PROMETEUSZ KREDYTY SP. Z O.O

Kielce

Opinie o PROMETEUSZ KREDYTY SP. Z O.O

admin 2015-07-28 17:23:44
Firma PROMETEUSZ KREDYTY SP. Z O.O jest twoim pracodawcą? Opisz swoje wrażenia na naszym forum.
Mon 2016-10-10 21:53:49
a ja uwazam ,ze to wszystko bzdura -trzymac sie z dala o tej firmy-wykorzystac a potem podziekowac -na tej zasadzie Pan prezes działa -a wynajdywac powody - łoj do zwolnienia jak mu sie cos niepodoba -mistrz swiata!-byle chodzic na szpilkach cicho jak ktos umie-niestety nie wszyscy ,tak tancza jak Pan Prezes chce!
Mon 2016-10-10 21:56:54
Monar 2016-10-10 21:58:01
Monar 2016-10-10 21:59:51
monar 2016-10-10 22:16:26
bzdura mysle ,ze tak trza gadac MONIU -Mon) ,zycie jest takie jakie jest
Zostaw swoją opinię o PROMETEUSZ KREDYTY SP. Z O.O - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMETEUSZ KREDYTY SP. Z O.O