Opinie o Arutam Sp. z o.o. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arutam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Arutam Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arutam Sp. z o.o. w Skawina

Magda Nowy wpis

Czy praca w firmie wymaga wielu poświęceń ?

Manfred Nowy wpis

Ten dziad MM jescze tam jest zlodziej co zatrudnia cpunow,alkoholikow i kryminalistow na hotelu z kratami w oknach baran jeden inzynier od siedmiu bolesci co w (usunięte przez administratora) Vagnerowi wchodzi i placi mu bo inaczej dawno by puszki zbieral stary zboczeniec

lkm Nowy wpis

kim, czasami firmy opłacają pobyty odpowiednio dużo pobierając z pensji

Lechu sp.z.o.o Nowy wpis

Jedynie smieciowa

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Arutam Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gebels

Napalić się do pracy w Arutam !?. Niepoważne. Jest to najgorsza opcja z możliwych. W porównaniu z innymi agenturami, które także dają prace to Arutam stoi najgorzej. Stawka 160 kc /godz. , gdzie inne dają 200-210 kc/godz. Przy 200 godz. w miesiacu jakie przerobisz jest to ogromna różnica. Jeśli chodzi o hotel to w arutam dostaniesz pokoj w schronisku dla bezdomnych z lat 60-tych. Pokoje zniszczone i zarobaczone. Ogólnie syf i brud. Szcześcia życze.

Lechu sp.z o.o.

. Z firma arutam wspolpracowalem przez wiele lat i ciezko mi cokolwiek dobrego napisac na jej temat. Znam doskonale Pana M.M. Jest to typowy arogancki typ, ktory obiecuje zlote gory, a w rzeczywistosci nie dostaniesz zlamanej marchewki. Tak przestrzegam wszystkich kolegow, a takze firmy i instytucje, aby sie najpierw zastanowili 100 razy, czy chca z taka firma wspolpracowac. Firma przynosi jedynie wstyd dla powaznych firm, ktore z nia wspolpracuja. Wstyd i zenada dla firmy Arutam. Nie polecam - zdecydowanie

uts

Zastanawiam się czy obecnie ich wizytówka czytaj strona internetowa to ta ? http://www.spawacz.eu/ Jeżeli tak to współczuję temu, kto to zaprojektował. Na dobrą sprawę zawiera wszystkie niezbędne informacje, ale szata graficzna jest fatalna. Pomijając już wspomniany wcześniej problem z hotelami. Może coś się zmieniło w tym temacie?

Artur

Ja jednak również przechyle się do negatywnych opinii. Hotel za za darmo ?? dobre warunki socjalne ?? Hm to nie hotel to jakaś dykta w której są pluskwy i warunki naprawdę opłakane masakra !!! I w cale nie przesadzam ten "hotel" to czeski hotel dla bezdomnych w którym firma Arutam lokuje swoich pracowników. Naprawdę racze również poszukać po innych agencjach Arutam daje najmniejszą stawkę i na umowie oczywiście min krajowe!!

Łukasz

Ja pracowałem tam przez cztery lata i jakoś zawsze wszystko było zgodnie z tym, jak się umówiliśmy.

Niestety to co piszą to szczera prawda Arutam to jedne wielkie oszustwo niby dostajesz wypłatę ale okrojoną jak nie wiem co !!! Pan (usunięte przez administratora)okrada !!! Nie polecam

jędrzejów

no co do tych opinii to się zgodzę bo też tam pracowałem jakiś czas i odradzam, faktycznie zaniżają stawki i ogólnie syf tam jest, tam sie nie da zarobic bo nie dostaniesz nadgodzin tylko stawkę godz. nie ważne czy rano, poludnie , wieczór a nawet za niedziele i ważne święta masz taką samą. ogulnie odradzam

mati

zgodze sie praca w czechach na umowie tyle co w polsce płacenie za urlop tylko polowa reszte mowia ze za poł roku zwalniaja cie a póżniej kasy nie dostajesz bo juz podpisałeś ze wziąłeś płacone dodatki za prace w nocy trafiają do kieszeni właściciela firmy obniżanie stawek i zap.... po 12godz.od pon do soboty w niedziele 8 za nadgodziny nic nie dostajesz

oszuści, [usunięte przez moderatora]. Ostrzegam

Solidna firma, w której zdobyłem duże doświadczenie zawodowy w branży metalowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Arutam Sp. z o.o. - Skawina

Arutam Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Różana 10B
    32-050 Skawina