Opinie o Somianka Zakłady Mięsne w Somianka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Somianka Zakłady Mięsne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Somianka Zakłady Mięsne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somianka Zakłady Mięsne w Somianka

Nicko Fricko

Chciałam tylko podziękować właścicielom firmy, za brak paczek świątecznych dla dzieci, jedyna rzecz, przez tyle lat pracy która była miłym zaskoczeniem. No ale już nie narzekam, bo przecież będzie jeszcze premia świąteczna, bon na kwotę 150 zł. Dlatego pracując daje z siebie wszystko, bo wiem że mój pracodawca doceni mój wkład i pracę na rzecz firmy tym cudownym bonem

Kqcper
@Olga

Zdziwiłbym się gdyby za manka nie kazali płacić. To chyba normalne i w każdej firmie stosowane.

Olga

Na forum widzę, że w ostatnim czasie dużo opinii publikowali sami klienci sklepów. A z tego co widziałam jeszcze parę miesięcy temu, szukali do siebie do magazynu 2 pracowników. Pomijając sklepy, jak pracuje się na magazynie? Podobno przysługuje stała podstawa oraz premia za wyniki. Opowie ktoś szczegóły odnośnie wynagrodzenia? Praca sama w sobie jak wygląda, jak jest zorganizowana?

@Bob

A mogę wiedzieć z jakich powodów premia została zlikwidowana? Bo mam nadzieję, że jakoś to pracownikom zostało wytłumaczone. Ile wcześniej tej premii można było dostać? Jest szansa, że jeszcze kiedyś wróci?

Dres Nowy wpis

Czy szefostwo widzi co dzieje sie w ich firmie ?Brak ludzi do pracy stali pracownicy odchodzą bo nowe rządy przez nowych kierowników regionów są wymyślne i niedorzeczne .Strajk strajk strajk.!

Pracownica Nowy wpis
@Dres

Ja nie wiem o co Ci chodzi. 2 miesiąc z rzędu weźmiemy bardzo dobrą premię za realizację wyników. Kierownik regionu spoko. Na Święta przyjechał, pogratulował sklepu, złożył życzenia na Święta. Bardzo duży szacunek. W koncu po tylu latach jest dobra premia i wiadomo za co. Atmosfera super. Polecam

Hej, jest teraz dostępna oferta dla kasjera, w której piszą wprost, że w związku z dynamicznym rozwojem poszukują kolejnej osoby do siebie. mam już doświadczenie więc na ile polecacie by się teraz zgłosić? Wcześniej pisali coś o strajkach i teraz to się pogubiłam

To może przedstawicie wprost jakie wymogi teraz maja co do osób zatrudnionych a jakie występowały z rok temu? widzę taki post, w którym ktoś pisał, że po zmianach na górze wymagania wzrosły, ale jeśli już to jaki jest ich zakres?

a możecie napisać ile w sumie teraz sklepów tu prowadza? Tak jak pewna pani zauważyła jest parę ogłoszeń, w sumie dwie na stanowisko kierownicze, jedno na obsługę w sklepie no i ostatnie na magazyn. tutaj ktoś tez sugerował odejścia a mnie w treści pokazuje się napis, że szukają w związku z rozwojem. Ktoś to potwierdzi?

Kunegundzia

Po przejęciu firmy przez dyrektora i nowych Managerów w firmie robi się coraz gorzej. Wymagają coraz więcej, wymyślają swoje zasady w związku z tym pracownicy się buntują i lecą wypowiedzenia stąd tyle ogłoszeń. Bo zostali z ręką w nocniku a idzie lato, zacznie się sezon a tu nie ma ludzi do pracy. No wybaczcie ale nikt za najniższą krajową w dzisiejszych czasach pracował nie będzie

Kierowniczka
@Kunegundzia

Ja to słyszałam, że uzupełniają etaty bo brakuje do tego co powinno być.

Kandydatka

Co wymyślają? Jakie zasady ? Jest napisane że firma ma 32 lata. Dlaczego by miała paść?

Kandydatka

Czym ten brak szacunku się objawia ?

Kasjer

Pytali czy pracowało się już w sklepie i gdzie, kazali zostawić cv i już.

Na jaką część etatu jest potrzebne zatrudnienie?

Kunegunda

Pojawiło się bardzo dużo ogłoszeń na olx dotyczących pracy w sklepach. Czemu poszukują aż tyle ludzi? Czyżby jakieś masowe zwolnienia?

@Kunegunda

Ano temu że dziewczyny się zwalniają w związku ze zmianą polityki firmy. Teraz pracownik sklepu już się nie liczy. Wymagania coraz większe a pensje ucinają. Za najniższą krajową można pracować wszędzie bez takich stresów i wymagań jak mają nowe kierownictwo regionów i pseudo dyrektor

Ola

Fakt zero szacunku dla pracownika nowe kierownictwo ma swoje wizje no zobaczymy co z tego wyjdzie. Dobrego pracownika się doceni nikt za najniższą krajową nie będzie stawał na głowie żeby zadowolić kierownictwo.

Sabathani
@Kunegunda

Wyzysk , najlepiej jakby ludzie za darmo pracowali i 2h wcześniej w pracy byli za co nie mają płacone

Xxx
@Olga

Ja pracowałem i było spoko. Jedyny minus to brak możliwości rozwoju. Jesteś na magazynie i tyle

Bob

Teraz to już wcale nie ma premii! goła najniższa pensja

Jagoda
@Bob

Od dawna nie ma już premii? Co się stało, że ją znieśli? :( Naprawdę pracuje się tutaj za najniższą krajową? Chociaż na jakieś konkretne benefity można liczyć, które zrekompensują to wszystko, czy niekoniecznie? ;/

Bob
@Jagoda

Tak nic nie ma goła wyplata

@Bob

Na jaki rozwój mogę sobie pozwolić po przyjęciu się na koordynatora regionu sprzedaży? oferta mnie zainteresowała z takiego portalu. Wiem ze jest już wygasła ale wiecie czy często szukają? Prócz systemu premiowego, auta, telefonu czy tez komputera innych benefitów nie widzę w opisie, nie ma ich podobnie jak w magazynie jak ktoś wspomniał? To jak ta sprzedaż teraz idzie, występuje sezonowość? Ile się zarobi?

Kunegundzia

Z tego co wiem to już jest zatrudnionych dwóch koordynatorów, więc nie wiem czy jeszcze szukają na to stanowisko.

Somianka Zakłady Mięsne poszukuje osoby na stanowisko brak. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Nicko Fricko

Dariusz
@Nicko Fricko

A z produkowanych wyrobów pracownik nic nie dostaje, choćby na Święta? Poza tym bonem na 150 zł, to jaka jest tu pensja?

Nikita
@Dariusz

Pracownik nie dostaje kompletnie nic, nawet chcąc zjeść coś na śniadanie trzeba zważyć dwa plasterki wędliny i za nie zapłacić więc o czym tu mowa. Dodatkowo za manko, które wyjdzie po remanencie trzeba oddawać z każdej wypłaty.

@Nikita

Czemu wy to ważycie to te plastry nie mają podobnej gramatury? A co do tego manko, które przytaczasz to na umowie pewnie wszystko jest? Na rozmowie też o tym mówią?

Nikita
@Olga

Na rozmowie jest wszystko ładnie pięknie, potem wszystko wychodzi w praniu

@Nikita

Skoro tak to może opowiesz jak taka rozmowa potencjalnie mogłaby wyglądać? To jest jeden etap i pod koniec już wiesz czy Cię biorą czy też nie?

Kqcper

Klientka

Legionowo, Broniewskiego, Bardzo niemiła obsługa. Mięso nieświerze, wędlina lepiąca.

Monia

Witam czy ktoś z pracowników został zwolniony z dnia na dzień 31.10,2022 niby redukcja etatu a Pani menadżer Joanna dawała do podpisania papier że to pracownik sam się zwalnia i zostaje bez prawa do zasiłku i żeby nie wypłacić odprawy za przepracowane lata ta firmę prowadzą ludzie którzy nie liczą się z niczym i nikim zero poszanowania czlowieka

@Monia

A dlaczego miało dojść do tych zwolnień, bo nie bardzo rozumiem? Zwłaszcza, jeśli o zasiłek chodzi to w ogóle możliwe, żeby ktoś to podpisał?

gz48@wp.pl

Bardzo miły personel, miła obsługa i zawsze świeże mięsko i wędliny,

To ja z innej beczki jeszcze. Może pora zmienić te kiczowate fartuszki dziewczynom na sklepach. Wyglądaja jak panie z PRL i W dodatku wracają z pralni nie doprane.

W którym mieście.?

Su

Pozytywna

Dorota
@Su

do czego odnosisz się określeniem "pozytywna"? że praca jest pozytywna?

Klcza

Hej wie ktoś jakie mają podejście do niepelnosprawnych

Maria

Bardzo ciężka praca a płacą minimalna

Kunegundzia

Jak tam po remanentach w sklepach? Duże braki do spłaty?

@Kunegundzia

6 miesięcy spłaty. Po nowych ustaleniach firmy w przyszłym roku będziemy spłacać z Wynagrodzenia podstawowego. Wyzysk za najniższą krajową praca 6 dni w tygodniu 4 dni wolne w miesiącu , Urlop naliczany z sobotą . Nie płacone za nadgodziny .!!!

Haha
@Kasia

A na premię nie zasłużyliśmy !Czemu jedni dostali A inni nie !Weźcie pod uwagę sklepy duże ile pracy trzeba w niego włożyć! Sam się nie sprzatnie ,sam się nie obsłuży, i co za Free..

Kjpbl
@Haha

Taaa... Jeszcze kontrolne wizytacje całej elity i wszystko im się nie podoba, w każdy kąt zajrzą i o wszystko się czepiają. No szkoda bardzo żeby za najniższą krajową jeszcze robić za sprzątaczkę i pucować sklep. Żałosne

Vera
@Kasia

Nigdzie tak nie ma ze pracownik spłaca jakies braki po inwentaryzacji, to jest chore, moze wreszcie ktos by sie tym zajął.

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Somianka Zakłady Mięsne. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Sylwia

Polecam, pracuje od 7 lat i jestem zadowolona. Praca w miłej atmosferze i pieniądze zawsze na czas.

Radę mam taką żeby nie aplikować chyba że masz nóż na gardle i bardzo potrzebujesz pracy. Najniższa krajowa na konto, śmieszne premie pod stołem, ciągłe pretensje o wszystko, urlopy z wliczoną sobotą, dobrego słowa nie usłyszysz tu z pewnością od przełożonych

Vera

Zgadzam się !!!!

Witam.Pracowałam w tej firmie ponad rok czasu.Wszystkie dni pracujące tylko wolna niedziela.Pensja minimalna na konto reszta pod stołem.Urlop wypoczynkowy 6 dni z sobotą włącznie.Jak może być wliczana sobota do urlopu?Ale w tej firmie można wszystko. A poza tym na koniec zabrano mi pół premii tej właśnie pod stołem czyli w kopercie ponieważ zrezygnowałam z pracy.Pan kierownik regionalny Dariusz Arazy zabrał mi moje ciężko zarobione pieniądze. Nie polecam nikomu tej harówy nie dajcie się nabrać bo na rozmowie kwalifikacyjnej nie mówią wszystkiego. To jest wyzysk w biały dzień.Uwazajcie na te sklepy .

Ktoś

Zgadzam się w 100%

Lidia

O bardzo ciekawie w tej firmie się dzieje! Pieniądze pod stołem (usunięte przez administratora)płacą? Nie boją się? A drogie dziewczyny - pomyślcie o emeryturze- bo z najniższej krajowej to Wam nawet na leki nie starczy, chyba że zapracujecie się na śmierć jeszcze przed emeryturą.Nie dajcie się wykorzystywać. Trzeba się cenić bo praca w sklepie mięsnym jest bardzo ciężka a zdrowie ma się tylko jedno.

Miriam

Prawda. Soboty wpisywane do urlopu i urlop wtedy kiedy pasuje kierownicze a nie pracownikowi.Tydzień max bo oni mają swój kodeks pracy wewnętrzny:)Dobre

Zzz

W ofercie Olx praca podaja zarobki 3500 brutto lub wieksze ale to sciema ...

Ups
@Zzz

Pensja+premia, która nie musi być wypłacona w 100%+nadgodziny, które na każdym sklepie są inaczej płacone=około + - 2500

Magdalena

Zakłady Mięsne Somianka to firma rodzinna z polskim kapitałem. Spółka powstała w roku 1992. Aktualnie na stronie zakładu nie ma informacji o rekrutacjach. Interesuje mnie, jak wygląda system pracy i czy są benefity pracownicze?

Ruda
@Magdalena

Orka .....

Ciekawy

Praca w Zakładach mięsnych Somianka Wyszków. - praca od poniedziałku do soboty - wolne wszystkie niedziele w miesiącu - soboty wolne tylko dwie w miesiącu - brak dni wolnych w tygodniu za dwie pracujące soboty w miesiącu. - ponoć jak chce się dzień wolny, w tygidniu, to musisz przyjść do pracy w wolna swoją, sobotę. -nie znam godzin, pracy i wynagrodzenia. Interesowałam się praca, w tej firmie, ale warunki niezgodne są chyba z prawem... Dlatego, tak dużo ogłoszeń do tej firmy. Praca sama w sobie wydaje się fajna. Warunki pracy nie fajne....

@Ciekawy

Jakie dwie soboty. Wszystkie bez dnia wolnego za nie i dodatkowo soboty wliczane do urlopu który dostaniesz w skróconym czasie i nie w swoim terminie tylko jak pasuje kierownicze.Masakra

@Ixi

A to przepraszam, mało informacji posiadam... To jeszcze lepiej... Praca, od poniedziałku do soboty przez, cały miesiąc. W miesiącu 4 dni wolnego ???? Niema komu się za to wziąć ☹️ Człowiek człowiekowi wilkiem, żeby tak kazać pracować ludziom ????

@Ciekawy

Dokładnie,i jeszcze ta atmosfera w pracy.Podobno ma być miła a prawda jest taka że nowe osoby mają przerąbane.

@Ixi

Nie rozumiem, przecież, jak nie pomoże się nowemu pracownikowi to tylko się go zniechęca, do pracy. Poczym się pracownik zwalnia, i znowu są braki w ludziach do pracy. Ale mimo wszystko te 4 NIEDZIELE w MIESIĄCU TYLKO WOLNE, tego nie potrafię zrozumieć, że ludzie się na, to zgadzają... ????

@Ciekawy

Dlatego tak dużo ogłoszeń. Stara kadra się trzyma a nowych mają za nic,szczególnie na większych sklepach.Muszą pokazać kto rządzi.

Zzz
@Ixi

Stara kadra się trzyma bo nowa to jak przyjdzie do pracy to uważa że wszystko się jej należy ..myśli że jest słodko i kolorowo ale niestety trzeba zapieprzac a młodzi to tego nie tamtego nie nawet mają problem żeby kurczaka wziąść. A wymogów jest ze głową boli,więc jak ktoś jest leniwy na pracę to nie będzie pracował w tym sklepie,i dlatego większość młodych odchodzi. Więc niech szefostwo się cieszy ze ma stałych pracowników i jest komu pracować.Trochę zrozumienia .

@Zzz

Zrozumienia? Dzień wolny za sobotę należy się jak psu buda... Rozumiem, że jak przyjdzie nowy młody pracownik i brzydzi się mięsa, to faktycznie można, powiedzieć co on tu robi... Ale, z, wolnymi sobotami to jest przegięcie...

Ola
@Ciekawy

Nie wszystkie niedziele wolne !!!!! Jak wypada handlowa tyrasz 13 dni !!!! Jakie dwie soboty wolne ????? Nawet w urlop wliczają sobotę !!! Praca 6 dni w tygodniu NIBY po 7 godz :/ za najniższą krajową !!!!

Aga
@Ciekawy

Po przejęciu rządów przez dzieci Pana Rucińskiego . Warunki i zasady pracy Najgorsze w tej pseudo firmie . Zero szacunku do pracowników . Polityka opiera się na ...nie chcesz nie pracuj... . i cały czas nowi co pół roku . Ogłoszenia z ofertami cały czas aktualne . Proponuję popracować za te wynagrodzenie np. przed weekendem Szefostwu i Paniusi joasi . nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Somianka Zakłady Mięsne - Somianka

• Jak się pracuje w Somianka Zakłady Mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy Somianka Zakłady Mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somianka Zakłady Mięsne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somianka Zakłady Mięsne?

Kandydaci do pracy w Somianka Zakłady Mięsne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somianka Zakłady Mięsne