Capital Partners

Ostrów Mazowiecki

Opinie o Capital Partners

anonim 2010-11-04 19:55
Fajna firma pełny profesjonalizm, oferta wytłumaczona konkretnie i jasno. Polecam
aga 2010-11-04 21:46
zgadzam się popieram. Tak trzymać wreszcie tworzy się coś konkretnego.
CP 2010-11-15 20:03
Chciałbym zwrócić uwagę na fakt iż na forum gowork oceniamy byłych lub obecnych pracodawców a firma CP nie zatrudnia pracowników wiec wasze pochwały i zgryźliwe uwagi pomyliły adresata. Radze się zastanowić zanim jeszcze raz coś napiszecie, żeby nie było za późno jak wylądujesz w prokuraturze. Co za dużo to nie zdrowo, zaczyna robić się niesmacznie i będziemy walczyć o dobre imię spółki. Nie potrzebujemy pochwał ani wyzwisk od złodziei. Poszukajcie sobie bliższej rodziny. To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. CP
anonim 2011-02-05 23:17
Mi bardzo firma się podoba a przede wszystkim obsługa. Oferta bardzo dokładnie wytłumaczona przez co czuje się pewnie i bezpiecznie. O dziwo odsetki też spadły a na święta otrzymałam pożyczkę za przysłowiową złotówkę i coś słodkiego. Było mi bardzo miło. Pożyczkę otrzymałam na dowód i nie musiałam podpisywać weksla in blanco który powszechnie jest stosowany przez inne firmy. Zawsze gdy mam dołek finansowy a szybko potrzebuje gotówki mogę liczyć na pomoc od ręki. Miło, szybko i profesjonalnie. Polecam
sambo 2016-05-17 20:23
Witam serdecznie. Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się tworzyć jej inny obraz. Moim zdaniem zupełnie niesłusznie. Capital partners to firma warta zainteresowania
Dominika 2017-08-02 14:54
Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w Capital Partners? Czego mogą spodziewać się osoby, które teraz dołączą do zespołu? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które aktualnie poszukują pracy. Co możecie im doradzić?
Zostaw swoją opinię o Capital Partners - Ostrów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capital Partners