Opinie o Conhpol elite w Stanisław Dolny

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Conhpol elite. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Conhpol elite o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conhpol elite w Stanisław Dolny

A Nowy wpis

Będzie krótko. Uważajcie. Nie warto tracić czasu i nerwów na to miejsce.

Wiecie, czy Conhpol elite udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Sowa Nowy wpis

Cześć! Conhpol Elite zapewnia całość wyposażenia. I do pracy zdalnej i do stacjonarnej. W zależności od stanowiska.

Aleksandra Nowy wpis
@Sowa

A od czego zależy to czy pracuje się zdalnie czy stacjonarnie? Od stanowiska? Czy po prostu nie macie problemu z tym kto gdzie mieszka?

obserwator bis

Ludzie są zadowoleni a to najważniejsze !!! OBECNIE jest trudny czas dla nas wszystkich ,pracowników, pracodawców ,emerytów, uczniów dlatego łezka się kreci OBSERWUJĄC jakie jest WSPARCIE, WSPANIAŁA ORGANIZACJA WSZYSTKICH firm ,instytucji, urzędników w powiecie Wadowickim, gminie Kalwaria Zebrzydowska, włączają się również osoby indywidualne .Solidaryzują się wszyscy w tym trudnym okresie epidemii. Zakład Produkcyjny Ryłko w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju, firma dołączyła do akcji pomocy i rozpoczęła szycie maseczek ochronnych –niezbędnych pracownikom służby zdrowia w tym czasie. W ramach akcji wysłaliśmy już kilka tysięcy maseczek i szyją dalej ! Od 27 marca trwa akcja "strażacy medykom". Ochotnicy zbierają w swoich remizach i wyznaczonych punktach "niezbędne rzeczy do prawidłowego funkcjonowania służb i niesienia pomocy potrzebującym". 6000 maseczek, 6000 rękawiczek, do tego 600 l płynu do dezynfekcji oraz 250 żeli antybakteryjnych - to wsparcie Energylandii dla lokalnych służb medycznych i ratowniczych. Maspex przekazuje wsparcie finansowe dla Wadowickiego Szpitala na zakup niezbędnych środków ochrony indywidualnej dla personelu medycznego oraz produkty spożywcze dla pracowników i pacjentów. Wadowicka firma przekaże również swoje produkty placówkom opiekującym się osobami starszymi w powiecie wadowickim. Dwóch mieszkańców Wadowic zorganizowało zbiórkę dla Szpitala Zakaźnego w Krakowie. Odzew był spory, udało im się zebrać sporo rzeczy, które zostały w weekend przekazane do lecznicy. 400 sztuk maseczek oraz 30 sztuk kombinezonów ochronnych przekazała Gmina Wadowice dla ZZOZ w Wadowicach na walkę z koronawirusem. Pełnoletni harcerze i instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego pełnią służbę dla lokalnej społeczności. Służba skierowana jest w szczególności do seniorów, osób starszych i samotnych. Polega na robieniu niezbędnych zakupów, zakupie potrzebnych lekarstw w aptece lub wyprowadzeniu psów na spacer. Firma Paweł i Witold Oleksy Stanisław Dolny przeznaczyła prawie połowę zysków z 2019 roku ponad 4600 000 złotych na zakup respiratorów ! Każdego dnia przybywa instytucji,pracodawców ,ludzi ,można by wymieniać… pisać ,pisać , brakowałoby miejsca CUDOWNIE i WIELKI SZACUNEK dla WSZYSTKICH .

Hej. Jak tam zarobki w firmie? Opłaca się aplikować ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Conhpol elite? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Poler

Praca ok. Polecam

obiektywna

Wypowiadacie się na temat conhpol elite co dotyczy sklepów, a nie Conhpol Bis. W Bis-e nie pracuję Pani M.

Emilia
@obiektywna

Może w takim razie Ty wiesz coś na temat pracy w firmie Conhpol-Bis Sp. z o.o. i chciałabyś podzielić się swoją opinią? Jesteś pracownikiem firmy? Od dawna nikt nie wypowiadał się na ten temat, więc każda opinia na temat aktualnych warunków zatrudnienia będzie cenna dla użytkowników forum.

Nie zgodze się z żadną negatywną opinią. Zaczne od tego, iż dziewczyny mają staż w tej firmie po 6 lat- zatem czy to świadczy, że firma jest tak beznadziejna? Po drugie- zarobki. Następna bzdura. Premie jak to wszędzie zależą od miesiąca ale jest nieprawdą, że są najniższe. Pani menager- jak każdy ma swoje lepsze i gorsze dni ale jest bardo empatyczną i bardzo dobrą osobą!! To samo tyczy się właścicieli!! Osoby, które potencjalnie chciałyby rozpocząc pracę w tej firmie są wprowadzane ewidentnie w błąd. Sama przed rozpoczęciem pracy czytając tutaj opinie byłam sceptycznie nastawiona- spróbowałam i kompletnie nie żałuję- wręcz przeciwnie- cieszę się, że miałam okazję wyrobić sobie swoją własną opinię. Czy poprzedniczki/poprzednicy naprawdę pisali o Conhpolu? Bo nie jestem w stanie uwierzyć w to co czytam. Pozwólcie, by inni sami wyrobili sobie zdanie o firmie, a jestem pewna, że będzie ono na ogromny plus. Następna bardzo ważna kwestia- nie ma podziału KIEROWNIK i "zwykły" pracownik- każdy traktowany jest tak samo! Atmosfera w pracy jest przemiła. Dodatkowo nie ma czegoś takiego jak przerwa 20 minutowa- kiedy masz ochotę masz przerwę, co jest ogromną zaletą, biorąc pod uwagę politykę innych firm. -Cytuję wypowiedź " salony zamykane są z dnia na dzień" - osoba z zewnątrz pomyśli sobie, że firma upada. Natomiast jest zupełnie odwrotnie- firma się ciągle rozwija!! Owszem prawdą jest fakt, że doszło do zamknięcia kilku salonów. Ja z całego serca P O L E C A M :)!

D
@Anonim

Ale chyba nie mowimy o sklepie w Bonarce?!!!

Natak

Elastyczny grafik, dobre wynagrodzenie + co miesiąc premia, mila atmosfera, fajni ludzie na każdym szczeblu firmy . POLECAM! Pracuje kilka lat.

pozytywny

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma? Przy dobrych chęciach i umiejętnościach nie będzie na co narzekać!

NaNie

Pracowałem w firmie Conhpol na stanowisku kierownika kilka lat, w salonie który niestety został już zamknięty. Firmę i jej działanie z racji mojego stanowiska poznałam dość dobrze. Bardzo częste kontakty (usunięte przez administratora)i właścicielami firmy też pokazywały mi ich sposób działania. Niestety nie mogę im wystawić laurki(usunięte przez administratora) Moim zdaniem poniżające było również wynagrodzenie dla pracownika (najniższa krajowa), jak i kierownika (w niektórych salonach początkowa stawka dla kierownika to było (usunięte przez administratora) netto! - dane z przed kilku lat, różnica między pracownikiem a kierownikiem salonu wynosiła jedynie ok. 300 zł! ), moim zdaniem to pokazuję sposób działania właścicieli jak i firmy, firma nastawiona na wyzysk pracownika. NIE POLECAM!

Emilia

@XoXoXo, a jak ocenisz warunki pracy podczas Twojej współpracy z firmą Conhpol-Bis? Zawsze wszystko było na swoim miejscu? Co z kwestią urlopów, nie było problemu by wziąć dzień wolnego? Czy zgłaszałaś do kierownictwa firmy Conhpol-Bis złe zachowania innych pracowników? Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, proszę również inne osoby związane z tym pracodawcą o nowe komentarze w tym wątku!

Ulka

Jak ktoś nie potrafił utrzymać się w firmie to aktualnie oskarża??

Tymon

Tak dobrze się pracuje w firmie i nie ma chętnego do pisania? Szkoda!!

Roman

Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tej firmy! Omijajcie ja szerokim łukiem. Najniższe zarobki. Szef nie widzi nic oprócz czubka swojego nosa. A kierownicy nieuczciwi i zaklamani. Wykorzystują pracowników za śmieszne pieniądze! Nie polecam!

Vava

Polecam !!! Pozytywna firma!!!

Czarnula

Spokojna , bezstresowa praca. Dowodem jest 4-rok pracy w tej Firmie. Umowa o prace i terminowe wynagrodzenie + premia każdego miesiąca.

Anusiaaa

Pracowałam w tej firmie niecały rok i zrezygnowałam ponieważ zmieniałam miejsce zamieszkania . Bardzo żałuje !!! Praca , płaca , premie dobre. Dzięki Pani M.O otrzymałam kilka razy premie uznaniowa i bardzo miłe podziękowania za dobrze wykonywana prace. Mam nadzieje ,ze kiedyś otworzą sklep w Częstochowie . Napewno złoże tam CV.

Pozytywna

Jestem od kilku lat pracownikiem tej firmy i nie ma zamiaru szukać nowej . Praca spokojna nie stresowa , atmosfera bardzo dobra. Właściciele jak i Pani manager bardzo normalni . Zarobki dobre a szczególnie premie, no i umowa o prace !!!!!! Załoga na salonie rewelacyjna . A asortyment piękny . Polecam z pełna odpowiedzialnością.

misia

ZAROBKI KATASTROFA!!! Pracowałam w Conhpol Elite jako pracownik dochodzący (weekendowy), w największy mieście w polsce, i prawda jest taka, że jeśli firma nie inwestuje w reklamę i pozyskiwanie nowych klientów (gazetki i iventy to za mało) to ludzi i utargów nie będzie. Premii nie da się wyrobić, nie dlatego że ktoś jest leniwy, a dlatego że po prostu klientów którzy chcą kupić nieznany im produkt po tak wysokiej cenie jest bardzo mało. 60 par! do premii!- to nie Kazar czy PM.gdzie buty same się sprzedają! Stawka za godzinę żenująco niska!- tym samym pracodawca pokazuje jak docenia pracownika. Pogardliwa, obelżywa i pozbawiona szacunku do innych ludzi , menager Maja O. to zdecydowanie najsłabsze ogniwo. Naprawdę kiepska praca i płaca ;/

Ewelina

Pracuje 5 lat w firmie z roczną przerwą na urodzenie dziecka . ...niepokoiłam sie co zastane po powrocie do pracy po trzech miesiącach otrzymałam podwyżkę , i w każdego miesiąca otrzymuje premie . moje kolezanki z innych sklepów również biora wiec @maszina musiałaś byc zwykłym leniem skoro premii nie wyrabiałaś. dziwie sie ze oni cie wcześniej nie zwolnij powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Conhpol elite - Stanisław Dolny

• Jak się pracuje w Conhpol elite?

Zobacz opinie na temat firmy Conhpol elite tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Conhpol elite