logo Formac Polonia Sp. z o. o.

Formac Polonia Sp. z o. o.

Opinie o Formac Polonia Sp. z o. o.

PP 2012-09-18 11:11
Nie polecam pracy w tej firmie. Nieludzka ilosc projekt do napisania kazdego miesiaca, ludzie siedza po nocach, aby z terminami zdazyc. Zadnych premii ani wynagrodzenia za nadgodziny, ktore sa norma w tej firmie. zwalnianie pracownikow, a ich obowiazki zrzucane na tych co zostali... zenujace.
aga 2013-03-25 10:04
Potwierdzam, na dodatek firmą, a właściwie firmami (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;-) kieruje dziwna rodzinka z Hiszpanem na czele. nie polecam osobom o słabych nerwach...
xxx 2013-04-28 14:45
Ta firma to tragedia! szerokim łukiem radzę omijac!!!!
gosia 2014-09-12 22:22
Ogrom nadgodzin bez wynagrodzenia, płaca niska, atmosfera kiepska, praca samodzielna bez wsparcia. Ogółem, nie polecam.
poinformowany 2015-10-30 10:48
Firma powinna nosić nazwę tragedia. Śmieszne pieniądze w zamian za dużo ciężkiej pracy to klucz do zarabiania pieniedzy w tej firmie, zarabiania przez ich pseudo-właścicieli. Niekompetetni i niedoświadczeni kierownicy, właściciele czy prezesi nie potrafią w prosty sposób zarządzać ludźmi więc jak to coś ma funkcjonować?
NIE POLECAM!!!
poinformowany 2015-11-03 12:09
Masz szanse oczywiscie na umowe o prace ale nie na czas nieokreślony. Może po kilku latach. Nie wróże dobrze tej pseudo firmie. A i jeszcze jedno - możesz się przygotować że będziesz miał akcesoria wogóle nie przystowoane do pracy biurowej np. laptop przez który od 8 godzinnego siedzenia wyjdziesz przygarbiony jak Quasimodo. A i nie zapominajcie że 8 godzinny tryb pracy to tylko czasami- robisz nadgodziny za które Ci nie płacą. Radzę szukać innej pracy niż tracić czas na rozmawianie o tej firmie.
lagi 2016-05-14 18:44
Ludzie mówią , że praca w tym miejscu daje dużo satysfakcji. Mnie jednak interesuje raczej to jak ta satysfakcja ma się do rzeczywistych warunków na jakich przychodzi im pracować.
Goska 2017-02-04 12:55
Mnóstwo projektów do napisania, nawet 8-10 w miesiącu! !! Do tego obsługa szkoleń, dokumentacji. Nie idzie zrobić tego wszystkiego w godzinach pracy. Nadgodzin multum. Oczywiście za darmo
Goska 2017-02-04 12:55
Aneta 2017-04-05 09:32
@Goska długo już pracujesz w Formac Polonia? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Formac Polonia Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formac Polonia Sp. z o. o.