Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Czy ktos wie jak z zakwaterowaniem w Almere?

Kuba

Witam, Czy był ktoś na pakowaniu przekąsek wegetariańskich w Holandii? Proszę o opinię jak jest z wynagrodzeniem i zakwaterowaniem, pozdrawiam.

Witam jak wygląda praca przy zbiorze jabłek i gruszek czy jest ciężko Jak wygląda zakwaterowanie Liczba godzin czy jest normalna czy jest jakiś problem I ile można wyciqgnac kasy przy stawce 10,50 brutto

Emtrot

Witam, Nie polecam tej firmy, od 3 tygodni planowałam wyjazd z moim chłopakiem za granice, nie dość że przedluzali nam wykazd z tygodnia na tydzien "bo nie ma miejsc" to ciagle przedłużają z terminem wyjazdu "jutro sie odezwiemy". Jezeli chcecie tobic z siebie (usunięte przez administratora) i czekac a pozniej sie okazauje ze znajdują tragicznych pracowadców (praca dla par nie jest wspólna tylko mieszkanie i co 4 tygodnie nowa) co kto lubi, jezdzic z pracy do pracy. Ogolnie cała rozmowa kwalifikująca na pierwszy rzut myslalam ze ogarnięte wszystko, super i z dnia na dzień dostaje wiadomosc ze nie ma pracy, nie wyjezdzacie. Polecam poszukac innych biur którzy fajnie i sprawnie wszystko załatwią

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Gabriela

Witam wybiera się ktoś 11 mają na "Plewienie, odchwaszczanie" lub ktoś był i może powiedzieć coś więcej na ten temat ???

Zadowolan
@Gabriela

Ja jadę 25 na papryki

Olga
@Zadowolan

Hej i jak Ci tam jest obecnie?

Zadowolona
@Olga

Narazie jest wszystko bardzo dobrze aby tak dalej

monia
@Gabriela

Gabriela, mogłabyś napisać kilka słów o pracy i ogólnie o warunkach tam na miejscu.

Rysz ard
@Zadowolona

Hej możesz coś napisać więcej jak jest na tej pakowni i jakie warunki mieszkalne dzieki

nefertiri407

Witam. Czy orientujecie się ile można zarobć miesięcznie w Holandii? Netto oczywiście :) Pozdrawiam

Zadowolan

Hej wybieram się właśnie z tą firmą na zbiory papryki może ktoś jedzie albo był i coś podpowie

tomasz

Znalazłem ogłoszenie z Goodjob do pracy w szklarni ogórki,bakłażany,szparagi,truskawki,cebula. Najbardziej interesuje mnie praca na bakłażanach. Czy ktos sie orientuje jak to wyglada tam na miejscu.

Zuli

A jak jest teraz na drzewkach? Napisze ktoś? Jaka kasa?

bkk

ktoś sie oriętuje czy good jobs wspołpracuje z good stay-em jesli chodzi o zakwaterowania ??? Będę wdzięczny za odpowiedz :)

marek

TAK a co ?:P

To zależy od oferty

Melin
@bkk

Cóż jak se pościelisz tak się wyśpisz ja jeżdżę hulajnogim wszędzie szybciej

Pokoje

Hej,hej,czy ktoś mógłby wypowiedzieć się w kwestii zakwaterowania?

Anonim7838

Pracował ktoś może przy malowaniu i sortowaniu kwiatów i chciałby się podzielić opinią?

@Anonim7838

Ja w tamtym roku przez sezo. Ogólnie fajna przyjemna praca kasa na czas polecam

Kaska
@Karolina

Ile tygodni była ta praca?

Pytanko

Pracuję ktoś obecnie na magazynie DPD Oirschot i mógłby sie wypowiedzieć na temat godzin pracy i nadgodzin ? A takze samej pracy ?

nervousx

Cześć czy ktoś z Was pracował przez tą agencję jako carjockey i może coś powiedzieć o tej pracy jak i o samym zakwaterowaniu?

Leszek

Zgadzam się z Tobą ja też już wyjeżdżałem 2 razy z tą agencja praca zgodna z opisem kasa też nie jest zła ogólnie myślę że to jedna z lepszych polskich agencji!!!

Krzysztof J

Współpracuje z tą agencją rok czasu, nie zamienię na inną ponieważ bardzo i dobrze wszystko jest wyjaśnione co będzie się robić w danej firmie. Osoby pracujące w tej agencji są bardzo mili i uprzejmi( tak powiecie muszą być mili bo mają za nas pieniądze) A Tu się zdziwićie bo tak naprawdę jest! Współpracowałem nie z jedną agencją i uwierzcie nigdy nie spotkałem tak wspaniałej obsługi. Pozdrawiam cała załogę GOOD JOB

Olen

To moja pierwsza praca w Holandii, i wygląda na to, że ostatnia. DPD Eindhoven, odradzam zdecydowanie! Po pierwsze - na zakwaterowanie czekałem 6 godzin, bo pan Marcin i Paweł nie wiedzielii który z nich ma to zrobić. Masakra! Po drugie - musiałem kupić buty robocze ze stalkapami bo tak jest w warunkach umowy i p. Kamila kilkakrotnie mi to potwierdzała, a na miejscu okazuje się, że owszem buty musisz mieć, ale z plastikowymi noskami, płacisz za te buty 20€. Po trzecie - musisz posługiwać się aplikacj agencji holenderskiej Tempo Team, bez niej nie istniejesz. Po czwarte - liczba godzin jest niska max.35 tygodniowo, nie ma mowy o żadnych nadgodzinach, a w ogłoszeniu o pracy jak najbardziej taka możliwość jest.

Nickname74
@Olen

Pracowalem tam pol roku temu, swoje buty zdejmowalem przed bramkami i wkladalem do boxa. Trzeba troszkę ruszyć głową. 35h to nie jest malo, sa prace gdzie w najgorszych okresach ludzie robią po 20h. (: na dpd najgorzej jest na rankach, jak masz popke lub nocke to wiadomo najlepszy kwit. Moze nie byles na tyle dobrym pracownikiem zeby zostawac na nadgodzinach, które sie roznie zdarzaja. Ilość godzin zalezy od ilosci paczek wyslanych przez ludzi. Tak to wyglada.

Radosław Jaskuła

Witam.Na wstępie chcę wszystkich powiadomić, ze moja opinia jest subiektywna w tym sensie, ze głownie będzie bazować na moich doświadczeniach.Do firmy Good Job zgłosiłem się po nieporozumieniach z poprzednia agencją.Oddzwoniono do mnie po kilku minutach od wypełnienia formularza online.Byłem sceptycznie nastawiony do oferty prezentowanej mi w sposób entuzjastyczny i zadawałem dużo pytań lecz mimo to udzielono mi, jak się później okazało, rzetelnych odpowiedzi(gł. na tematy zakwaterowania, transportu itp). Sprawy papierkowe oraz załatwienie transportu do Holandii to był majstersztyk.W zasadzie mogę napisać, że chodziło o Gianta w Leylstad.Opinie na temat Gianta są rożne i wszystkie na swój sposób prawdziwe.Pamiętajmy, ze to nie jest praca dla każdego -trzeba mieć pewne predyspozycje i cechy charakteru ... Koniec końców najważniejsze były dla mnie nadgodziny i zarobione w Giancie pieniądze.Reszte pomijam ,mimo ,ze jest o czym pisać.Pamiętajcie tez że Giant to taka firma co w tydzień potrafi zwolnić 250 osob i Good Job jako pośrednik nic z tym nie może zrobić.Nie ma tez wpływu na poczynania holenderskiego partnera jakim może być np. Tempo_team.Z moich rozmów z przedstawicielami Tempo-Team mogę Wam napisać, ze czasami przeszacowują swoje zapotrzebowania na pracowników i dochodzi do niewesołych sytuacji (mała ilość godz). Generalnie konsumpcja spada i trzeba brać poprawki i mieć plan B w razie czego.Jak nie wypali u jednego klienta to dzwonić do Good Job po inną ofertę a jak nie maja nic w danej chwili to są inne Agencje.Pracy jest pełno wszędzie bo zachodnie społ. się starzeje a młodzi miejscowi ciągle nie podejmują się pewnych prac zostawiając je imigrantom.Korzystajmy póki zachodnie waluty jeszcze jako taka się trzymają.Generalnie jako pośrednik się spisali. Pozdrawiam Radek

Luka

Polecam warunki zgodne z opisem praca fajna zakwaterowanie ok ... pani z biura na najwyższym poziomie warunki rekrutacji a także pomoc w wielu kwestiach różni się od systemu innych agencji tutaj liczy się człowiek:) Pozdrawiam GJ Rzeszow

Patryk

Witam mam pytanie czy pracował ktoś przez agencje Good Job przy pakowaniu pomidorów w Helmond ? Chciałbym się dowiedzieć jak ta praca wygląda i ile można zarobić tygodniowo

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak