logo Prestige Rekrutacja

Prestige Rekrutacja

Hull

Opinie o Prestige Rekrutacja

Vatton 2012-04-29 13:21:12
Nikomu nie zycze pracy przez Prestige.
[usunięte przez moderatora] na poczatku wydaje sie mila i klamie w zywe oczy a pozniej bezczelnie [usunięte przez moderatora] pracownikow wszedzie gdzie sie da.
Zapomnij o ostatniej wyplacie - zazwyczaj [usunięte przez moderatora]powie, ze za mieszkanie nie placiles, tak samo nie dostaniesz kasy za nalzeny urlop. Niedawno Prestige mial kontrole z GLA no i wyszly te ich walki. [usunięte przez moderatora] probowala ratowac firme swojego [usunięte przez moderatora] i niektorym poooddawali kase ale to kropla w morzu tego co ludziom zabrali.
Jezeli jestes rzeznikiem lub szukasz pracy przy pakowaniu w rzezni - prosze trzymaj sie jak najdalej od Presige i [usunięte przez moderatora]!
wiechno maryska 2012-06-17 17:21:12
Totalny brak szacunku dla pracownika. Jezeli pracujesz przez Prestige - radze poszukaj sobie innej pracy. [usunięte przez moderatora] nie ma szacunku do nikogo, jest arogancka, najlepiej jej wychodzi oszukiwanie i [usunięte przez moderatora] opracownikow.
Jezeli masz problem z Prestige i[usunięte przez moderatora] mozesz napisac skarge na nich do organizacji rzadowej Gangmaster Licensing Authority, podaje e-mail; intelligence@gla.gsi.gov.uk . Mozesz tez napisac po polsku - maja tlumacza, opisza swoj problem dokladnie, podaj nazwiska i nazwe pracodawcy i pomoga. Nie boj sie, ze[usunięte przez moderatora] bedzie ciebie straszyc - ona niewiele moze. Co najwyzej loda swojemu [usunięte przez moderatora].
dawn holmes 2013-02-16 23:55:53
Jezeli ktos ma problem z Prestige i Cranswick w Watton (i nie tylko) albo boi sie ze jakis [usunięte przez moderatora] zrobi wam na zlosc to smialo piszcie skargi do instytucji ktora nadzoruje dzialanosc Prestige.
Tutaj jest link do strony i mozna pisac po polsku:
[usunięte przez moderatora] Ludzie z Prestige duzo krzycza ale tak naprwde to sie was boja bo to wy pracujecie na ich pensje i utrzymujecie kontrakty wiec glowa do gory!
kako 2013-06-20 21:07:32
firma Prestige Watton [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści nie jedzcie tam bo będziecie żałować .tej złodziejskiej fabryki wykrywaczy pakowaczy itp. i żerżników wszyscy robią tam prawie za darmo zabierają wszystkim podatek a tak w ogóle nie biorą do pracy siedzi si w domu za który trza płacić co tydzień a kasy brak .totalna porarzka .proponują prace a oszukują .[usunięte przez moderatora].
2013-09-11 17:44:12
Znalazlem ogloszenie gdzie pani joanna wiechno napisala ze ewentualna pomoc finansowa w zakupie biletu do UK - wiec zadzwonilem zeby zapytac i powiedziec co umiem (15 lat w zawodzie wiec wiem co robie)
no i zapytalem o te pomoc finansowa przy bilecie do UK.

I SIE OKAZALO, ZE I TAK MUSZE SAM KUPIC, A ONI MOZE ODDADZA JAK ZDAM TEST NOZA, PRZEPRACUJE 6 TYGODNI I ODDADZA TYLKO DO KWOTY 100 FUNTOW.. a bilet na sindbada kosztuje 550zl, wiec latwo policzyc.

Juz nawet nie o to sie rozchodzi ze tylko 100 funtow, ale po co pisza nieprawde?
Nie pojade do nich na pewno, skoro juz od poczatku klamia.
Zna ktos inna firme z ktora moge wyjechac? Robie na wieprzowinie.
idron 2016-04-18 21:38:53
W sumie też jestem ciekaw na czym polega test noża @anonim, ale tak nawiasem, to szkolenia firma robi
Zostaw swoją opinię o Prestige Rekrutacja - Hull
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prestige Rekrutacja