Locon Sp. z o.o.

Opinie o Locon Sp. z o.o.

lowcon 2015-02-09 22:52:06
Firma bez ładu i składu, olbrzymi stres, zaburzone i niejasne oczekiwania wobec pracowników. Mobbing, podkładanie świń, niezrównoważona zakompleksiona asystentka prezesa, sam prezes również nie należy do łatwych. Nie umie zdefiniować czego oczekuje, zmienia decyzje co pięć sekund, średnia pracownika to ok 2 miesięcy. Praca w firmie przypomina okres PRL, mówienie per pan, kajanie, sposób raportowania, wlazidupstwo. Nikomu nie polecam i radzę sprawdzić opinię innych, oraz średni staż pracownika w tej firmie.
zainteresowany 2015-03-20 19:00:29
A kto jest prezesem tej firmy? Kto nią zarządza?
Nekany przez Locon 2015-11-28 22:14:58
Ostrzegam przed firmą Locon. Firma ta nie ma zgody na wysyłanie SMSów reklamowych .Łamie prawo - Kodeks karny , paragraf 190A , punkt 1 i 2. Firma ta wysyła reklamowe SMSy z lokalizacją,płatną usługą !!! nawet o godzinie 22:30 oraz o 3 w nocy. Jest to skrajnie nękająca firma !!!!!!!!
Micha 2015-12-14 18:34:00
Ogólnie firma rozwojowa, ale o ugruntowanej i stabilnej pozycji i finansach. Pomimo że już prowadzę własną firmę (która współpracuje z Locon) to właśnie LOCON nauczył mnie wszystkiego co dziś potrzebuję. Firma szuka pasjonatów i jeżeli ktoś chce być średniakiem to szybko odpadnie w przedbiegach. Locon dba o pracownika, pozwala mu się rozwijać a nawet wspiera rozwój. Płaci uczciwie i zawsze na CZAS ! nawet w tych czasach. To stabilny partner którego mogę polecić. Obecnie rekrutują na kilka stanowisk.

Polecam
piotr 2016-05-25 17:52:22
W firmie wiele się dzieję, ciągle zwalniają i zatrudniają nowych menagerów, ale programistów tak często nie wymieniają, więc wszystko zależy od tego na jakie stanowisko chcecie aplikować. Atmosfera raczej napięta. To nie jest miejsce dla bardzo ambitnych osób, albo oczekujących że zobaczą efekt swojej pracy, albo chociaż że ona będzie miała sens. Jak szef powie że białe jest czarne to tak należy zrobić i nie dyskutować. Płacą dobrze, więc zależnie od podejścia jednym się będzie tam pracować dobrze innym bardzo źle
Eggf 2016-06-28 11:57:16
Nie wiem jak z menagerami ale wiem ze szukają analityka
Zostaw swoją opinię o Locon Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locon Sp. z o.o.