Opinie o Danelczyk Sp. z o.o. w Świdnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Danelczyk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Danelczyk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danelczyk Sp. z o.o. w Świdnik

gość

Ogólnie ok, pomijając spady z Toyoty którym wszystko nie pasuje.

Pracownik - jeszcze Nowy wpis
@gość

A to ciekawe. Dlaczego w takim razie nie powiesz tego prosto w oczy, tylko kryjesz się w sieci?

Kinder Nowy wpis

Widocznie miał za duŻo a może za mało danych

Co tu tak cicho? Od roku nic się nie zmieniło w firmie ?

Pikachu
@Kasia

Pewnie jest tak dobrze że lepiej nie pisać ????

Czajan
@Kasia

Ano nie ma już Firmy Danelczyków. Wrócili do handlowania płytami wiórowymi i podobno dobrze im idzie. Mają najtańszy paździerz w gminie. Budyń trochę odsiedział w Białołęce i zdrowie już nie to.

N Nowy wpis
@Czajan

a co on robił w Białołęce ?

Karolina Nowy wpis
@N

Nie rozsyłacie czasami nierzetelnych informacji? Bo mi się wydaje, że firma M&T MAREK DANELCZYK nadal istnieje. Wpis w KRS też o tym świadczy.

egz

Nie ma już Danelczyka. Jest Autohaus Otto Sp. z o.o. (VW), Autohaus Otto Auto Grupa Sp. z o.o. (Skoda/Seat) i Matsuoka Motor Sp. z o.o. (Audi). To miejsce jest całkiem innym miejscem niż kiedyś. Inny zarząd, inny właściciel i inne warunki pracy. Jestem człowiekiem z "ulicy" a jednak mnie zatrudnili jakiś czas temu. Atmosfera wsród pracowników jest dobra. Świadczy o tym, że raczej nie zmienia się zasób ludzki i nie rotuje za bardzo. Nikt nie płaci za siedzenie na (usunięte przez administratora) i picie kawy ew. wyżalanie się na necie lub wiosłowanie na FB. Nie jest może lekko, ale firmy dają się rozwijać. Jak nie pracowałeś w Autohaus Otto lub pracowałeś i nic nie wnosiłeś do firmy oprócz życiowych frustracji nie dawaj fałszywego wizerunku firmie, która z gruzów po poprzednich właścicielach próbuje coś zrobić to się nie wypowiadaj.

Bezrobotny
@egz

A to ciekawe. Kolejne ogłoszenia. .. znowu szukają kierownika sprzedaży. Był swój człowiek a teraz znowu szukają. .. kierownika serwisu także. .. stabilna firma taK pracowników nie wymienia.

Pracownik VW
@Bezrobotny

Jestem pracownikiem tej firmy. Z tego co wiem to kierownik serwisu był dla Audi i VW tak samo z kierownikiem salonu, chyba postanowili rozdzielić marki, nikogo nie zwolnili. Czy coś w tym złego ?

Pracownik VGP
@Pracownik VW

Kierownik serwisu Audi i VW byl inny. Ale na Audi podziekowali i teraz szulaja nowego. A kierownik sprzedazy vw i Audi byl ten sam? Pisz prawde i nie wybielaj miejsca. Wymien osoby ktore przewinely sie od lipca 2015.

Klient
@egz

Przeczytałem tę opinię. Nie wypowiadam co do faktów tu przedstawionych, ale jeżeli jesteście agencją PR , bądź zaangażowanym w to pracownikiem to proponuję nie wklejać tej samej treści na różnych forach , a choć trochę wysilić się w swojej radosnej twórczości.

egz
@Klient

Najwidoczniej jesteś osobą, która bardzo dobrze analizuje wypowiedzi. Gratuluje błyskotliwości. Niestety nie trafiłeś. Jeżeli jesteś klientem AO to powinieneś orientować się jak jest.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Danelczyk Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Świdnik
ACTION Poland Sp. z o. o.
Krystian

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje pracownika? Jakieś podpowiedzi?

@Krystian

Dowiedziałeś się, czy potrzebują kogoś do pracy? Jeśli kontaktowałeś się z firmą to może dasz znać, jak pierwsze wrażenia? Wiesz, czy organizują jakieś szkolenie wdrażające dla nowych?

Damian

Serwis Perfect

Andiusza

Może ktoś wie czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jaka atmosfera, czy można w miarę zarobić?

Czy od czasu ostatniego wpisu i zmiany osoby na stanowisku kierownika w firmie także coś się zmieniło? Może zauważyliście poprawę atmosfery? Jak wam się pracuje obecnie? Czy pracodawca Danelczyk Sp. z o.o. rekrutuje nowe osoby? Czy pracownicy mają dostęp do pakietu benefitów?

@Czyk nie jestem związana z firmą, nie jestem również jej pracownikiem. Zależy mi, by osoby które na wątek trafiają szukając opinii na temat firmy jako pracodawcy, mogły tu znaleźć pomocne informacje. Dlatego tak istotne są wpisy merytoryczne i zgodne z regulaminem. Nie próbuję też dowiedzieć się, kto kryje się za wpisami. Wątek daje przestrzeń do anonimowego wyrażania opinii na temat pracodawcy. Zarówno takich, które są pozytywne, jak i tych, które mówią o pewnych zastrzeżeniach. A jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę?

Obserwator

Większość z tych wpisów to jakiś totalny chłam, nie bronię tej firmy mam ją generalnie w 4 literach ale zastanawiam się kim Wy jesteście ? Chyba jakimiś burakami ! Forum ma służyć pomocą dla tych którzy chcą w tej firmie pracować ! Co ja tutaj widzę ? Jakieś totalne zero, ok może jedyny sfrustrowany myjkowy który zapewne chciałby siedzieć, nicnie robić i brać 3 tyś na rękę ale zapewne i tak by tyłek obrobił.

@Tytus co masz na myśli mówiąc, że nie przyjmują ludzi z ulicy? Rozumiem, że aby dostać pracę w firmie trzeba mieć już odpowiednie doświadczenie i umiejętności. Czy osoby bez doświadczenia, ale z potencjałem mają jakiekolwiek szanse?

Czyk
@Karolina

Karolina, jesteś pracownikiem i chcesz wiedzieć kto tu pisze. Każdy wie ze masz inne imię. Ujawnij się. Jesteś Ab.

Cedz8k

Witam nie polecam tej chorej firmy kierownicy kretynki a derektor to już wogule tylko wyzywa pracowników a myjkowi jak by najlepiej wszystko umieli robić i za kwotę 1450 zł to jest chore wyzysk powinni zamknąć tą placówkę a nie ludzi zatrudniać i straszą że jak odejdzie to zostaniesz zwolniony dyscyplinarne pozdrawiam

@czajan piszesz o ogromnej rotacji pracowników. Co przez to rozumiesz? Jak dużo osób zrezygnowało w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy dotyczy to szczególnie któregoś z działów?

Tytus
@Karolina

A ty pracujesz tam? Czy chcesz tam pracować? Bo z ulicy nie przyjmują, chyba że z brokera.

Bezrobotny

A ktoś wie czemu Kierownik i sprzedawca odeszli ze Skody?

czajan

Najlepszą recenzją tej firmy jest rotacja pracowników. Większość odchodzi przed okresem próbnym.

Anonimowy
@czajan

Nie zamierzam bronić tej firmy ale zastanawiam się skąd możesz mieć takie informacje, przedstaw się wtedy ta opinia będzie bardziej wiarygodna = pomocna dla innych. Wybierz jedną z opcji: 1. Jestem sfrustrowanym pracownikiem tej firmy ale tkwię w niej bo nigdzie indziej mnie nie chcą ale i tak narobię we własne gniazdo. 2. Jestem oszukanym pracownikiem, którego zwolniono pomimo perfekcyjnie wykonywanych obowiązków, chcę się tym ze wszystkimi podzielić. 3. Jestem zupełnie obcą dla tej firmy osobą ale słyszałem nie wiem skąd że jest tam źle więc z nudów postanowiłem o tym napisać, tak żeby było ciekawiej. Może masz inny ciekawy pomysł ? Pomóż tworzyć to forum w sposób wiarygodny, eliminując niewiarygodne opinie. Dziękuje za zrozumienie - nie odbieraj tego jako atak na Twoją osobę.

Czyk
@Anonimowy

Jedyny sfrustrowany tutaj to zdaje się ty. Prosisz kogoś o przedstawienie się, a sam jesteś jakiś "Anonimowy"...no dobra Budyń, wszyscy wiedzą że to ty. Rozluźnij poślady chłopaku :) Do wyboru należałoby dodać jeszcze jedną opcję: 4. Właściciel firmy wykazuje się gargantuiczną indolencją i potężnymi lukami w kulturze osobistej i właśnie dlatego prawie nikt nie zostaje w jego firmach dużej niż kilka miesięcy.

Pozorant

W końcu Jakub wyleciał.... A taki był mądry jak innych wyrzucił.

tomtom

Pojawiła sie kilka dni temu nowa oferta pracy, także spokojnie można jeszcze wysyłać z powodzeniem własne cv i cała aplikacje. Rekrutacja dotyczy zatrudnienia na stanowisku specjalisty do spraw sprzedaży

czajan

Ha, ha. Ciekawe kto się jeszcze nabierze na pracę u Budynia. To jakaś paranoja ten typ, a to że nie siedzi jeszcze, to tylko jego szczęście. Pracownicy sprzedaży zmieniają się niezwykle często, dlaczego???

kontroling

Specjalista kontrolingu już jest. Nie szukajom bo go majom. pocioł koszty.

bogdan

Kolego Piotrze K, poszukaj ogłoszeń o pracę i potem się wypowiadaj. OK?

Zostaw merytoryczną opinię o Danelczyk Sp. z o.o. - Świdnik

Danelczyk Sp. z o.o.