Opinie o Zakład Karny w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Karny. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Karny o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny w Rzeszów

Kate

Personel tragedia. Terror

@Irena

Ireno pytasz co tam się dzieje że Kate nazywa to terrorem.. gnębienie psychiczne jest na porządku dziennym.. nawet jak osadzony ma rację nie może się odezwać bo zaraz będzie nad interpretacja.. wiadomo że więzienie to nie sanatorium ale do choinki jasnej są chyba jakieś granice których nie powinien przekraczać terapeuta czy kierowniczka

Jak szefostwo w Zakład Karny traktuje ludzi?

Wchodzisz w cztery litery to możesz zyskać bardzo wiele stajesz w obronie osadzonego gdy wiesz że nic nie zrobił to masz przerąbane

Czy firma Zakład Karny kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Iga Nowy wpis

Równość masz wtedy jak tańczysz jak ci zagra brzydula k.j..i mało przystojny k ł

Luk Nowy wpis

Czy jest tam terapia dla R2 mężczyzn

Czy w Zakład Karny jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dziewczyna Osadzonego na Z.K R

Dziewczyny, jeździcie na widzenie, jeździcie również z dziećmi, może pasuje ruszyć temat deski na widzeniowce. Ile ona będzie tam? Jest nowy dyrektor, może jakby się ten temat ruszyło to by ją zdjął.

Maria
@Dziewczyna Osadzonego na Z.K R

Pod tym kątem nic się nie zmienia na pewno co jest było i będzie to jedno wielkie kolesiostwio jeden drugiemu włazi w (usunięte przez administratora) żeby tylko coś tym zyskać.. szczególną antypatią darzę panią j z oddziału drugiego... Celowo z małej litery bo na większą nie zasługuje

Angela
@Dziewczyna Osadzonego na Z.K R

Witam. Napisałam w sprawie widzeń do Ministerstwa sprawiedliwości , że jest deska , brak kantyny i automat nędznie wyposażony który często nie działa. Miałam sytuację kiedy jeden pracownik SW zabronił trzymać partnerowi 3 letnią córkę na kolana bo stwierdził że może brać tylko w weekendy, to było widzenie w czwartek dwa dni wcześniej byłam na widzeniu i był ten sam klawisz i partner trzymał 5 letnią córke i nie miał spiny. Kiedy powiedziałam do niego co teraz SW wybiera jakie dziecko może przytulić tate ...to powiedział że albo się dostosuje albo zakończy widzenie. Widzenie zakończyło się dramatem córka płakała bo chciała do taty , tata płakał że jest bezradny i nie może jej przytulić . Dramat .. Jeśli chodzi pomoc ministerstwa sprawiedliwości w takiej sprawie to żenada..Na cokolwiek z ich strony czekałam 6 miesięcy prosiłam o anonimowość ze względu bezpieczenieństwa osadzonego to i tak Podali moje dane . Teraz parter ma przerąbane w zakładzie . W Dniu kiedy Zk dostał pismo z automatu zabrali mu tv i wysłali na przymusowy urlop z pracy. Teraz tylko czekać co dalej jak bardzo będą go karać. Jestem załamana tym co tam się dzieje.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Karny się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Rzeszów

Jak długo czekaliście na odzew z Zakład Karny? Oddzwaniają zawsze?

Kate

Personel tragedia. Terror

@Kate

Pracujesz tu i oceniasz współpracowników w ten sposób? :/ Co się dzieje, że aż terrorem to nazywasz?

@Kate

Dokładnie zwłaszcza taka jedna pani jakubas która myśli że wszystkie rozumy zjadła

@Kate

Nic dodać nic ująć tak zwani normalni oddziałowi są zastraszani przez prostaków i chamów .. a rzekoma pani terapeutka ola ewidentnie pominęła się z powołaniem

@Marta

Nie wiem na ile prawdy jest w tym co piszesz ale zastanawiam się z czego takie podejście mogłoby się tu niby brać? Dużo osób zna przysłowie, że najciemniej to pod latarnią niby jest no ale chyba bez przesady?

@Kate

Oddział pod kierownictwem pani jakubas to tak zwany prywatny (usunięte przez administratora) nie są respektowane prawa w żaden sposób wiadomo każdy za swój błąd musi odpowiedzieć a więzienie to nie sanatorium ale to co oni odwalają tam na tym oddziale to jest szok W sumie to mało powiedziane zastraszanie branie do oddzielnych pomieszczeń gdzie nie ma kamer pora zrobić z tym porządek nie może być tak że mogą robić co chcą prawo ma być respektowane przez wszystkich nie tylko przez osadzonych

@Irena

Irena ewidentnie nie znasz tamtejszego klimatu Ja niestety go znam i to nie jako osoba osadzona... Wiadomo każdy za winy zapłacić musi ale już gnębienie i szykanowanie osób którzy nie fikają w żaden sposób starają się normalnie zachowywać to już podlega pod nękanie

@Marta

no to co takiego w pracy tutaj rekompensuje ten cały klimat? widzę, że deklarujesz się jako aktualna pracownica czyli w imię czego ta praca skoro takie warunki przytaczasz?

@Irena

Irena A co ty tak za żarcie bronisz sadystów.. a w imię czego praca imię chociażby minimalnej obrony godności osób osadzonych tych którzy zachowują się poprawnie

@Irena

Jak szefostwo w Zakład Karny traktuje ludzi?

Jan

Jeżeli włazisz w (usunięte przez administratora) to jesteś traktowany okej jeżeli postarasz się okazać trochę ludzkości i mimo wszystko widzisz że skazany się stara być człowiekiem chciałbyś go bronić to nie masz szans

@Jan

Nie ma się szans przy szefostwie czy też przy skazanych? Właśnie się zastanawiam jak to z nimi jest, dochodzi do tego, że nie respektują niektórych pracowników? Da się wtedy to jakkolwiek rozwiązać, żeby go nabrali?

Olo
@Irena

Irena wiadomo każdy za błędy musi zapłacić ale jeżeli taki skazany naprawdę stara się.. nie rozrabia nie łamie regulaminu i tym podobne a mimo to jest zabierany do pokoju gdzie nie ma kamer.. próbuję mu się wmawiać coś czego nie zrobił.. no to sorry coś nie halo z wychowawcą czy oddziałowym

Jadzia

Jeżeli tańczysz jak ci zagrają to jest wszystko okej jeżeli okażesz cień empatii w stosunku do osoby osadzonej która sprawuje się regulaminowo dobrze a mimo to jest gnębiona to już jesteś ten gorszy

Artur
@Jadzia

Jak takie rzekome bycie gorszym wygląda w praktyce? Może być problem by uzyskać premię czy zmianę w grafiku?

Jadzia
@Artur

Cóż Artur odpowiedziałeś sam sobie skoro taki empatyczny mimo wszystko strażnik podpadnie elicie cóż sam się domyślisz

ada

ato co jest w papierach czli prawo a to co jest na prawde rozbiega sie bardzo z zeczywistoscia

Mirek
@ada

Dokładnie tak jak piszesz przestrzeganie prawa w tym zakładzie karnym śmiech na sali ręka rękę myje w razie czego

Zenon
@Mirek

Siedziałem tam w 2000r byłem na 8 oddziale przejściówka raz wieczorem graliśmy w karty było cicho nikt nie rozrabiał godzina 22 może lekko po 22 siedziałem przy klapie i nagle znalazłem się na perąnce . Wpadła atanda i naz poturbowali oddziałowy powiedział że zasłonięty został kukiel to oczywiście kit .Tam trzeba grać według ich zasad bo inaczej maź (usunięte przez administratora)

Jurek
@Zenon

Dokładnie tak jak piszesz a jeżeli masz jakąś rację próbujesz jej dowieść bo coś ci wpierają.. o to dopiero wtedy masz przechlapane jak walczysz o swoje

Jak wygląda ścieżka kariery w Zakład Karny? Czy trudno jest zdobyć awans?

Olo

Ścieżka kariery wygląda tak jak umiesz włazić w (usunięte przez administratora) to pojedziesz szybko w górę

Figurant

We wrześniu 2021 roku aplikowałem na stanowisko biurowe - cywilne w dziale ambulatorium w zakładzie karnym Rzeszów Załęże. Było około 10 kandydatów. Płaca to 3200 brutto więc prawie podstawa krajowa. Na rozmowę wchodziło się osobno. W komisji kilka osób w tym naczelnik, psycholog, kierownik działu, kadrowa. Jakieś bzdury w stylu coś o sobie i pytanie dlaczego chce pracować za takie niskie pieniądze mając wykształcenie wyższe. Rozmowa trwała może 10 minut. Wyniki miały być za ok tydzień. Na drugi dzień zadzwoniłem do znajomej co ma koleżankę właśnie w kadrach w tym więzieniu z zapytaniem czy do wypłaty są dodatkowe świadczenia. Koleżanka mi oddzwoniła, że świadczenia dodatkowe są ale żebym się nie łudził bo się nie dostane. Byłem tylko słupem i figurantem w konkursie. Osoba która miała być przyjęta była z góry ustalona. Znajomy dostał się na wychowawcę do tego więzienia poprzez wice prezydenta Rzeszowa, a koleżanka na pracownika ds kultury przez ojca prokuratora. No cóż, układ, kasta, nepotyzm na podkarpaciu jak za lat 90 tych ma się dobrze, nawet za takie niskie wynagrodzenie i przy rynku pracodawcy (jeszcze na Podkarpaciu) Szkoda czasu, no chyba że ma się znajomości.

Ozi

Tak nie macie na co narzekać kasa jest co miesiąc 13 macie czego wam wiecej potrzeba ??????

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny - Rzeszów

• Jak się pracuje w Zakład Karny?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Karny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Karny?

Zakład Karny