Opinie o K-EX w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy K-EX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie K-EX o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K-EX w Wrocław

Lukasz

Jeszcze nie spotkałem tak beznadziejnej firmy. Przesyłka widniała według systemu na magazynie w Łodzi od Piątku godziny 5 rano, kontakt telefoniczny: brak, koszt: 50zloty kpina, kilka napisanych maili dało skutek dostarczenia paczk po ponad TYGODNIU, która okazała się uszkodzona, kurier nie posiadał dokumentów szkody przesyłki bo? ZAPOMNIAŁ. Fail za failem. Niestety zamawiając przez internet nie mogłem wybrać innego kuriera. Wspolczuje wszystkim, którzy współpracowali lub współpracują z tą firmą.

gość

Hej, wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? W sumie się miały pojawić się jakieś premie do nich, ale wypłata i tak jest w pełni terminowa.

Obecny zaraz były. Kexowianin

Siedzę w tej firmie ok 5 lat i jeszcze nigdy nie było tak źle, haos dezinformacja ściema za sciemą, kolesiostwo. Dostałaś tel samochód i komputer. Wow!!!!!!! Kurcze w dzisiejszych czasach to zwykle narzędzia dla handlowca. Rozumiem że jest się z czego cieszyć bo do niedawna był to zeszyt i bilet miesięczny :-) Kasa ma te rarytasy jak zwykle z kurierów. 5 lat w tym dziadostwie to zdecydowanie za dużo. Moje 2 trasy jedyne do których nie dokładalem przejęli nowi po TBA. Zostałem z nierentownymi wiochami. Tobie życzę powodzenia. Jak wszyscy inni szybko przejrzysz na oczy.

astra
@Obecny zaraz były. Kexowianin

Jak ci jakaś firma kurierska da 30% więcej zarobić to idź i się nie zastanawiaj. Tylko tam będziesz musiał dowieźć nie 50 paczek ale 80. Tyż bedzie źle.

W Kexie ldz

Kex w strykowie już widzę zapieprzanie po 400 km za te pieprzone grosze, frajerów szukają. A te barany z Tba lecą jak łysy na Suchary. Ciemnotę wam wciskają a leszcze się łapią. Firma Kex to dno dna.

Kurier

obiecują złote góry - tylko ten ich Dyrektor to wygląda jakby z meczu piłkarskiego wracał i to na żylecie był ...

nic nie pytają - widocznie nie mają chętnych do pracy - bo od razu proponowali mi abym jeździł

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
glover

W Łodzi to się będzie dziać, jak was do Strykowa przeniosą i będziecie mieć codziennie zarząd za drzwiami.

KEX Lodz

Dlaczego kurierzy z łódzkiego Kexa odchodzą na potęgę?

Kurier Płock

Dyrektor w Warszawie otacza się swoimi ludźmi to zrozumiałe u siebie na sortowni ma swoich w Płocku ma swoja panią Spedytor nic ując nic dodać 2010 wysadził z siodła człowieka który włożył podwaliny w Płocku żeby był Kolporter później K-ex osobę którą wsadził na stołek swoją nie kompetentną mierna i nie nadająca sie na te stanowisko która wszędzie wietrzy spisek równie

KEX Lodz

U nas już nowy Tomcio regionalny ściąga swoich. Ponoć za ten (usunięte przez administratora) na magazynie ma teraz odpowiadać jakiś pajac zamordysta z Dpd. A za nas kurierow jakaś nawiedzona panna też Dpd. Tak więc nie dość że jest ch..owo to jeszcze będzie kolesiowiostwo.

kurier
@KEX Lodz

W Płocku jak sie zmienił kiedyś na chwilę Dyrektor i miał zwolnić już niedługo panią Spedytor to chodziła błagała żeby nic nie mówić co się dzieje w odziale no ale jak niestety pani oszczędziła stołek bo dyrektora zwolnili i pozostał jej protegowany Dyrektor znają się z pewnej firmy spedycyjnej o kapitale polskim to dalej jest syf ludzi ma kilku którzy którzy za 100 złoty sprzedadza wszystko tyczy się magazynierów jak i pan z biura powiem krótko towarzystwo wzajemnej adoracji

kurier

Witam w Płocku jest bardzo pracowity odpowiedzialny i kompetentny SPEDYTOR po protekcji z panem Dyrektorem nie mówiąc nic o pewnym magazynierze który jest tak mądry o urodzie nie wspomne i kompetentny że mucha nie siada.Kobieta która prowadzi tą "firmę" tryska takimi pomysłami odnośnie rozwiązań organizacyjnych ktoś może być dobry w fachu tym który robi się ale jak odpowiednio nie poliżyszesz tyłka to lecisz otacza się ludźmi miernymi wyniki ma żadne przyjeżdża Pan Dyrektor poklepuje po ręku i mówi jak będziecie pracować rozwozić i szybciej rozładowywać za weryfikacje paczek pani i Dyrekcja też pobiera sobie odpowiednią kwotę pieniądze natomiast dzieli się zyskami z sobą i panem Dyrektorem kurierzy i magazynierzy mogą zapomnieć o jakieś podwyżce nie polecam omijajcie łukiem Pamiętajcie szkoda czasu i pieniędzy na magazynie zarabia się 2100 bruto i może 10% premi to jest max przykre ale prawdziwe

bobo

Witam, panowie przewożnicy jak płaca w kex, podrzuci ktos jak to wyglada, tzn ile km robi na rejonie i ile ma od paczki dost i obebranej?

K-ex to Golec dyr operacyjny reszta to masakra.Dyr oddziałów większości podobno to lizusy Prezesa bez pojęcia a bez Golca nie ma firmy. Byłem PH teraz dają 2,5 brutto. Nie narobisz się bo mój szef to był z piwa gość i nic nie robił jest w sumie 3 regionalnych i nie mają pojęcia o pracy. Dostaniesz premie i nie narobisz się jak potrzebujesz skoda oktavia i nie chcesz się narobić się idealna firma. Trzech regionalnych nie zna się sprzedaży to są jaja. żałuje że odeszłam a teraz muszą zsuwać w konkurencji ( też obiecali cuda) i więcej nie zrobię.Ale mam przynajmniej mądrego szefa. Pozdro były.

ciekawy

Hej. Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy? Podstawa + premia?

Bombel

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej "pracownik biurowy". Ogłoszenie dotyczyło prowadzenia biura reklamacji obsługi, zapomnieli dodać, że praca na 2 zmiany i płacą max 1400 na ręke plus premia jak się kierownikowi spodoba do 400 nie wiem czy netto czy brutto. Z zewnątrz busy magazyn itd jak w opisach powyżej syf i brud.

fizol

jak dla mnie to firma-porażka, mówie o oddziale w krk, syf, brud, zero organizacji, nie ma szafek dla magazynierów, nawet wieszaka i stołu. najlepsze jest to że kurierzy wjeżdżają autami na magazyn, smrodzą tymi swoimi trupami a magazynierzy muszą w tym pracować, kierowniś nie reaguje bo się ich chyba boi, rampa na zewnątrz bez dachu więc jak pada to na wszystko, skanery albo niesprawne albo login nie wchodzi albo akurat jest za mało bo kurierzy wzięli, do roboty na 4:00 a dojechać nie ma czym bo firma na końcu świata, ogólnie nie polecam, ludzie omijajcie ten bajzel, szkodz czasu i zdrowia

Dorota

Najgorsza firma jaka znam do tej pory! kurier kawał chama i prostaka! przysylaja sms ze paczka bedzie w danym dniu po czym kurier ma w (usunięte przez administratora) wszystko bo piatek weekend czas do domu nawet nie pofatygowal sie przyjsc i dostarczyc przesylki ! w poniedzialek wielki problem bo nie ma nikogo w domu ani z sasiadow tez bo normalni ludzie pracuja do poludnia po czym haslo kuriera"to pani problem a nie moj bo pani w domu nie ma" bezczelność juz nie zna geanic..pracuje w jednym miescie do godziny 17 niby a nawet nie umie sie dostosowac do klienta ktory placi za przeslke!! nie polecam! Chamstwo na infolinii kierownik dzialu nie odbiera tel bo pewnie ma co dzien setki tel z pretensjami chamscy kurierzy firma kogucik! i tyle! Nigdy wiecej!!!!!!!

Bardzo przestrzegam przed korzystaniem z usług KE-X,dwie doby czekałam na kuriera by odebrał przesyłki,po tym jak udało mi się dodzwonić cudem na infolinię poinformowano mnie ,że muszę czekać jeszcze dwie doby bo nie mają kuriera i tu nadmienię ,że mieszkam w centrum dużego miasta i jakieś 10min drogi od siedziby firmy KE-X,cóż więcej trzeba dodawać....

itkaxx

TOTALNA PORAŻKA Z TYM KURIEREM! Czekam 3 dzień na przesyłkę i nic. Dzwoniąc na infolinię podali mi numer do kierowcy. Zadzwoniłam powiedział, że się nie wyrobił i czy może przywieźć nastepnego dnia o 10. Myślę spoko, co mi tam, ale nie przyjechał. Dzwoniąc o godzinie 12 okazało się, że jest w innej miejscowości oddalonej 15min drogi od mojej i on powiedział, że będzie około 20! Wyśmiałam go i powiedziałm co myśle na ten temat. Odłączył się. KPINY!

niko

K-ex Łódż, kurier oszust, mam wrazenie , ze nacpany, dyspozytorka kłamie, paczka u nich bez mozliwosci odbioru. K-ex Łódż kradna przesyłki.

Prawda
@niko

W pełni zgadzam się z ta Opinią Kex w Łodzi to syf robiłem tam kilka miesięcy i każdemu odradzam ta firme ludzi traktują jak śmieci, przewoźnicy są mamieni obietnicami z nieba a po tygodniu jazdy kładą wypowiedzenia jedno wielkie kolesiostwo. nie dasz, to jeździsz z 15 stopami 400 km

jasiek

co roku to samo, ludzie czy wy nie zrozumiecie ze ta firma to dno (pracowalem tam 2 lata) Znam sytuacje od magazyniera po kierownika. Jak wam to wbic do glow ? dalej popelniaja bledy i ktos sie zatrudnia. Na szczescie jest wiecej ludzi co opisuja jak traktuje sie pracownikow kexa i na szczescie jest internet do podzielenia sie opinia. Oszukuja, oklamuja, nie wyplacaja calosci pieniedzy, ucinaja kase za cos czego nie zrobiles. Totalny brak szacunku do czlowieka i jego pracy. Zamykac to pseudo przedsiebiorstwo i koniec. Nie dajcie sie nabrac na obietnice. Zycze powodzenia w szukaniu pracy ale szczerze odradzam wam Kexa

kendo

@józia. powodzenia! ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o K-EX - Wrocław

• Jak się pracuje w K-EX?

Zobacz opinie na temat firmy K-EX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy K-EX?

Kandydaci do pracy w K-EX napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

K-EX