Opinie o Lucky Union Foods w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lucky Union Foods. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lucky Union Foods o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucky Union Foods w Goleniów

Zorientowany

He he, ale forum się rozszalało odnośnie socjalu :) Serio? Socjal? Paczki na święta, OK. Dodatkowy pieniądz na święta? OK. Wypłaty regulaminowe. Terminowość wypłacalności nawet 7. jeśli to wypada piątek. Atmosfera - zależy u kogo i na której zmianie. Ogólnie warunki OK, jak to przy spożywce. Są wzloty i upadki. Moje odczucia to 50/50. Z kasą "nigdy" nie przewalili. Co, kto zarobił, tyle zostało wypłacone. Drugiej takiej firmy nie znajdziecie ;)

NIEJESTEMROBOTEM
@Zorientowany

Czy ty czytasz co Ty piszesz ???? "Drugiej takiej firmy nie znajdziecie ;)" czytając Twoje wypowiedzi można się załamać i rozpłakać. Kolejne "Terminowość wypłacalności" człowieku to jest obowiązek każdej firmy nie faworyzuj tego ponieważ podpisujecie z ludźmi umowę na której jasno jest zawarte do którego dnia miesiąca, pieniądze muszą wpłynąć na konto pracownika. Wszystkie duże firmy na GPP tego przestrzegają. Lecimy dalej "Z kasą nigdy nie przewalili" jeżeli by to zrobili to prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw i od tego są instytucje sądowe więc przestrzegam przed tym. "Dodatkowe pieniądze na święta" i "socjal" można to podpiąć pod jedno i wszystkich firmach waszego ( gabarytu ) jest to standardem. Co tam jest dalej u Ciebie napisane hmmm " Paczki na święta" no gratulacje ludzie zamiast paczek woleliby godziwe miesięczne wynagrodzenie, Oni nie są robotami i pracują fizycznie nie grzeją ciepłego stołka w biurze jak Ty pisząc "Ty" mam na myśli wyższe stanowisko z racji tego że bronisz tego całego przedsięwzięcia i starasz się ukryć prawdę a ona widoczna jest gołym okiem. Zacznij podejmować racjonalne decyzje jeżeli nie masz takiej władzy i wpływów a prawdopodobnie tak jest to wyciągnij wnioski co tutaj ludzie piszą i przekaż to ZARZĄDOWI. Pomyśl nad różnego rodzaju odstresowaniem ich od tej harówki i hałasu. Karty MULTISPORT, MULTIBILET, zaproszenia dla rodzin np. do Teatru , mecze Pogoni Szczecin, itp. Mamy 2017r. i jeżeli zarabiacie mniej niż 2000 zł na rękę to woła o pomstę do nieba to jest minimalne minimum. Przede wszystkim godziwe wynagrodzenie to jest podstawowy punkt i słuchajcie ludzi wiem że macie z tym problem ale ludzie to nie są maszyny. AAAA i już na koniec jeżeli uważasz że wszystko jest dobrze i tak świetnie to przeczytaj o ile potrafisz nawet ostatnią stronę tego i zdania wyrwane z kontekstu. "Max mozna dostac 250 zl. Ale marne szanse otrzymac taka premie. Trzeba pakowac jak robot ;-)" "Praca w święta!!! Czy to aby nie jest łamanie prawa?Ludzie nie bądźcie naiwni nie dajcie robić się w ch....ja." "Najgorsza firma do jakiej w życiu trafiłam. Nie Polecam!" -----> tutaj nie mogłem się powstrzymać od komentarza. Nie tylko TY droga koleżanko, nie tylko Ty przykre ale prawdziwe. Dobrze dalej. "Zero szacunku dla drugiego człowieka, ciężka praca za marne pieniądze" " Zmuszanie do nadgodzin po ciężkim tyg. Wyzysk w biały dzień " Wystarczy już tej prawdy? dodam tylko że to jedna strona i nawet nie cała a jest ich aż 5 łącznie około 281 opinii jak myślicie jakich :). Prawda jest taka że nikt tego nie wymyślił i bardzo dobrze że istnieją fora takie jak te gdzie pracodawca nie ma wpływu na obiektywne opinie ludzi i nie może ich usuwać co więcej zamiatać niechcianej prawdy pod dywan. Wszyscy ludzie przed podjęciem pracy powinni zasięgnąć opinii na temat pracodawców na między innymi tego typu forach aby nie być rozczarowanym jak w tym wypadku. Jeszcze raz proszę o szacunek dla ludzi to nie maszyny pozdrawiam.

Zgi

Najgorsza firma do jakiej w życiu trafiłam. Nie Polecam!

Cyc

Phi
@Cyc

Ludzie są durni nie znają swoich praw i wierzą we szystkie głupoty jakie im kierownik produkcji z dyrektorem sprzedadzą. Nikt się z nimi nie liczy. Na szczęście Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie przyjął zgłoszenie o łamaniu praw..

AZJA
@Phi

Nie po raz pierwszy i ostatni ten zakład już był zgłaszany za łamanie praw do Państwowej Inspekcji Pracy mam dokumenty z przeprowadzonej kontroli w biurku :).

Pani z biura

To zapraszamy Panią ciekawską do biura. Pani z biura wie i chętnie odpowie na to pytanie.

Pracownik Produkcji

Rekrutacji?! Biorą wszystkich. Jeśli masz tylko dwie sprawne ręce i chęci do pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ciekawska

Czy ktoś może mi wyjaśnić co to jest odpowiedzialność zbiorowa? Pani w biurze nie potrafiła. Jak to ma się w rzeczywistości? Nie rozumiem też dlaczego stawka oczywiście najniższa krajowa jest rozbita na wynagrodzenie miesięczne i premie? Co trzeba zrobic zeby otrzymac dodatkową premie za pakowanie? Czy pakownia ma taka premie?

Phi
@ciekawska

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. Odpowiedzialnosc zbiorowa jest po to, zeby zabrac wszystkim a nie tylko jednej osobie. Wiecej oszczedza. Logiczne, prawda? Premie za pakowanie maja tylko te dziewczyny ktore pracuja na produkcji, nie byly na chorobowym i nie braly urlopu na zadanie. Kierownik typuje osoby ktore jego zdaniem najlepiej pakuja. Max mozna dostac 250 zl. Ale marne szanse otrzymac taka premie. Trzeba pakowac jak robot ;-)

szczera

Natomiast ja, pracowalam w firmie gdzie byl wiekszy socjal.. Moim zdaniem nie socjal powinien być atutem firmy w ktorej pracuje. Godna płaca. A w LUF ie tego brakuje. Praca ciezka i monotonna, bardzo wymagająca. Ale co może o tym wiedzieć dyrektor produkcji skoro pojawi sie na hali kilka razy dziennie na 10 min... Uchybień ze strony dyrekcji bardzo duzo, co odbija sie na wynikach produkcji. "Górze" powinno dać do myślenia dlaczego tak im tródno o pracownikow a z kolei do innych zakladow ciezko ze dostac.. I wierzcie mi to nie jest wina socjalu... Moja opinia, bo o to w tym portalu chodzi.. Można zarobić, aby przetrwać a o przyjemnosciach ( nawet z socjalu) zapomniec. Firma nie daje szans rozwoju. Zadnych dodatkowych szkoleń, kursów itp. Nie inwestuja w pracownika. Nie ma sie co dziwić, Azjatycka firma. Dla nich pracownik powinien miec dwie ręce ( nie wazne, ze lewe) i pracowac, pracowac i jeszcze raz pracowac...

Niepolecam
@szczera

Zero szacunku dla drugiego człowieka, ciężka praca za marne pieniądze- Zgodzę się że wypłacane regularnie. Premie zabierane za byle co. Zmuszanie do nadgodzin po ciężkim tyg. Wyzysk w biały dzień i do tego masa ludzi z Ukrainy nie mówiąca po polsku. Socjal:jednorazowy karnet, parę groszy na święta nie adekwatne do ciężkiej pracy

Ona

@ zorientowany, no racja :) Ciekawe że na temat socjalu wszyscy się rozpisują pod koniec roku... Oczywiście nic się nie podoba, wszystkiego za mało, a później wszystkim głupio jak przychodzi co do czego..

Brak

Prywatna opieka medyczna, karty sportowe, zniżki, wyjazdy, wczasy pod gruszą ha ha to NIE u nas! U nas tylko ciężka praca i zero przyjemności

Fiaa

Social? Na święta ok300zl + słabe paczki dla dziecci. Miała być imreza firmowa w tym roku nie było! Miały być karnety- nie ma! A może z naszymi zużytymi kregosupami mamy ochotę iść na basen się zrelaksować. Niestety za małe pieniądze zarabiamy żeby sobie na to pozwolić i czekamy na ten social i czekamy i czekamy........

Kika

Chyba w biurze bo na produkcji stawki minimalne a praca bardzo ciężka

On3838

Nie polecam. Wyzysk. Małe pieniądze a praca bardzo ciężka.

@On3838

I masę Ukraińców którzy nic nie rozumieją

ona

Racja ,paluszki leca beznadziejne dlatego tyle odpadow ,zapasów,zle ustawione transportery mechanicy to jedna wielka ściema po co oni tam wogóle są _sama sie zastanawiam a Pan H. to juz wogóle bierze kase za nic!!!

obeznana

Premie zabierają mimo tego, że człowiek pracuje za trzech. Za błędy kierowników płacą ludzie. Odpady, brak organizacji ( Pani Joanna jedyna ogarnięta kobieta w tym zakładzie) Już nawet nie ma kto zastępować do toalety. Ostatnio kobiecie nie pozwolili wyjść, napić się wody. Ukraina opanowała zakład. Wykorzystują ich do nadgodzin. W nocy ukrainki wracają na nogach do Goleniowa. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Standardowo nadgodziny obowiązkowe codziennie 20 min do 30 min.. Ludzi nie ma a zapas sam sie nie wyrobi. Dziewczyny od pakowania mają w rękach schorowane stawy. Żeby dostać dzień urlopu trzeba informować kierownika z miesięcznym wyprzedzeniem. Teraz okres urlopów wiec z wolnym przynajmniej do wrzesnia trzeba sie pożegnać. Na szczescie nie pracuje na produkcji. Podziwiam ludzi którzy tam pracują bo czasami nawet nie mają włączonej klimatyzacji . Nie wiem jaka sytuacja musiałaby mnie zmusić, żeby sie tam zatrudnić.

do
@obeznana

to po co piszesz jak tam nie pracujesz

niejestemrobotem

Praca generalnie nie najgorsza, są nieraz lekkie zgrzyty pomiędzy pracownicami , co do premii to są lekkie niedociągniecia, pracując tam po 3 miesiącach nie widziałam w wypłacie zadnej premii. Co do pakowania , jak się maszyna zepsuje robi się zapas co z tego wynika trzeba zostawać po godzinach. Z Kiero da się dogadać. Ogólnie czysto bez żadnego syfu, w końcu to praca przy żywności.

Zorientowany

Jeśli chodzi o produkcję to już tłumaczę: Praca na 3 zmiany, przerwa 20 minut, koniec pracy po 8h i 5'. Zasady: szkolenie BHP + stanowiskowe. Dostajesz firmowe ubranie (prać nie trzeba) - zajmuje się tym firma zewn. Praca przy produkcji paluszków surimi, pakowanie wg ustaleń klienta (odbiorcy). Temat zarobków (tajemnica handlowa) ale po dobrze przepracowanym okresie jest szansa na socjal (święta) i ewentualnie 13-tki (w zależności od tego ile się przepracowało). Nad Tobą czuwa Brygadzista i Kierownik produkcji. Tyle temacie. Jeśli chodzi o Mechanika Utrzymania Ruchu - podobnie ;) Szkolenia: BHP, maszyn i pewnie jeszcze inne techniczne. Praca na 3 zmiany po 8h, ubrania (inne) firmowe, walizka z narzędziami i najlepiej być na każde wezwanie w ciągu kilku sekund. W przypadku poważnej awarii maszyn/y stoi cała linia i się robią "zapasy", dzięki którym pracownicy produkcyjni muszą zostać po godzinach. Mam nadzieję, że pytanie zadowala. A i jeszcze jedno odnośnie syfu - to jest praca przy produkcie spożywczym, więc higiena i sterylność musi być! Pozdrawiam ;)

Zorientowany

Jeśli chodzi o produkcję to już tłumaczę: Praca na 3 zmiany, przerwa 20 minut, koniec pracy po 8h i 5'. Zasady: szkolenie BHP + stanowiskowe. Dostajesz firmowe ubranie (prać nie trzeba) - zajmuje się tym firma zewn. Praca przy produkcji paluszków surimi, pakowanie wg ustaleń klienta (odbiorcy). Temat zarobków (tajemnica handlowa) ale po dobrze przepracowanym okresie jest szansa na socjal (święta) i ewentualnie 13-tki (w zależności od tego ile się przepracowało). Nad Tobą czuwa Brygadzista i Kierownik produkcji. Tyle temacie. Jeśli chodzi o Mechanika Utrzymania Ruchu - podobnie ;) Szkolenia: BHP, maszyn i pewnie jeszcze inne techniczne. Praca na 3 zmiany po 8h, ubrania (inne) firmowe, walizka z narzędziami i najlepiej być na każde wezwanie w ciągu kilku sekund. W przypadku poważnej awarii maszyn/y stoi cała linia i się robią "zapasy", dzięki którym pracownicy produkcyjni muszą zostać po godzinach. Mam nadzieję, że pytanie zadowala. Pozdrawiam ;)

pracująca

To zależy na jaką brygadzistke się trafi... Teraz jest bardzo dużo nowych osób na każdej zmianie więc kierownicy i brygadziści a takze starsi pracownicy muszą nowym tłumaczyć, pokazywać i ich uczyć.

elcia

Syf-mam na mysli ze ludzie mieli gdzies wszystko nie chcialo i m sie tlumaczyc nowym osobom. Brygadzisci tez wcale za mili nie byli. Dlatego chcialam sie dowiedziec jak jest teraz. Dzieki za pozytyw.

pracujaca

Nie wiem co to znaczy, że panował tam syf.. Pracuje tam juz dlozszy czas i mam dobre zdanie o tym zakladzie. Jedyny minus to planowanie produkcji w oparciu o nadgodziny. Zaklad sie rozwija, planowana jest trzecia linia produkcyjna, pieniadze socjalne. Wyplaty- to zalezy od stawki. Jezeli sie nie chodzi na chorobowe to wydaje mi sie, ze 1600 zł to takie minimum ktore sie zarabia. Oczywiście nikt już nie ma złudzeń ze rządzą tam Tajlandczycy. Ja osobiscie polecam sprobowac i sie nie zniechecac po kilku dniach pracy. Bo przewaznie jest tak, ze nowe osoby przychodza na dzien lub dwa ( zdarza sie ze zaraz po szkoleniu wychodza) i psuja opinie. A tak naprawde nic o LUF euro nie wiedza. Pozdrawiam.

elcia

Witam. Kiedys tam pracowalam i tam byl totalny syf. Ale w sumie robilam tylko 2 miesiace. Jak jest teraz? Moze ktos wyrazic swoja opinie. Zastanawiam sie nad praca tam ale nie wiem czy nie bedzie znowu tak jak bylo.

Zostaw merytoryczną opinię o Lucky Union Foods - Goleniów

• Jak się pracuje w Lucky Union Foods?

Zobacz opinie na temat firmy Lucky Union Foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucky Union Foods?

Kandydaci do pracy w Lucky Union Foods napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucky Union Foods