Opinie o Subcom Sp. z o.o. w Warszawa

Grupa Subkom działa na polskim rynku już od ponad 14 lat w branży outsourcingu pracowniczego oraz HR. Dzięki współpracy z wymagającymi Klientami zdobyliśmy doświadczenie i kompetencje niezbędne do optymalizacji wydzielonego obszaru pod kątem organizacji pracy, doboru technologii i zarządzania personelem. Do grona naszych Klientów należą jedne z bardziej znanych marek zarówno z rynku przemysłowego, logistycznego jak i usługowego. Dzięki świadczonym przez nas usługom nasi Klienci zyskują solidnego partnera biznesowego oraz przewagę konkurencyjną wynikającą z dużej elastyczności w odniesieniu się do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu dajemy komfort i bezpieczeństwo naszym Klientom.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Subcom Sp. z o.o. w Warszawa

Darek Nowy wpis

Zastanawiam się co mogło spowodować, że przestaliście tu zaglądać?

Man Nowy wpis

Wiesz co no jeśli nie macie w ogóle wykształcenia to ja myślę, że naprawdę warto by się faktycznie troszeczkę zastanowić nad tą firmą, bo jak wiadomo mało jest takich firm, gdzie przyjmują każdego prawie, moim zdaniem warto jednak mimo wszystko pozdrwiam

tomi Nowy wpis

beznadzieja smieciowe umowy nędzne wynagrodzenie nie polecam i te warunki pracy na lini

maki Nowy wpis

miki czemu tragedia ja prauje jest w miarę ,pewnie ci się nie chciało...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Subcom Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Miki

Tragedia. Nie polecam.

korki

A ja słyszałam, że nie dają umów, albo tylko na część pracy i kasa płynie w kopercie.

Firma ok jeżeli chodzi o umowy są jasne i przejrzyste. Wypłata w terminie i da się wszystko załatwić. Rekrutują na kilka projektów w innych firmach tam szału nie ma i różnie się traktuje pracowników, ale sam subkom jak najbardziej na plus

Zostaw merytoryczną opinię o Subcom Sp. z o.o. - Warszawa

Subcom Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Warszawa

Subcom Sp. z o.o.