Opinie o Formac Polonia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Formac Polonia Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Formac Polonia Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formac Polonia Sp. z o. o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakie wartości są cenione w Formac Polonia Sp. z o. o.?

Jerzy

Interesuje mnie praca w firmie ale opinie są bardzo różne. Podpowiedzcie coś więcej.

Ameba Nowy wpis
@Jerzy

wszystko niestety prawda co piszą inni, praca po nocach bo nie wyrabiasz się z projektami, rodzina, układy i brak szacunku do pracownika. Dramat.

niegdysiejszy Nowy wpis

Pozytywne: różnorodne projekty, można się wykazać i sprawdzić na różnych polach dobry sprzęt, w sensie przestrzeni raczej dobre warunki pracy możliwość wyjazdów zagranicznych (bez diety, z nadgodzinami, wyjazdy pojmowane jako „nagroda”) międyznarodowe środowisko pracy coroczny wyjazd integracyjny pozornie elastyczne podejście do czasu i formy pracy Negatywnie, neutralnie: bezprawne dysponowanie budżetem projektowym klientów (uwaga, często wymagane od klienta i pracownika działanie niezgodne z prawem) manipulacje managerów, często zakrawające o mobbing praktycznie brak komunikacji– obrażanie się managerów w trudnych sytuacjach, których nie brakuje lub komunikat jednostronny szef->pracownik; dyskusja praktycznie niemożliwa brak szacunku do klienta, zleceniobiorcy, pracownika (czysta interesowność i pozorny szacunek tylko do momentu gdy się „opłaca” firmie) niestety - łamanie kodeksu pracy (mój pracownik to prawie mój (usunięte przez administratora) brak skutecznych procedur dotyczących pracownika, czasu pracy, urlopu niskie zarobki o które trzeba żebrać + nierównomierność wypłat (najbliższa rodzina i „zaufani” zarabiają nieproporcjonalnie więcej) brak jakichkolwiek premii nietransparentność dot. wielu firm spółki

Niegdysiejszy pracownik Nowy wpis

Niestety firma obsługuje zbyt dużo projektów na zbyt małą liczbę pracowników. Managerowie nie szacują adekwatnie ile projektów może przypadać na osobę. Ludzie siedzą po nocach i weekendami żeby napisać projekty i nie dostają wynagrodzenia za nadgodziny -czasem można odebrać sobie jakiś dzień. Nie ma zbytnio możliwości rozwoju. Firmą kierują głownie osoby z rodziny i jak ktoś zachowa się nieprofesjonalnie to zawsze to ujdzie tej osobie płazem. Firma korzysta również z przestarzałych rozwiązań technicznych. Praca potrafi być skrajnie stresująca. Ciągle sa jakies błędy i =coś co trzeba ratować na ostatnią chwilę. Bardzo odradzam. Widać wewnętrz firmy, że niektórzy są na skraju załamania nerwowego, a szefostwo nie umie pomyśleć o jakims sensownym Knowledge Managment w firmie. Firma posiada wady korporacji i wady rodzinnej firmy. Niestety mało rekompensujących zalet. Panuje także brak transparencji.

Firma Formac Polonia Sp. z o. o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Czarek

Dobrze, że jest możliwość dorobienia nadgodzinami. A wybór każdy dokonuje sam czy tak chce!

M
@Czarek

Brak takiej możliwości

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Formac Polonia Sp. z o. o.?

M

potoczny

Patrycja

A dużo tych nadgodzin jest?

Byly pracownik

Firma, która traktuje nadgodziny, jako obowiązek - nie wynagradza za nie i nie daje możliwości wybrania ich w jakikolwiek inny sposób. Sposób komunikacji z przełożonymi ograniczony. Miejsce mało rozwojowe.

Nadgodziny traktowane jak obowiązek, bardzo słaba komunikacja z kadra kierownicza, brak umiejętności zarządzania ludźmi, nie ma możliwości rozwoju. Nie warto się angażować we współpracę.

Jarek

Jeśli jest dużo pracy to pewnie zarobki też są w porządku!!

Aneta

@Goskadługo już pracujesz w Formac Polonia? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Goska

Mnóstwo projektów do napisania, nawet 8-10 w miesiącu! !! Do tego obsługa szkoleń, dokumentacji. Nie idzie zrobić tego wszystkiego w godzinach pracy. Nadgodzin multum. Oczywiście za darmo

Goska

lagi

Ludzie mówią , że praca w tym miejscu daje dużo satysfakcji. Mnie jednak interesuje raczej to jak ta satysfakcja ma się do rzeczywistych warunków na jakich przychodzi im pracować.

poinformowany

Masz szanse oczywiscie na umowe o prace ale nie na czas nieokreślony. Może po kilku latach. Nie wróże dobrze tej pseudo firmie. A i jeszcze jedno - możesz się przygotować że będziesz miał akcesoria wogóle nie przystowoane do pracy biurowej np. laptop przez który od 8 godzinnego siedzenia wyjdziesz przygarbiony jak Quasimodo. A i nie zapominajcie że 8 godzinny tryb pracy to tylko czasami- robisz nadgodziny za które Ci nie płacą. Radzę szukać innej pracy niż tracić czas na rozmawianie o tej firmie.

poinformowany

Firma powinna nosić nazwę tragedia. Śmieszne pieniądze w zamian za dużo ciężkiej pracy to klucz do zarabiania pieniedzy w tej firmie, zarabiania przez ich pseudo-właścicieli. Niekompetetni i niedoświadczeni kierownicy, właściciele czy prezesi nie potrafią w prosty sposób zarządzać ludźmi więc jak to coś ma funkcjonować? NIE POLECAM!!!

gosia

Ogrom nadgodzin bez wynagrodzenia, płaca niska, atmosfera kiepska, praca samodzielna bez wsparcia. Ogółem, nie polecam.

xxx

Ta firma to tragedia! szerokim łukiem radzę omijac!!!!

aga

Potwierdzam, na dodatek firmą, a właściwie firmami (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;-) kieruje dziwna rodzinka z Hiszpanem na czele. nie polecam osobom o słabych nerwach...

PP

Nie polecam pracy w tej firmie. Nieludzka ilosc projekt do napisania kazdego miesiaca, ludzie siedza po nocach, aby z terminami zdazyc. Zadnych premii ani wynagrodzenia za nadgodziny, ktore sa norma w tej firmie. zwalnianie pracownikow, a ich obowiazki zrzucane na tych co zostali... zenujace.

Zostaw merytoryczną opinię o Formac Polonia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Formac Polonia Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formac Polonia Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Formac Polonia Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Wielicka 181A lok. 33
    30-663 Warszawa

Formac Polonia Sp. z o. o.