Eurovia Polska S.A.

Opinie o Eurovia Polska S.A.

Marzena

Jeśli były stosowane jakies niefajne zachowania i masz przez to problemy zdrowotne to czemu tego nigdzie nie zgłosisz? Jeśli inni też tak mieli to może warto?

John
@Marzena

To jest cała firma eurovia niewygodne prawdziwe wpisy są usuwane muszą się wybielać aby francuz ich utrzymywał. samochody służbowe. Paliwo za darmo. Bogate premię a pracownik to dno za parę groszy pracuje nawet obiady regeneracyjne w zimie nie każdemu przysluguja

MOCNY
@John

Takie firmy powinno się zamykać ponieważ zarobki dla pracownika drogowego na poziomie 3200 zł brutto to wstyd jak dyrektorzy którzy którzy przyjmują pracowników na takiej stawce to się Boga nie boją. To idzie tak aby poganiacz ludzi zarobił 6000zl to fizycznemu trzeba odebrać tak jest w oddzielę krakowskim w Jaworniku wstyd eurovi............ ....

Iza
@MOCNY

Zamknąć nie zamkniesz a jak ludzie się zatrudniają to widać, że na warunki muszą się jednak godzić... A ile według Ciebie powinno być relatywnie za pracę tutaj?

Mocny
@Iza

Widzę że nic nie wiesz o pracy na drogach podzwoń po firmach drogowych to się dowiesz ile się zarabia na drogach pod nadzorem poganiaczy bo plan trzeba wykonać na pewno nie najnisza krajowa jak masz ochotę to cie przyjmą wszystkich biorą teraz na fali Ukraińcy to nie jest Tajlandia

Mocny

Oddzial krakowski to najgorszy z całej eurovi jest zrobiona porobione sitwy które zarabiają krocie a oszczędza się na fizycznych pracownikach

Znajoma

Firma kogucik zatrudnia ludzi po znajomości bez wiedzy i kompetencji ale za to z "plecami a starego pracownika nie potrafi docenić, wstyd!!!

Manek

Wstyd i jeszcze raz wstyd , 100 metrowy odcinek drogi zaplanowali na 14miesięcy zamknąć, minęło 16 miesięcy a końca nie widać

Witam jakie są zarobki na kamieniołomach jakieś widelki na rękę

@Kandydat

Widzę, że mają ogłoszenie na stanowisku robotnika drogowego, i oferują od 4 tyś brutto... może tu będzie podobnie? Daj znać, czy zdecydowałeś się aplikować

Jakie tam są zarobki na początku netto

@Kandydat

A o jakie stanowisko pytasz?

@Jolanta

Operator węzła przerubczego operaore ładowarki koparki spawacz

Miły

Jestem pracownikiem Eurovia Polska S.A.

Jolanta

A po czym stwierdzasz, że nie mają pojęcia, co robią? Nie wiem - jakaś sytuacja Cię w tym utwierdziła? A to ile zarabiają jak piszesz, że masakra?

edek

chcesz powiedzieć że zarabiasz jako fizyczny w eurovii 2500zł? Nie bądź śmieszny i nieściemniaj.

@edek

Znasz zarobki wszystkich w firmie że wyciągasz takie tezy? :D To ile tam sie zarabia?

Byly pracownik

Nie polecam. Pracowałem w IT. Wymagania ogromne a pensja marna. Jezeli uda ci sie przejsc rekrutacje w tej firmie to uwierzcie mi, ze znajdziecie z wieksza pensja prace. Nie dziwie sie, ze negatywne opinie sa usuwane. Ale w sumie przyjdzcie, po 3 msc sami napiszecie negatywna.

@Byly pracownik

Ale normalnie pełen etat pracowałeś chociaż czy po godzinach trzeba było robić żeby się wyrabiać?

Robert
@Byly pracownik

Pachnie mi opinią sfrustrowanego byłego pracownika. Twierdzę, że w firmie są bardzo dobre warunki pracy. Mam z chłopakami kontakt i robią dobrą robotę.

Emilia

Był z Was ktoś na praktykach w Gorzowie? Warto się pokusić? Zastanawiam się jak z płatnością, czy w tym czasie da się utrzymać

Niestety opinie negatywne są usuwane więc nie wiem po co wogoole zakładać takie coś jak opinie o Eurovia skoro nie można odkryć prawdy o firmie..... żałosne

Jack Snow
@były pracownik

akurat gowork uniemożliwia dowolne usuwanie wpisów przez firmy, więc może to co napisałeś było niezgodne z regulaminem serwisu

Nikola

Nie polecam. Na pierwszy rzut oka dobra firma lecz gdyby się bardziej przyjrzeć ich pracy można zauważyć wiele błędów. Bardzo powoli i nie dokładnie wykonują robotę, jeden pracuje a pięciu patrzy, zostawili rozwaloną drogę na której idzie urwać zawieszenie.

Ina
@Nikola

Tak jest kiedy MAJSTER nie pracuje tylko się LANSUJE,

Agata
@Nikola

A skąd wiesz ze tak pracują, gdzie tą firmę obserwujesz ? Bo rozumiem ze ty z firmą nie współpracujesz ?

Podwykonawca

Witam. Czy w oddziele Mysłowice zmieniło się coś odnośnie sprzętów od podwykonawców czy dalej są podziały na równych i „równiejszych”? Pozdrawiam.

Tomasz G.
@Podwykonawca

Jak jesteś z Rybnika - to jesteś cacy. Jeśli nie - to z góry nie masz szans.

Staszek
@Podwykonawca

Jak dobrze będziesz smarował tym kmiotom młodym kierownikom to przez chwilę będziesz miał dobrze ale ta firma długo się nie utrzyma rozkradną ja bo tam brakuje takiego właściciela prywatnego to może to by jakoś funkcjonowało.

Sławomir

Firma od zewnątrz super wygląda ale od wewnątrz porażka ludzie zatrudnieni w biurze na stanowiskach są po znajomości w ogóle nie mają pojęcia co robią nie wiem jakim cudem się ten oddział utrzymuje. Pracownicy fizyczni zarobki szkoda mówić za sprzątaczkę więcej się zarabia. Nie polecam tej firmy szkoda ino czasu tam pracować dlatego duża rotacja ludzi w tej firmie. I proszę nie kasować tego komentarza dziękuję.

@Sławomir

Sławomir, dziękujemy za Twój komentarz, bardzo zależy nam na każdej opinii, ponieważ chcemy być coraz lepszym pracodawcą, dlatego prosimy o kontakt na adres hr@eurovia.pl, aby móc lepiej przeanalizować sytuację o której piszesz.

Nikt

Super ze usuwacie negatywne opinie! Tyle jesteście warci w Polszy.

Ktoś
@Nikt

Nie sądzisz, że Twój komentarz jest najlepszym dowodem na to, że nie usuwają?

Greg

Pracuje w eurovi w Londynie i myśle żeby zrobić transfer do Mysłowic. Po przeczytaniu opini trochę mam obawy.

Greg 2
@Greg

Cześć ja pracuje w eurovia w franci regionie paryskim jusz 20 lat ale narazie niewiedzę przyszłość w Polsce

Tak
@Greg 2

A nie potrzebuja tam pracownika?

Witam, Czy ktoś mógłby przybliżyć czym zajmuje się specjalista ds. Sprzętu? Czy jeździ i naprawia, czy tylko kontroluje i dba by wszystko było sprawne. Dziękuję za pomoc

Usuwane wiadomosci

(usunięte przez administratora)Oddział Mysłowice. Czy poprawiło się coś w kwestii firm podwykonawczych czy dalej jest podział na równych i równiejszych?

Podwykonawca

Witam. Jak wyglada sprawa z najmem sprzętu - oddział Mysłowice. Zmieniło się coś czy dalej są równi i „równiejsi”? Pozdrawiam.

bolo

Gutek w tej firmie nie dają podwyżek ja się starałem biłem rekordy produkcji podnosiłem kwalifikacje zero podwyżki premii nikt nawet nie powiedział pocałuj(usunięte przez administratora)więc oczym ta gadka

Józik
@bolo

Dobre. W czasie gdy ja tam pracowałem od 2017 podwyżki były obligatoryjne 1 stycznia każdego roku, o około 5 proc. Premie były co miesiąc. Ile? 300 brutto, niby niewiele, ale jednak. Kilka miesięcy przed zamknięciem oddziału niestety skończyło się.

Adrianna

@były pracownik a jak dawno tam pracowałeś, może się teraz zmienił team?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurovia Polska S.A. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Eurovia Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurovia Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurovia Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurovia Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurovia Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurovia Polska S.A.