Opinie o Autoid Polska S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Autoid Polska S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Autoid Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoid Polska S.A. w Kraków

Rekrutacje Nowy wpis

Czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja tam? I czy ta firma jest w tym samym miejscu co dmt software house? Mam znajomego który brał udział w rekrutacji do dmt i podawany jest ten sam adres dwóch firm ( podobno osoby rekrutujące i rekrutacja jest mega spoko ogarnięta - full profeska i osoby bardzo profesjonalne)

Dagna Nowy wpis
@Rekrutacje

Tak, w tej lokalizacji jest kilka firm i należą do holdingu. Dział HR jest wspólny dla kilku spółek :)

Mateusz

A jak działają te prowizje?

Jagna
@Mateusz

Nie ma prowizji, są premie uznaniowe.

Krzysiek Nowy wpis
@Jagna

Jagna, nie masz racji, z moich informacji wynika, że to się zmieniło, premie uznaniowe zostały wycofane, a zastąpił je inny system premiowania.

Ala

Nie dają żadnych pakietów socjalnych, multisport opłacany jest przez pracownika, nie przez firmę- praca tam to zawodowa umieralnia

Jagna Nowy wpis
@Ala

To ciekawe, bo firma działa od 20 lat i wciąż się rozrasta :D

zenerk

może to zalezy od stanowiska pracy jakie obejmiesz. Dyrektor Działu Handlowego ma dostawać np. wyjazdy integracyjne

Jagna
@zenerk

Cała firma jedzie na integrację - po to właśnie takie wyjazdy są organizowane - aby się integrować :)

Firma Autoid Polska S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Integracji Systemów Informatycznych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jontek

Praca porażka jak przychodzisz jako nowy to jesteś pozostawiony sam sobie. Fajne tematy omijają cię szerokim łukiem. Zapomnij o obiecanych prowizjach na skalę o jakiej obiecywano bo dostajesz nędzne tematy. Czas chyba zrezygnować.Jontek

Weronika
@Jontek

Kompletna bzdura - każdy na początku przechodzi szereg szkoleń, po których ma pełną wiedzę na temat oferowanych produktów i systemów. A to, że potem samodzielnie musi działać, to raczej normalka. Jeśli uważasz, że ktoś ciągle ma stać nad Tobą, albo jeszcze lepiej - robić za Ciebie, to nie wróżę Ci sukcesów na samodzielnym stanowisku.

Edi

Nigdy nie byłem zatrudniony ale byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. "Sprytni" rekruterzy często za główny cel mają nie zatrudnienie a wywiad gospodarczy dotyczący struktury organizacyjnej i innych kwestii dotyczących działania Twojej obecnej firmy. Jeżeli jesteś z pokrewnej do ich działalności lub tej samej branży pytają Cię o wiele kwestii a na końcu przychodzi wiadomość że dziękują i Cię nie zatrudnią. Pytania są bezczelne do tego stopnia że pytają nawet o ceny produktów. życzę powodzenia i przestrzegam przed rozmową.

Weronika
@Edi

Chyba to była Twoja pierwsza rozmowa w życiu :D Struktura organizacyjna czy ceny produktów to nie jest żadna tajemnica - przed swoimi klientami tez je ukrywasz? To jak sprzedajesz? Może dlatego Cie nie zatrudnili :D

Arti

Świetna firma z dobrą atmosferą i bez korporacyjnego zadęcia. Firma, która dba o pracowników i stwarza możliwości rozwoju. Przede wszystkim to świetni ludzie, którzy to firmę tworzą i razem współpracują.

Jaki dress code obowiązuje w Autoid Polska S.A.?

Luźny, casual :)

Robert

Dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy. Wszystko byłoby świetnie gdyby nie epidemia, która może w jakimś stopniu zaszkodzić.

Czy pracownicy w Autoid Polska S.A. dogadują się między sobą?

mocarz

Tak :D

Tomasz

Wiecie może coś o rekrutacji w firmie? Sporo dobrego wiem i mam zamiar aplikować. Jakiś socjal firma posiada?

ten zadowolony

Rozumiem że każdy kto tu pisał, zakończył bądź nawet nie rozpoczął współpracy z Autoid. To z mojej strony mogę powiedzieć że po 3 latach współpracy, jestem bardzo zadowolony. Forma współpracy B2B - mi to odpowiada. Jasne warunki współpracy. Wynagrodzenie - zawsze może być większe, każdy ma swoje oczekiwania. Atmosfera - pełen luz

zosia

Proponuję czytać ze zrozumieniem: "nie myślisz o pieniądzach, możesz skupić się na pracy, Twoje potrzeby finansowe są zaspokojone" wcale nie znaczy, że płacą mało, tylko pracując tam, dostajesz tyle, że nie zastanawiasz się jak przeżyć od pierwszego do pierwszego, tylko skupiasz się na pracy. Nie wiem jakim cudem, wysnuwasz odwrotny wniosek do zamierzonego.

zosia

Alex

Słyszałem negatywne opinie o tym dziale i tym konkretnym stanowisku. Największe projekty prowadzą starzy wyjadacze a ty podobno jesteś pozostawiony sam sobie. Dzwonisz po potencjanych klientach żeby umówić się na spotkania, a najczęściej nic z tego nie wychodzi bo rynek jest przesycony. Jak masz swoją pewną bazę klientów to możesz coś zarobić. Premii też podobno nie ma. Sam się zastanawiałem nad rekrutacją do nich, ale opinie nie są zbyt dobre. No i ten pełen etat na własnej działalności.

luleczek

Pelna zgoda z hummingbird. Musisz zalozyc wlasna dzialalnosc, a musisz pracowac jak na etacie, czyli caly dzien w biurze poza oczywiscie spotkaniami na ktore sie jako handlowiec umawiasz. Premia - uznaniowa, tzn wg uznania szefow a niekoniecznie powiazana z twoimi wynikami. Poza tym oczywiscie kolko wzajemnej adoracji, jesli do niego nie nalezysz, to nie masz szans na sensowne zarobki. Najbardziej dobijajaca jest wielmozna pani iza (zajmujaca sie hr i coachingiem), ktora wszystkie rozumy pozjadala. Generalnie uwazaja, ze kazdy powinien byc wdzieczny, ze u nich moze pracowac, kwestia tylko czy rzeczywiscie sa tacy dobrzy za jakich sie uwazaja. Chyba jednak nie.

hummingbird

Pracowałam tam kilka lat temu, firma zatrudnia na umowy o współprace (trzeba założyć własną działalność gospodarczą), co jest wielką ściemą bo pracujesz jak na etacie, ale tak bardziej im się opłaca, a w razie czegoś Ty nie masz żadnej ochrony. Ich motto to chyba "nikt nie da wam tyle ile my wam obiecamy".

Zostaw merytoryczną opinię o Autoid Polska S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Autoid Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Autoid Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoid Polska S.A.?

Autoid Polska S.A.
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • W. Żeleńskiego 103
    31-353 Kraków