Opinie o Peter Lacke Polska Sp. z o.o. w Święta Katarzyna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Peter Lacke Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Peter Lacke Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peter Lacke Polska Sp. z o.o. w Święta Katarzyna

Opinie co do pracy są raczej pozytywne, wpadłem na forum dowiedzieć się czegoś więcej o współpracy. Jestem z zawodu magazynierem i rozglądam się za pracą. Atmosferę oceniacie na plus, super w takich relacjach napewno zdecydowanie lepiej się pracuje. Zarobki też przedstawiacie lepiej niż standardowo. A rozwój? Z tym tematem jak? Każdy pracownik może liczyć na dofinansowania kursów lub szkoleń? Są jakieś budżety przypadające na pracownika?

@Anonim

A to jakich języków można się uczyć, tylko angielski czy można mieć ambicje na kilka języków? Wtedy to się jakoś w godzinach pracy odbywa czy jak to wygląda? W jakim czasie kierownik daje odpowiedź jak ktoś się zgłosi jako osoba chętna na kurs?

Lil

Czy na produkcji czuć zapach farby ? W sensie czy jest tam zapach farby olejowej ?

@Pani U

No zgadzam się. A czy firma zapewnia odzież ochronną i wszelkie maseczki z filtrami? Hale są odpowiednio wietrzone? Wydaje mi się, że to taki standard, ale wolę się upewnić. No i jak często dostaje się nową maseczkę, jeśli już jesteśmy w tym temacie?

Robert Hyjus

Wszystko super, atmosfera i zarobki na dobrym poziomie. Mało wymagająca praca.

@Robert Hyjus

Pisząc o atmosferze to masz na myśli współpracowników czy szefostwo też jest okej i można się dogadać? Zdradzisz tu na forum jaką masz pensję i na jakim etacie? Czemu uważasz, że raca jest mało wymagająca, jest powtarzalna?

Widzę, że firma od jakiegoś czasu poszukuje pracowników produkcji. Wymagania nie wydają się wygórowane (głównie standardowe rzeczy typu dokładność czy dyspozycyjność), zastanawiam się tylko, jak wygląda praca na tym stanowisku. Skoro ogłoszenie wisi dłuższy czas, to może znaczyć, że albo rośnie produkcja, albo jest spora rotacja. Ktoś coś?

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Hej, Jak wyglada sytuacja na stanowisku biurowym ? Czy jest spoko atmosfera? Czy wynagrodzenie jest średnie na danym stanowisku ? Widzę ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikacja

Szukam info odnośnie stanowiska pracownika produkcji. Pytam, bo aktualnie trwa rekrutacja i widziałem, że napisali, że atutem są uprawnienia na wózki widłowe elektryczne oraz aktualne orzeczenie psychologiczne. A co jak ja nie posiadam tego? Czy wtedy po podjęciu pracy firma wysyła na odpowiednie badania i szkolenia? Czy po prostu nie jest to konieczne w tej pracy??

Dostępne jest dofinansowanie do nauki języka dla każdego chętnego pracownika. Dostępne są też kursy związane z wykonywaną pracą, ale o nie trzeba zazwyczaj poprosić kierownika działu we własnym zakresie.

@Anonim

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Peter Lacke Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy księgowy / Młodsza księgowa. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
poszukujący pracę

Cześć. Czy mogę się dowiedzieć, jaka jest opinia pracowników na temat atmosfery w pracy i ogólnego doświadczenia związanego z pracą w firmie Peter Lacke? Czy istnieją jakiekolwiek zagrożenia zdrowotne związane z pracą w obszarze chemii w firmie?

opinia Nowy wpis
@poszukujący pracę

Atmosfera to tragedia, donoszenie na siebie nawzajem, spychologia i obrabianie D za plecami. Cały czas wdychasz (usunięte przez administratora) i opary, które na pewno nie są obojętne dla ludzkiego organizmu. Jak ci zdrowie i życie nie miłe, to śmiało tam uderzaj.

Robert Hyjus

Wszystko super, atmosfera i zarobki na dobrym poziomie. Mało wymagająca praca.

@Robert Hyjus

Natalia
@Lil

A po co pytasz właściwie? Chodzi ci o to, czy są jakieś warunki szkodliwe? Bo ja bym np. to chciała wiedzieć. No i właśnie są czy nie?

@Natalia

Chcę wiedzieć czy czuć farbą, bo to nie jest komfortowe wąchać lakier całą zmianę

Pani U
@Lil

Ciężko żeby nie było "czuć farbą"...to firma produkująca lakiery i rozcieńczalniki :)

@Pani U

Peter Lacke Polska Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko operator produkcji. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Lil

Czy ktoś wie jakie są widełki zarobków na produkcji

Ogólnie firma na duży plus. Wynagrodzenia przeciętne, bez szału aczkolwiek atmosfera bardzo fajna i praca w miarę bez stresu. Mogę polecić (pracowałem w biurze ale miałem bardzo dużo kontaktu z produkcją/magazynem).

Dominika

Hej, a wynagrodzenia przeciętne to jakie dokładnie? :) Niestety nie wiem ile dla Ciebie to dokładnie oznacza :D Przybliżysz na jaką kwotę można liczyć w Peter Lacke?

@Dominika

Kiedy ja pracowałem stawka Specjalisty w biurze to było 1K na rękę od najniższej krajowej :)

Wszystko możliwe

Ogółem z kierownikiem idzie się dogadać, bardzo elastyczna osoba.

Czy pracownicy w Peter Lacke Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

wiciu

Wiele rzeczy można by o nich powiedzieć ale na pewno nie to, że dogadują się między sobą .

Zuzanna
@wiciu

A co się tam dzieje, że tak stwierdzasz?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Peter Lacke Polska Sp. z o.o.?

Strastotierpiec

Tak, są.

Czy w Peter Lacke Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pan anonim

Nie słyszałem o umowach zlecenie. Jest umowa o pracę na okresie próbnym.

Dominika
@Pan anonim

A po okresie próbnym, na jaki czas jest zawierana kolejna umowa? Czy wtedy można negocjować początkową stawkę? :D Czy warunki zatrudnienia się jakoś zmieniają czy są takie same przez cały okres współpracy?

anonimus

Wynagrodzenie ok, umowa o pracę - najpierw na próbne 3 miesiące później nieokreślony czas. Atmosfera świetna (poza małymi wyjątkami), nastawieni na długą współpracę.

Czesław
@anonimus

A o jakich wyjątkach mówisz? Powiesz coś więcej na ten temat? :) No i wspominasz o wynagrodzeniu - możesz napisać ile konkretnie można zarobić w Peter Lacke? Jaka jest tu pensja łącznie ze wszystkimi dodatkami? :)

Leon

Czy zarobki tak jak w opisie oferty pracy? Możliwe nadgodziny?

Macie więcej niż najniższa krajowa ?

@Pan anonim czyli nawet na próbnym o pracę?

@Ewa

Tak

lalalala

Omijać szerokim łukiem. Szkoda płuc.

............................
@lalalala

co ąż tak żle ile płacą a jaka praca jak wygląda praca na dłużej czy raczej na chwilę

@............................

Stawki są przeciętne, ale dodatki całkiem ok. Firma nie szuka pracowników "na chwilę", wiele osób pracuje od lat dla tego pracodawcy

Olga

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Peter Lacke Polska Sp. z o.o. - Święta Katarzyna

• Jak się pracuje w Peter Lacke Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Peter Lacke Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Peter Lacke Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Żernicka 9
    55-010 Święta Katarzyna

Peter Lacke Polska Sp. z o.o.