brak logo

Auto Broker Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Auto Broker Sp. z o.o.

KLIENTY 2014-05-09 15:13
Omijać szerokim łukiem - zwłaszcza blacharnie
1
pracownik 2014-08-08 09:33
Chyba konkurencja działa i jest mocno zazdrosna. Socjal i zarobki jak na nasze miasto są ok. a jeżeli chodzi o jakość napraw zwłaszcza lakierniczo blacharskich to jestem pewien że informację "Omijać szerokim łukiem - zwłaszcza blacharnie" dodała konkurencja która jest po prostu zazdrosna.
4
Obecny 2015-03-29 17:10
Komfort pracy 10, Wynagrodzenie 8, ogólnie uważam że wszystko jak najbardziej ok.
2
waldek 2015-04-13 15:25
nie konkurencja a klient
1
eta 2015-12-03 20:52
Byłem na rozmowie parę lat temu z niejakim panem ŁJ, straszny buc mający wysokie mniemanie o sobie. Przyczepiał się do sfery prywatnej, zadał pytania czy jestem żonaty, dlaczego nie itd. W kulturalny sposób zwróciłem uwagę, że jego pytania są na miejscu i nie mają związku z przeprowadzaną rekrutacją i jeżeli mamy w taki sposób prowadzić rozmowę to dziękuję za zainteresowanie moją osobą ale dalszy jej ciąg nie ma sensu. To, że osiągnął takie stanowisko w młodym wieku (jest kilka lat młodszy ode mnie) w niczym nie uprawnia do wywyższania się. Trochę to chyba zaskoczyło tą personę, bo zaczął się tłumaczyć, że nie o to chodzi etc. Odezwał się po pewnym czasie z propozycją pracy z tekstami "cukrującymi", jednak odmówiłem. Na szczęście jestem osobą doświadczoną i wtedy miałem zaczynać inną, jak zapytał gdzie nie poinformowałem ale usilnie chciał dowiedzieć gdzie i za ile. Jak zadałem pytanie ile jest mi w stanie zaproponować, usłyszałem słabą stawkę ale interesujące było dla mnie bardziej stanowisko a nie kasa (bardziej chodziło mi o specjalistyczne szkolenia, nigdy tego za wiele). Jednak samo to, że musiałbym pracować u takiej osoby dyskwalifikowały z miejsca propozycję. Ten Pan mógłby się bardziej przeszkolić z HR oraz stosunkach międzyludzkich, bo tak nie przeprowadza się rozmów rekrutacyjnych. Nie życzę mu źle, ale sądzę, że jego wiedza i umiejętości nie były przyczyną tak szybkiego awansu. Także Panie ŁJ, więcej pokory i szacunku dla rozmówców.
6
Kalifornia 2016-08-23 11:19
Właśnie zakończyłem tam pracę po ładnych kilku latach ... niestety ze względu na przeprowadzkę.
Na przestrzeni tych kilku "ładnych" lat firma zmieniła się nie do poznania - oczywiście w pozytywnym kierunku. Pełen szacunek dla "kogoś" kto tym wszystkim steruje ! Mam wielu znajomych w branży na lokalnym rynku, wymieniamy się opiniami ... wydaje mi się, że teraz, kiedy już nie pracuję w Auto Broker jestem obiektywny: myślę, że jest to najlepsza firma dealerska w Lublinie !
2
Gawriek 2016-10-21 22:12
Przyznaję się bez bicia - pracuję w Auto Broker od 5 lat.
Dla mnie super firma, jestem bardzo zadowolony ! Oprócz kasy, która jest ok, atmosfera jest świetna.
Uwaga ! Szef jest bezwzględny ! Dla próżniaków miejsca tu nie ma...
3
Klient 2017-01-04 10:44
Niestety ja również nie byłem zadowolony z pracy blacharni/lakierni i na pewno nie jestem z konkurencji.
Sytuacja miała miejsce kilka lat temu. Po odbiorze samochodu okazało się, że w halogenach przeciwmgielnych zamontowanych w zderzaku zbiera się woda - przyczyną było ich odwrotne zamontowanie - otwór odpływowy znalazł się na górze.
Po pewnym czasie zaczął odstawać zderzak, zgłosiłem reklamację i szef lakierni starał się mi wmówić, że musiałem wjechać w głęboki śnieg i wycofując urwałem zderzak. Generalnie okazało się, że jestem naciągaczem. Przyczyną było niedokładne dokręcenie jeden śruby w nadkolu, samodzielne dokręcenie zajęło mi 2 min. - Podsumowując złe wrażenie pozostało. Złego słowa nie mogę natomiast powiedzieć na temat serwisu mechanicznego i działu części zamiennych.
Pozorant 2017-02-16 23:58
A napisz mi co to ma wspólnego z opinią o pracodawcy? Znalazłeś portal i nawet nie zrozumiałeś do czego jest. Gorzkie żale to nie tu. Normalnie tłuk z ciebie
2
Swiatowid 2017-02-25 23:26
A gdzie mozna gorzkie żale wpisywać jeśli taki z Ciebie docent? Prosimy o link.
Zostaw swoją opinię o Auto Broker Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Broker Sp. z o.o.