Opinie o Prestige s.c. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prestige s.c.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Prestige s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige s.c. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Możecie opisać aktualną sytuację Prestige Rekrutacja? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

I'm not a robot Nowy wpis

Witam . Aktualnie raczej ta agencja nastawia się na Rumunów. Polaków w sumie już nie zatrudniają . Nie wiem z czego to wynika . Chyba taka polityka firmy. Jeżeli maja wybór zostawiają Rumuna. Stawki najniższe .Z godzinami różnie. Raczej nie polecam tej agencji.

idron Nowy wpis

W sumie też jestem ciekaw na czym polega test noża @anonim, ale tak nawiasem, to szkolenia firma robi

? Nowy wpis

Znalazlem ogloszenie gdzie pani joanna wiechno napisala ze ewentualna pomoc finansowa w zakupie biletu do UK - wiec zadzwonilem zeby zapytac i powiedziec co umiem (15 lat w zawodzie wiec wiem co robie) no i zapytalem o te pomoc finansowa przy bilecie do UK. I SIE OKAZALO, ZE I TAK MUSZE SAM KUPIC, A ONI MOZE ODDADZA JAK ZDAM TEST NOZA, PRZEPRACUJE 6 TYGODNI I ODDADZA TYLKO DO KWOTY 100 FUNTOW.. a bilet na sindbada kosztuje 550zl, wiec latwo policzyc. Juz nawet nie o to sie rozchodzi ze tylko 100 funtow, ale po co pisza nieprawde? Nie pojade do nich na pewno, skoro juz od poczatku klamia. Zna ktos inna firme z ktora moge wyjechac? Robie na wieprzowinie.

kako

firma Prestige Watton (usunięte przez administratora) i oszuści nie jedzcie tam bo będziecie żałować .tej złodziejskiej fabryki wykrywaczy pakowaczy itp. i żerżników wszyscy robią tam prawie za darmo zabierają wszystkim podatek a tak w ogóle nie biorą do pracy siedzi si w domu za który trza płacić co tydzień a kasy brak .totalna porarzka .proponują prace a oszukują .[usunięte przez moderatora].

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Prestige s.c.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
dawn holmes

Jezeli ktos ma problem z Prestige i Cranswick w Watton (i nie tylko) albo boi sie ze jakis [usunięte przez moderatora] zrobi wam na zlosc to smialo piszcie skargi do instytucji ktora nadzoruje dzialanosc Prestige. Tutaj jest link do strony i mozna pisac po polsku: [usunięte przez moderatora] Ludzie z Prestige duzo krzycza ale tak naprwde to sie was boja bo to wy pracujecie na ich pensje i utrzymujecie kontrakty wiec glowa do gory!

wiechno maryska

Totalny brak szacunku dla pracownika. Jezeli pracujesz przez Prestige - radze poszukaj sobie innej pracy. [usunięte przez moderatora] nie ma szacunku do nikogo, jest arogancka, najlepiej jej wychodzi oszukiwanie i [usunięte przez moderatora] opracownikow. Jezeli masz problem z Prestige i[usunięte przez moderatora] mozesz napisac skarge na nich do organizacji rzadowej Gangmaster Licensing Authority, podaje e-mail; intelligence@gla.gsi.gov.uk . Mozesz tez napisac po polsku - maja tlumacza, opisza swoj problem dokladnie, podaj nazwiska i nazwe pracodawcy i pomoga. Nie boj sie, ze[usunięte przez moderatora] bedzie ciebie straszyc - ona niewiele moze. Co najwyzej loda swojemu [usunięte przez moderatora].

Vatton

Nikomu nie zycze pracy przez Prestige. [usunięte przez moderatora] na poczatku wydaje sie mila i klamie w zywe oczy a pozniej bezczelnie [usunięte przez moderatora] pracownikow wszedzie gdzie sie da. Zapomnij o ostatniej wyplacie - zazwyczaj [usunięte przez moderatora]powie, ze za mieszkanie nie placiles, tak samo nie dostaniesz kasy za nalzeny urlop. Niedawno Prestige mial kontrole z GLA no i wyszly te ich walki. [usunięte przez moderatora] probowala ratowac firme swojego [usunięte przez moderatora] i niektorym poooddawali kase ale to kropla w morzu tego co ludziom zabrali. Jezeli jestes rzeznikiem lub szukasz pracy przy pakowaniu w rzezni - prosze trzymaj sie jak najdalej od Presige i [usunięte przez moderatora]!

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige s.c. - Warszawa

Prestige s.c.
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Chmielna 32
    00-020 Warszawa