi profesjonaliści, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby nie rozwiązali problemu dobrze i szybko! Wszystkim bardzo polecam!
Jan 2010-11-17 09:43:10
Bardzo dobra firma. Współpracujemy od 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Przedtem obsługiwała mnie inna firma, ale mieli dużo większe stawki i robili 3 godziny to, co Infoadmin robi w 15 minut.
Ania z księgowości 2010-12-09 20:29:19
SUPER FIRMA!!! Pracuję w księgowości siedem lat, a firma INFOADMIN obsługuje nas od samego początku. Panowie znają się na zagadnieniach księgowych i wiedzą jak naprawić komputery. Normalnie nie wypowiadam się w takich ankietach, ale przez przypadek zobaczyłam pierwszą, bardzo krzywdzącą (moim zdaniem), opinię na temat firmy INFOADMIN i nie mogłam się powstrzymać, żeby nie odpisać. Naprawdę bardzo dobra firma informatyczna. Jak ktoś chce mieć spokój z programami księgowymi i ze sprzętem komputerowym, to bardzo polecam.
anonim 2010-12-10 20:56:06
Chyba wlasciciel tej firemki pisze te powyzsze pochwaly (bzdety), sam o sobie. Firma jest na skraju bankructwa bo zatrudnia sie jako pracownik bodajze w firmie Victus albo Koncept czy cos podobnego. Ha, Ha, Ha Co za koles, pisaÄc posty sam o sobie normalnie desperado!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-01-21 11:48:13
Infoadmin produkuje super szafki do ochrony przed hałasem do drukarek igłowych. Przedtem w biurze miałam bardzo głośno i cały czas bolała mnie głowa. Od momentu jak zakupiliśmy szafki wyciszające, mam cichutko ;)))
andrzej 2012-01-23 11:46:28
solidna firma, nie ma co, co prawda nie współpracuje z nimi na stałe bo nie mam takiej potrzeby, ale jednorazowe zlecenia wykonują solidnie i terminowo, cenowo też jest ok.
minka78 2016-04-19 21:34:58
teraz niestety nie widac żadnych nowech ofert. ale jak na usługi informatyczne dla firm to mogliby jednak sobie pioprawić design strony
Zostaw swoją opinię o INFOADMIN Jerzy Błaszczyk - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INFOADMIN Jerzy Błaszczyk