logo dussmann

dussmann

Katowice

Opinie o dussmann

bitlez 2010-11-01 16:43
mylicie sie ja tam pracuje 5 miesiecy i dostałam umowe o prace normalni ludzie tez tam pracuja
jarecki 2012-03-02 08:59
a ty to sie niby za kogo uważasz?
za jakieś \'ponadludzia\'? żałosne...
jara się bo dostała umowę o pracę ale wszystko do czasu.... do kwietnia a potem baju baj
przestaniesz się tak wymądrzać jak będziesz musiała zacząć szukać nowej pracy :]
blek 2012-03-11 19:41
jak sie mozna tam dostać ?
fronia 2015-03-03 16:55
Wystarczy odpowiedzieć na ich ogłoszenie i sami powinni się odezwać. Polecam ich, współpracowałem z nimi tylko 2 miesiące, ale to był jeden z lepszych okresów w tamtym roku :)
FR 2015-06-17 22:32
Jak stracą obiekt, na którym pracowałeś na jakimś przetargu to szukają ci nowego obiektu w okolicy. Płaca jest ok jak na taką pracę. Zależy od stanowiska.
majkel 2016-05-17 17:47
@płacz z chęcią bym ci pomógł, ale znaleźli już osobę na to stanowisko i teraz chyba lepiej się skupić na tych, które są dostępne, czyli np. na koordynatora w Bydgoszczy. Trzeba posiadać doświadczenia na stanowisku kierowniczym oraz doświadczenia w zarządzaniu ludźmi.
Iwona 2017-09-26 13:41
Jakiś czas temu pojawiła się oferta pracy w Dussmann. Poszukiwano Pań do sprzątania obiektów na terenie Katowic. Ktoś z Was aplikował? Co warto wiedzieć o pracy u tego pracodawcy? Dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.
Zostaw swoją opinię o dussmann - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dussmann