Capital Partners

Ostrów Mazowiecki

Opinie o Capital Partners

anonim 2010-11-04 19:55:48
Fajna firma pełny profesjonalizm, oferta wytłumaczona konkretnie i jasno. Polecam
aga 2010-11-04 21:46:44
zgadzam się popieram. Tak trzymać wreszcie tworzy się coś konkretnego.
CP 2010-11-15 20:03:09
Chciałbym zwrócić uwagę na fakt iż na forum gowork oceniamy byłych lub obecnych pracodawców a firma CP nie zatrudnia pracowników wiec wasze pochwały i zgryźliwe uwagi pomyliły adresata. Radze się zastanowić zanim jeszcze raz coś napiszecie, żeby nie było za późno jak wylądujesz w prokuraturze. Co za dużo to nie zdrowo, zaczyna robić się niesmacznie i będziemy walczyć o dobre imię spółki. Nie potrzebujemy pochwał ani wyzwisk od złodziei. Poszukajcie sobie bliższej rodziny. To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. CP
anonim 2011-02-05 23:17:11
Mi bardzo firma się podoba a przede wszystkim obsługa. Oferta bardzo dokładnie wytłumaczona przez co czuje się pewnie i bezpiecznie. O dziwo odsetki też spadły a na święta otrzymałam pożyczkę za przysłowiową złotówkę i coś słodkiego. Było mi bardzo miło. Pożyczkę otrzymałam na dowód i nie musiałam podpisywać weksla in blanco który powszechnie jest stosowany przez inne firmy. Zawsze gdy mam dołek finansowy a szybko potrzebuje gotówki mogę liczyć na pomoc od ręki. Miło, szybko i profesjonalnie. Polecam
sambo 2016-05-17 20:23:28
Witam serdecznie. Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się tworzyć jej inny obraz. Moim zdaniem zupełnie niesłusznie. Capital partners to firma warta zainteresowania
Zostaw swoją opinię o Capital Partners - Ostrów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capital Partners