Opinie o Peklimar w Proboszczewice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Peklimar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Peklimar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peklimar w Proboszczewice

Nołnom

Na Wyroby składają się w większości mięsa o obniżonym standardzie do większości wyrobów dodawany jest triming. Muszą szukać optymalizacji kosztów. (usunięte przez administratora) Smacznego...

Zainteresowany Nowy wpis

Czy możecie napisać jak wygląda praca na stanowisku menadżer ds sprzedaży? Jak wynagrodzenie? Jaka atmosfera pracy?

Mirek Nowy wpis

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jaka atmosfera i jakie zarobki można wyciągnąć?

zatroskany Nowy wpis

(usunięte przez administratora)Sz. Prezesie przyjrzyj się wyprzedażom, nie dajemy rady wyprzedawać towaru tylko z kończącą się datą, Klienci chcą pełnowartościowy towar, w dobrej jakości i w relatywnie dobrej cenie. Konkurencja nas wyprzedza pod każdym względem, (usunięte przez administratora)

Zuzanna Nowy wpis
@zatroskany

Wiesz, nie wydaję mi się, żeby pisanie tu tego typu postów było dobrym pomysłem. Z takimi kwestiami warto jest już zwrócić się właśnie bezpośrednio do Prezesa. Skoro pracujesz w Peklimar, to byłoby dobrze, jakbyś napisał coś na temat systemu wynagrodzenia pracowników. Wasza pensja składa się z podstawy czy i z prowizji?

Hmmm

Czy ktoś wie czemu na służyć zmiana nazwy na ZM Peklimar 2 i zmiana na spółkę z oo?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Peklimar? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
Nołnom

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno dostać tu pracę?

@Zainteresowany

Zatrudniłeś się w końcu w Peklimar? Dowiedziałeś się, jak wygląda w tej firmie proces rekrutacji?

Zz

Czy to prawda że w firmie są związki zawodowe? Kto się tym zajmuje? Jak można się tam zapisać?

Dudek

Czy wie ktoś co dalej z administracją? Zostaje czy też będzie zamknięta?

Zuzanna

Oczywiście, szanujemy tu Twoje zdanie. Ale jednak trzeba powiedzieć, że stawiasz bardzo poważne zarzuty wobec tego pracodawcy. Jak długo już pracujesz w firmie Peklimar? Nadmieniasz o dużych nadgodzinach. A czy dostajecie za nie dodatkowe wynagrodzenie?

Byly

Pracowałem tam na wydawce. Zapierdol niesamowity a płaca niska. Pensja co miesiąc inna. Niby od zwarzenia ale ja wiem swoje i każdy kto pracował na tym stanowisku też wie o co chodzi. Podsumowując za 2 k z wekendami i nocki to śmiech na sali.

@pracujacy
@Byly

kiedy pracowales tam na wydawce ? ja tam robie aktualnie i nie jest placone od zwazenia tylko jest placa akordowa rozbijana z puli na kazdego pracownika i 2k nigdy nie zarobilem a sporo wiecej a w swieta generalnie juz w ogole bylem milo zaskoczony ;)

Pracownicy

Witamy. Mamy już dość złego traktowania w pracy. Ciągłe krzyki brygadzistów, używanie przez nich wulgaryzmów, straszenie zwolnieniem za nieprzyjście w sobotę lub niedzielę. Rozmowy z kierownictwem i dyrektorstwem nie pomagają. Jak można tak traktować ludzi w XXI wieku. Poza tym niejasny system wynagradzania oparty na płacy akordowej. Godzin więcej niż w miesiącu poprzednim, a pieniądze takie same lub gorsze. Co więcej godziny nadliczbowe 100 % każdego miesiąca wychodzą inaczej np. , jednego miesiąca wychodzi 25 zł /h , drugiego 22 zł/h. To samo z dodatkiem za godziny nocne np., 2,71 /h jednego miesiąca, innego 2,5 zł. Prosimy, błagamy najwyższe kierownictwo(właścicieli) o przyjrzenie i pochylenie się nad tą sytuacją. Dłużej nie możemy tak pracować. Prosimy o pomoc.

Karolina (-:

atmosfera na sklepach jest fatalna dzięki jednej pani

beznick
@Karolina (-:

nick mówi sam za siebie (-: (większość wie o co chodzi)

Xxxx

Prezes powinien przypilnowac brygadzistow i nie tylko bo wynoszą o duże ilości wędlin i nie tylko

Zuzanna

A czy połączenie Peklimar i Polonus wpłynęło znacząco na pracowników firmy? Znalazłam też informacje z lutego 2017 roku, w której jest mowa o dalszym łączeniu firm mięsnych. https://www.pb.pl/powstaje-bialo-czerwony-miesny-gigant-855572 Unimięs i Peklimar połączy się z Madejem Wróblem. Czy macie informacje jakie zmiany będą towarzyszyły temu połączeniu?

@Zuzanna

To nie jest łączenie tylko (usunięte przez administratora) przejmuje siłą zakłady mięsne, żeby robić mamonę. nie mają żadnego pojęcia o wytwarzaniu wędlin jakichkolwiek,pozbywają się pracowników, którzy potrafili to robić, stąd zła jakość wszystkiego łącznie z wynagrodzeniami, pracownikami i atmosferą. Prawowity właściciel został zmuszony do poszukania sobie innego zajęcia i porzucenia firmy, którą sam stworzył od podstaw. a wszyscy myślą, że to konsolidacja. Nic bardziej mylnego.

@Anonim

Fajnie, że zechciałeś dodać tu coś od siebie. Jednak w swoim wpisie bardzo dużo rzeczy upraszczasz. Może zatem skupmy się lepiej na ogólnych warunkach pracy w firmie Peklimar. Nadmieniasz, że dla Ciebie tamtejsze wynagrodzenie nie jest zadowalające. A macie dostęp do jakichś dodatków pozapłacowych?

Ewcia

W Płocku przy ul. Siennickiego jest tragedia!! Sprzedają stare śmierdzące mięso, a pani w średnim wieku , krótkie jasne włosy to porażka! !!!! Prostak i jakby za karę tam pracowała. Zero empatii. Nie polecam! !!!

@Ewcia

Proszę, abyś, mimo wszystko starała się jednak nie pisać tu o nikim w nieprzychylny sposób. Zapoznaj się z regulaminem Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Zgłaszałaś problem, o którym nadmieniasz Kierownikowi sklepu? Jeśli znajdą się tu jacyś pracownicy Peklimar, to niech zostawią tu swoją opinię o tym pracodawcy. Może poziom wynagrodzenia w ostatnim czasie wzrósł - co sądzicie?

zoja

"Super sprzedawca" daj spokój to są sfrustrowane panie,które przy szklaneczce postanowiły się zemścić ...chociaż słownie. Są żałosne.

Może jesteś pupilką "super sprzedawca" i masz lepiej, ale jak ktoś się odezwie i powie prawdę to koszmar ... Ludzie co innego myslą i co innego mówią(usunięte przez administratora)

super sprzedawca :-)

Ale piszecie BREDNIE !!!!! Ja pracuje już parę ładnych lat na zastępstwa miałam okazję chodzić do Naszych sklepów w Płocku i jedno mogę powiedzieć. Takich sklepów jak Nasze jest bardzo mało ,atmosfera jak w rodzinie ,sklepy zadbane ,czyściutkie jest kontrola jakości w sklepach- Kierowniczki fajne babki no chyba ,że ktoś chachmęci albo popija alkohol w czasie pracy i ją traci .... moje drogie przedmówczynie zamiast szkalować innych udajcie się do psychologa albo na odwyk.Powodzenia :-)

Myślę że rzeczywiście pozamykają te sklepy (firmowe) , a ta pani już tak zastraszyła wszystkich pracowników że boją się własnego cienia, boi się o własną (usunięte przez administratora) ... ale już niedługo Zarząd przejrzy na oczy, to wszystko do czasu ...

Dawnego Peklimaru już nie ma , produkty niesmaczne, szybko się psują, nie poleżą w lodówce dwóch dni, a na sklepach totalna porażka za sprawą jednej Pani, która w ogóle nie umie rozmawiać z pracownikami, i nie dziwi brak klientów, tą Panią zostawili chyba żeby pozamykać wszystkie sklepy .... jak można zaufać takiemu podłemu człowiekowi ...

praca acordowo-godzinowa ,pensje zbliżone do najniższej krajowej za charówkę min. 8 godzin czasami dłużej nadgodziny i dni dodatkowe płatne z acordu czyli wogóle a praca przed świętami przekracza tam ludzkie siły i pracuje się w soboty i niedzielę

Zostaw merytoryczną opinię o Peklimar - Proboszczewice

Peklimar