FM Group Polska

Szewce

Opinie o FM Group Polska

anonim 2011-06-05 20:45:12
bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydatów do pracy,pomimo zapewnień nikt nie informuje o wynikach rekrutacji, szanujcie ludzi!
pracownik 2012-05-31 14:16:09
To nie wiem gdzie przedtem bywałeś na rozmowach, może 1 % pracodawców informuje że się pracy nie dostało;) Jesteś rozżalony, że nie dostałeś pracy, więc tak piszesz.
Ale za to jak się dostanie pracę to zawsze informują;)
Mi tam już w trakcie rozmowy powiedzieli o otrzymaniu pracy, następnego dnia już było szkolenie.
Umowa o pracę, wypłata zawsze w terminie, potem kolejne podwyżki wynagrodzenia, do tego premie za łatwe do osiągnięcia wyniki.
Nie ma problemu z wyjściem wcześniej (byle nie za często;). Nie ma problemów z urlopem lub zwolnieniem lekarskim.
Praca w porządku, warunki dobre. Firma zapewnia dojazd busem z Wrocławia do Szewc, lub dla osób jeżdzących samochodem jest dodatek pieniężny za dojazd. Firma docenia starających się pracowników. Dodatkowe nagrody i wyróżnienia oprócz premii. Polecam
ja 2012-08-19 16:27:15
Gówno prawda poczekaj jak Cię zwolnią z godziny na godzinę. Podwyżki? O czym Ty piszesz dostałaś/eś jedną następnych nie będzie. Dodatek za dojazd nie zmienił się chyba od początku istnienia firmy 120pln. Morale załogi na poziomie bruku (bardzo niskie).
Były pracownik 2012-10-18 18:37:58
pracownik - 2012-05-31 14:16:09

Ale za to jak się dostanie pracę to zawsze informują;)

Waldek?
fm 2012-10-25 22:17:38
chyba tylko "wypłata w terminie" :) ale są tam pewne wartościowe Osoby, z dużą wiedzą i pomagające.
mobile 2012-11-01 21:11:53
jeden z prawników mocno pomaga
były 2013-05-27 19:02:48
Jedyny plus to pensja na czas.
frederiko 2014-03-18 20:43:14
1600 zł podstawa plus 200 zł premia (oczywiście netto).
była-myszka 2014-08-22 14:01:51
Nie ma żadnego socjalu. Raz w roku bal dla pracowników. Z przebieraniem się. Chociaż teraz mobile tak wygląda,że nawet nie muszą inwestować w stroje balowe. Tatuaże, kolorowe nastroszone fryzury, wiszące na tyłkach spodnie itd. Cyrk z cyklu: "Ubieram się tak aby wyglądać gorzej". Patrząc na ten wizerunek ma się wrażenie,ze firma nie ma żadnej przyszłości. Profesjonalne podejście do pracy, uczciwość i klasę podkreśla się odpowiednim strojem. Są wszak jakieś granice swobody i tolerancji. Z drugiej jednak strony jeżeli pracodawca tak niewiele oferuje, to kto inny przyjdzie do pracy.
kot 2014-11-17 17:26:56
Biała myszka pisze jak prawdziwy pracownik FM GROUP MOBILE. Zero tolerancji dla inności. Jeśli nie jesteś nastawiony na rozwój to idealna praca dla Ciebie. Możesz ostać w tym miejscu jak większość pracowników kilka lat na ciepłym stołku w tym czasie zapomnij o podwyzce, socjalu, premii dodatkowej. Jeśli lubisz przeciętność i brak profesjonalizmu wśród osób zarządzających to idealna firma dla Ciebie :)
dzingle 2015-02-16 08:34:39
FM Group działa na rynku FMCG. Trzeba powiedzieć, że firma jest stosunkowo młoda bo została założona raptem 11 lat temu. Przy okazji zerknąłem na ich produkty i powiem, że pomimo braku pewnej rozpoznawalności całe przygotowanie, opakowanie i reklama nie wyglądają źle. http://www.fmgroup.pl/site/productsgettoknow
fm04 2015-04-18 04:35:46
A co ma "niezły wygląd" firmy do traktowania ludzi.. To jest portal opiniujący pracodawcę a nie jego działalność gospodarczą.
Przy tak ogromnych dochodach nie trudno o zakupienie odpowiedniego wizerunku: reklama, nagrody, publikacja chwalebnych artykułów, przedsięwzięcia pokazowe z celebrytami.. za pieniądze kupisz wszystko a wiele kupić można w tym kraju, tylko wartość tego znikoma ponieważ nie szanuje się i nie dba o ludzi, którzy tak naprawdę ciężko pracują na cały ten blichtr.
Ikea też pięknie wygląda.. a Kto produkuje jej asortyment? Wiele jest takich przykładów.
A poza tym stare przysłowie wyśmienicie się sprawdza:"Nie sądź książki po okładce". Jakość oferowanych produktów przez FM z wyjątkiem chemii gospodarczej jest bardzo słaba, więc rzeczony przez Ciebie wygląd nie ma większego znaczenia. I mimo,że kupujemy oczami, to będzie to tylko jeden zakup..
miś 2016-01-19 23:58:13
To jest praca na 3 zmiany? Jaki zarobek? Jak ogólnie sie tam pracuje?
e] 2016-05-07 18:13:42
nie opakowanie teraz u nich jest ale rekrutacje na partnerów, podopno na sprzedaży bezpośredniej zarabiasz 30% wartości produktów, czy to prawda>
Zostaw swoją opinię o FM Group Polska - Szewce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Group Polska