Opinie o Lucky Union Foods w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lucky Union Foods. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lucky Union Foods o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucky Union Foods w Goleniów

Były...

Pracowałem tam kilka lat. Nowy Pan dyrektor produkcji zawsze musi być tak jak on sobie zarzyczy choć nie zawsze jest to właściwe. Składając wypowiedzenie lądujesz na placu u Wieśka a potem na magazynie jako sprzątaczka :-D:-D:-D

????
@Hallo

Czemu aż w piekle? Widziałem wpisy że nie ma szacunku dla pracowników ale żeby a tak? Nie zapowiada się że będą jakieś podwyżki? I nie mam na myśli tej w przyszłym miesiącu co rząd podnosi minimalną. Myślę o takich ze strony pracodawcy.

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko operatorka wózka widłowego. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Co to właściwie oznacza, przydałoby się, aby ktoś podał widełki? Jeśli chodzi o możliwość rozwoju osobistego, to na czym on polega? Chodzi tutaj o jakieś szkolenia/kursy? Rozwiejcie moje wątpliwości ;p

Justyna

Czytam wasze komentarze na temat podejścia ludzi u góry do pracowników i zastanawiam się czy z biegiem czasu coś się zmieniło na lepsze pod kątem atmosfery w pracy? Powiecie ile teraz można zarobić w tej firmie? Jakie stawki dla nowych pracowników?

@Justyna

Atmosfera w pracy super. Podejście do pracownika mega, ale myśle że to zależy od departamentu. Zarobki ok, mogło by być lepiej na pewno :-) Ogl. polecam

Przemysław
@Jolka

Fajnie ze atmosfera tak dobra. Macie może jakieś integracje firmowe i ma to wpływ na zgarnie ludzi i dobre relacje? Pracodawca sponsoruje takie aktywności dla pracowników?

Wika Nowy wpis
@Jolka

To chyba tam nie pracowalas ..tam jest wszystko az nie nienormalne..praca na obrotach ..malo ludzi to norma ..tam sie nie daje wypowiedzenia z tamtad sie odchodzi i juz..jak bedziesz pracowal na wypowiedzeniu..to cie zniszcza psychicznie

Jarek Nowy wpis

Cześć. Widzę ogłoszenie na stronie jest na pracownika produkcji. Fajnie się składa, bo takiej pracy właśnie szukam. Ale do rzeczy, bo za dużo na stronie nie podali to muszę zapytać tutaj. Ile zmian tu jest? Dwuzmianowy system, czy i nocki są? Podali tylko, że oferują pakiet socjalny taki jak zapomogi, spotkania integracyjne itp. czy z zapomogi mogą korzystać już nawet pracownicy, którzy dopiero co zostaną przyjęci do pracy?

Justyn Nowy wpis

Cześć, a możecie napisać jakie tam są zarobki na produkcji, dla początkującej. Trudno znaleźć konkretne informacje o tej firmie

Pracownik Produkcji

Rekrutacji?! Biorą wszystkich. Jeśli masz tylko dwie sprawne ręce i chęci do pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Były...

kokos
@Były...

Hmmm praktyki podobne do tych jakie widziałem w pewnej firmie w strefie z żółtym logiem - facet z technicznego od informatyki został przeniesiony do czyszczenia posadzki na hali ze starej farby i znaczków... słabe to było, brak szacunku dla pracownika. Metody typowego brodacza.

Karol
@Były...

Szukam jakies realne info na temat pracy w tej firmie. Interesuje mnie praca biurowa, najlepiej jakas w planowaniu, technologii itp. Jaka jest tu atmosfera? Czy dyrekcja i kierownictwo są ok? Czy zespoły są zgrane i jest jakaś integracja? Czy trzeba chodzić w jakiś dziwnych ubraniach? Jaki jest system premiowania? Są jakies szkolania? Jak wygląda wprowadzenie w pierwszysch dniach pracy - czy odrazu trzeba zasuwac na stanowisku?

Zuzanna

Na ich stronie wisi ogłoszenie dla pracownika produkcji, poleciłbyś teraz pracę? Bo z tego co widzę zgadzasz się odnośnie tego dyrektora, ale szczerze to mnie bardziej interesuje kasa teraz. Więc może podzielisz się ile obecnie można zarobić na produkcji miesięcznie? Często można się załapać na nadgodziny żeby dorobić?

Hallo
@Zuzanna

Nadgodzin nie ma. Za najniższą krajową pracujesz w piekle i masz zachowanie do siebie jak do (usunięte przez administratora) Nie polecam

????
@Hallo

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Lucky Union Foods odbywa się w siedzibie firmy?

Tak :)

Leon

Pracowałem tam kilka lat temu jeszcze kierownikiem był R.Kwiatkowski spoko gościu szło się z nim dogadać miał swoje dni ale to jak każdy człowiek. Chciał bym tam wrócić czy jest taka możliwość.

OJ_LEON
@Leon

Leon daj spokój naprawde ? xD.

WUJEK_LEON
@Leon

Leon proszę Cię Ja uważam to dalej za żart z Twojej strony hahaha.

spoko gościu
@WUJEK_LEON

Może sie zakochał ;)

krejzi
@OJ_LEON

Przeciez napisał, że "spoko gościu". Czyli faktycznie jest "spoko gościu".

Kostkozator

Jakieś opinie odnośnie operatora wózków widłowych? Czy zdarzają się sytuacje że operator jest przenoszony na produkcję kiedy nie ma pracy?

Przemysław
@Kostkozator

Myślisz że pracując na wózkach będziesz musiał iść na produkcje? Przecież przyjmując się na operatora będziesz miał swój zakres obowiązków. Słyszałeś że zdarzają się takie sytuacje? Napisz jakbyś coś wiedział bo też chciałem aplikować ale nie chce pracować z braku zajęcia na produkcji.

Szczery
@Kostkozator

Nie zdarzają się takie sytuacje, by operator wózka przenoszony był na produkcję

Były

wszystko podupadło wraz z przybyciem nowego dyrektora. nie toleruje ludzi jako ludzi. z wyjątkiem jego szczeniąt, które mówią i robią, co mu się podoba. każda niezgodność z jego opinią będzie karana. dyktator. gdyby mógł, wprowadziłby karę śmierci ... Nikomu nie radzę tam pracować, dzień, w którym zrezygnowałem z tej pracy, był najszczęśliwszym w moim życiu

spoko gościu
@Były

No i słusznie, tak trzeba żyć! Trzeba brać z życia garściami i codziennie mieć "najlepszy dzień w życiu"

Były

Z całym szacunkiem odradzam.

Jolka

@Były a duża część pracowników została wymieniona?

Jak się pracuje z ludźmi z Lucky Union Foods?

Bubek

Pracowałem tam w 2010 za kadencjI (usunięte przez administratora)na dziale operator maszyn na alpinach i na piecach odtajałem ryby na produkcje i przyjmowałem towar na mroźnie i stawki były mniej rewelacyjne aż się nie chciało robić ale coś było trzeba zarabiać możecie nie wierzyc ale tam na mrozni jest -30 parę stopni i powiem (usunięte przez administratora) ale chyba nie zrobił tak bo bali się że zamkną LUCKY UNION FOODS

Suchard
@Bubek

Jak pracowałeś na mixingu i na odtajaniu to znaczy, że nie miałeś zębów i w swoim osobistym portfolio podstawówkę skończoną korespondencyjnie. Jeszcze była opcja, że miałeś przeszłość kryminalną. Tacy ludzie tam chcieli pracować 10 lat temu. A to o czym piszesz, to była robota jednego z tajów, który w takiej formie protestował, że im się nie podoba. Nikt nigdzie żadnej próbki nie zanosił. Nie było takiego projektu jak analiza gufna z mroźni. Posprzątał własnymi tajskimi łapami całe to gufno Mr. No czy jakoś tak na niego wołali. Koleś był w tamtym czasie kierownikiem magazynu.

Pracuje w tej firmie na produkcji od kilku miesięcy i na prawdę nie rozumiem oburzenia. Może po prostu niektórym nie chce się pracować i wolą siedzieć na zasiłku? Praca normalna, nie spotkałam się ze złym traktowaniem, Ukraińcy byli są i będą, ale da się z nimi normalnie dogadać, a Polaków też przybyło. Dojazd dobry, autobus jest zaraz obok firmy. Wypłata zawsze na czas, stawka też nie jest tragiczna, wiadomo - zawsze może być lepiej, ale byłam w miejscach, gdzie płacili dużo mniej i był wyzysk. Pracuje się w stałych godzinach, praca nie jest też nie wiadomo jak wymagająca. Mam dziecko i musiałam dostać dzień wolny, to też nie miałam problemu. Może po prostu pracownicy zachowywali się nie w porządku do przełożonych, zamiast spróbować się dogadać po ludzku, albo po prostu od tego roku sporo się zmieniło, ale na prawdę nie mam na co narzekać

Zastrzeżone

Kilka miesięcy czyli ile?

Wiktor

Hmm a na produkcje ogólnie ciężko się dostać ?

Były długoletni pracownik

Czy pracuje tam jeszcze na przygotowaniu składników Pan A. Ś? Który załatwia się do zlewów i kratek odpływowych na tym dziale.

bez nazwy
@Były długoletni pracownik

nie wydaje mi się... pracuje tam kilka miesięcy i nieprzyjemnych sytuacji nie było... chyba wszystkie btego rodzaju świnie już na szczęście pozbawione pracy. Teraz raczej ze świństwem żadnym się nie spotkałam i z tego co czytam poprzednie komentarze to widzę, że pozmieniało się na lepsze, więc fajnie, że dopiero niedawno zaczęłam pracę, bo chyba ktoś przemyślał te wszystkie negatywne komentarze i wziął się za to, żeby zmienić na lepsze

Kama

Witam . Chciałabym zatrudnić się na produkcji . Czy jest aż tak źle jak piszecie ,czy szukać czegoś innego ?

Iw... Na
@Kama

Niee zatrudnia się. Szczerze ostrzegam. Większość pracowników to ukraince z którymi jest ciężko się dogadać. Dużo pracy a wymagań dużo. Ukraince są faworyzowani mają awanse a Polacy nic. Jeżeli jesteś z Goleniowa to nic nie możesz sobie zaplanować ponieważ w piątek się dowiadujesz jak masz przyjść do pracy na przyszły tydzień. Dojezdzajacy mają łatwiej.

Były_Pracownik
@Kama

Witaj, Droga Kamo pracowałem tam i szczerze odradzam ale prawdopodobnie wspomnisz moje słowa jeżeli się tam przyjmiesz. Pozdrawiam.

Ciekawa

Jak z socjalem? Jakieś karty Multi sport, bony świąteczne??

Patrycja

@Pracowita, czy spotkała Cię taka sytuacja? Czy odmówiono Ci urlopu wtedy kiedy go bardzo potrzebowałaś? Co możesz jeszcze powiedzieć o pracy w Lucky Union Foods? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialna w tej firmie? Twój komentarz będzie ważnym źródłem informacji o Lucky Union Foods jako pracodawcy.

Pracowita
@Patrycja

Mi akurat się nie zdarzyło bo zawsze bylam "chętna" na nadgodziny ale moim koleżanką, owszem. Nie raz słyszałam jak brygadzistka czy liderka rozmawiając z Panią kierownik mówiła: przyjdą po urlop to się zdziwią. Najgorzej jest w lecie gdy jest dużo zamówień a czlowiek chce odpocząć. Stąd też nawał L4 w ciepłych miesiącach... pracuje na produkcji kilka lat. O pracy w L.U.F mogłabym dużo opowiadać dobrych i złych rzeczy.. Najbardziej boli mnie to, że naprawdę dobrzy pracownicy nie są doceniani. Bardzo dużo solidnych osób odeszło, a wystarczyło dać 200zł podwyżki na zachętę.. Zakład stać tylko z doświadczenia wiem, że zarząd chce mieć wszystko dopilnowane a w zamian płacić grosze... Odpowiedzialne stanowiska tak jak operator maszyn, lider, kierownik powinni być lepiej opłacani. 2200 zł z nadgodzinami to moim zdaniem zbyt mało za tak odpowiedzialne stanowiska. Pakowaczki, mixing, paletyzacja... cała płaca opiera się na dziwnych premiach, które są niejasno przyznawane i zabierane... O dziale technicznym to lepiej się nie wypowiadać słabo wypada, kontrola jakości moim zdaniem to najbardziej dopilnowany dział i wydaje mi się, że to tylko Pani Marzence. Sama jak mam problem na produkcji to często się do niej zwracam o pomoc. O dziwo kierownikom produkcji nigdy nie udaje się nic załatwić a jej to zajmuje moment.. przykład.. dyfuzory do wody, czesto uzywane przy maszynach do polewania wodą transporterow.. Przez tydzień prosilismy kierownika zeby nas zaopatrzył, wodę trzymaliśmy w woreczkach... Pani Marzena po 15min przyniosła 4 nowe, opisane dyfuzory... można? I mogłabym tak wymieniać.. Wiadomo, że idealnie nie będzie nigdy ale wystarczyłoby żeby może zarząd posłuchał trochę pracowników z produkcji bo to oni zmagają sie codziennie kilka godzin z przeróżnymi problemami a kierownicy najczesciej zamiataja wszystko pod dywan udając, że nie wiedzą o problemach. Przecież lepiej udawać że wszystko jest ok niż narażać swój tyłek...

Hehe
@Pracowita

To co w qc pracujesz? 1) "brygadzista czy liderka"? Chyba nie wiesz kto podpisuje urlopy 2) czy nie masz urlopu latem?czy rzucasz l4 bo potrzebujesz miesiaca lub 2 urlopu? 3) uważasz ze osoby, ktore odeszly zostaly by za 200 zl? Moze jeszcze dodaj " brutto " ;) 4) taki szczegol. -kazdy zarzada liczy koszta 5) premie fakt... dziwne akcje... 6) dzial techniczny? Czy utrzymanie ruchu? Czy elektrycy? Mechanicy? Czy automatyk???? Paru jest mega madrych tylko leniwych... dobrze, ze jest Pr...7) Pani M. Przyniosla " dyfuzory"? A kto je kupil? Pani M. W przeciagu 15 minut od kiedy ja poprosilas? Pomyslalas o tym kiedys? I ostatnie.... Czy znasz pojecie badz procedury eskalacji? Zgłaszasz problemy przełożonym innych dzialow? Probujesz " ominac" swoich przelozych?

Iza
@Pracowita

Opisujesz bardzo praktyczne problemy, które z pewnością są do rozwiązania. Mam więc pytanie - jak wygląda komunikacja z kierownictwem lub osobami decyzyjnymi w kwestii warunków pracy? Czy uważasz, że inny sposób komunikacji, może mniej hierarchiczny, poprawiłby warunki panujące w zakładzie?

Mlody
@Iza

Witam robilem w tym lacky union foods kilka lat temu był jeszcze RAFAL KWIATKOWSKI kierownikiem słyszalem ze teraz sie dużo pozmienialo nie wiem czy na dobre czy na zle ale staram się tam wrucic mi sie podobała praca robilem na produkcji później na odtajaniu ryb byłem sam sobie kierownikiem mam prośbę dało by rade dowiedzieć się czy są jakies przykecia

I.. Na

Z niecierpliwością czekamy na zatrudnienie polskiego pracownika bo już bardzo dawno takowy się nie zatrudnił. Ukraince są faworyzowani i obstawiani na stanowiskach.

Firma Lucky Union Foods jest jedynym w Polsce producentem produktów na bazie surimi. Przypuszczam zatem, że w związku z niszową działalnością pracodawca oferuje wysokie zarobki oraz szkolenia dla pracowników. Czy się z tym zgadzacie? https://www.luf-euro.pl/joomla/pl/praca_kariera.html Po kliknięciu w powyższy link zostaniecie przeniesieni na stronę z ofertami pracy w firmie, dajcie znać, jeśli zdecydujecie się aplikować!

Waldek Kiepski
@Ewa

Zarobki na poziomie najniższej krajowej i brak jakichkolwiek szkoleń dla pracowników, co prawda o awans nie trudno ale tylko dla samego papierka bo obowiązki się zwiększają a kasa stoi w miejscu. Brak jednoznacznego taryfikatora zarobków na poszczególnych stanowiskach.

Pati
@Ewa

Haha wysokie zarobki??? Chyba tylko biuro widziało. Nie polecam zakladu . Najgorszy zakład w jakim pracowałam!!

@Pati

Mogłabyś opisać, dlaczego tak uważasz? Z tego, co napisałaś, mogę przypuszczać, że nie byłaś zadowolona z zarobków, jakie oferowała firma Lucky Union Foods. Czy poza wynagrodzeniami mogłabyś opisać jeszcze, jak oceniasz pozostałe aspekty pracy? Twoja wypowiedź na chwilę obecną jest bardzo ogólna, dlatego mam nadzieję, że uzasadnisz ją w taki sposób, abyśmy mogli lepiej ją zrozumieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Lucky Union Foods - Goleniów

• Jak się pracuje w Lucky Union Foods?

Zobacz opinie na temat firmy Lucky Union Foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucky Union Foods?

Kandydaci do pracy w Lucky Union Foods napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucky Union Foods