Opinie o Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa w Wrocław

Oburzony

Pomylili osoby, wydzwaniają po kilka razy dziennie, wysyłają smsy, chcą pieniędzy a jak się wyjaśnia problem to nawet porządnie przepraszam nie potrafią powiedzieć, widać brak profesjonalizmu.

@Oburzony

Nieprofesjonalna firma, wysyła smsy domagając sie uiszczenia opłat, pracownica, i firma nie są w stanie zweryfikować siebie jako realnie istniejącej firmy, nie wiadomo czy to wyłudzacze czy booty. Pretensjonalna nazwa nie budzi zaufania. Kontakt utrudniony. Jeśli istnieją np. windykacje - to nie ma mozliwości kontaktu mailowego, nie ma pisma poleconego. A jest XXI w. i hakerskie próby naciągania. Cyberaataki, których ofiara padła np. firma, w której ja pracuję, a pracownicy tej "kancelarii" dziwią się, że osoba, którą nękają smsami o opłaty,chce potwierdzenia kim są.

Lucky

ATTETION ATTETION !! Dodam, ze grosze straszne płacili 2400 brutto w 2020r nie miałam wyjścia bo szukałam czegoś lepszego i musiałam tam pracować przez chwile. Pierwsza premia na zachętę to 359 zł netto hahaha !! Później jak różnica charakterow wkroczyła to sama podstawa mi została. Często słyszałam (usunięte przez administratora) opowieści o statku imprezowym zakrapianym alkoholem (usunięte przez administratora). Robilo mi się naprawdę niedobrze jak tego słuchałam i ich oglądałam każdego dnia. (usunięte przez administratora) i brak klasy wiedzy ze strony liderów dyrektorow i starszych pracowników. Raz jeszcze przeczytaj zanim tam zarekrutujesz!!!

@Lucky

Premia ok 360 zł? zastanawiam się przy tym jakiej tak w ogóle oczekiwałaś właśnie na tamten okres zatrudnienia? 3 lata w tył mogło wiele zmieniać. Ale skoro tak to jak na dzień dzisiejszy praca wygląda? te premie mnie zaciekawiły o ile mogą być większe? Czy ktoś miał w miarę podobnie i by się odniósł?

Angela Nowy wpis

Ja dostałam w lutym 3600 premii a wiem, że były i wyższe

przypadkowa osoba Nowy wpis

Firma wizerunkowo raczej nieprofesjonalna. Chciałem wyjaśnić wezwanie do zapłaty, które otrzymałem najwyraźniej przypadkowo ale kontakt telefoniczny jest chyba niemożliwy. Na numer podany w SMS nie można się dodzwonić, numer ogólny ze strony (tel. 71 374 74 00) zgłasza się zapowiedź kancelarii a następnie jesteśmy informowani, że abonent nie przyjmuje połączeń przychodzących... niepoważne. Inspektor Ochrony Danych Osobowych –Krzysztof Wygoda tel. 537 214 324 ( numer ze strony https://lexus.net.pl/kontakt) również nie odbiera połączeń.

Kajtek Nowy wpis

Zastanawiam się nad oferta pracy w dziale windykacji. Zachęca m. in. możliwość pracy zdalnej. Pytanie, czy za tym idzie też dofinansowanie do sprzętu czy kosztów zużycia prądu? W ogłoszeniu nic o tym nie znalazłem.

Chmurka Nowy wpis
@Kajtek

Bardzo ciekawe pytanie, które nowy pracownik jak ja też musi zadać, małe pytania a jednak ważne, bo praca zdalna to też sprzęt i prąd

Chmurka

Bardzo mili i pomocni współpracownicy zwłaszcza p. Magda która zawsze dostrzeże dobre strony pracownika, i zdopinguje, starsi współpracownicy też są bardzo pomocni, pensja na razie wpływa w terminie, ale czy pojawi się premia tego obawiają się najstarsi pracownicy i jest to zastanawiające

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. windykacji? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Skoro firma dzwoni to muszą być nie zaktualizowane numery w bazie. Numery w chwili obecnej zmieniają właścicieli. W sumie wpadłem na ogłoszenie dodane rok temu jako negocjator. Ogłoszenie nie zawierało żadnych widełek a to mnie właśnie interesuje. Podacie coś informacyjnie? Jest możliwość aktualnie pracy z domu? Była też wzmianka na temat opiekuna, przez jaki czas można liczyć na takie wdrożenie w obowiązki?

Oburzony

Makis1
@Oburzony

Od dwóch tygodni dzwonią po kilka razy dziennie z numerów które Google uważa jako spamaby.

@Makis1

Czy to pracownicy firmy tak wydzwaniają? Czy może raczej boty? Ktoś może robił jakiś test Turinga, żeby to sprawdzić?

Jędrek

Wiecie czemu wymagają ambicji na stanowisku Negocjatora? Bo ja może bym chciał zostać, tylko ją potrenuję trochę. A jak rok temu szukali, to trzy osoby chcieli przyjąć. Nie wiem, czy im to się udało, ani, ile płacą za pracę? Wy coś wiecie na ten temat, ile wynosi pensja zasadnicza, a ile premia?

Roxa

Cześć, miałam kiedyś aplikować na Negocjatora, rok temu jak była oferta dokładnie, ale znalazłam inne ogłoszenie, tylko no nie wypaliło. Ktoś wie, jak tu jest z pracą aktualnie? Nie ma wolnego wakatu? No i czy nadal jest opcja pracy zdalnej, bo to dla mnie ważne? Dajcie znać, ile dni można tak pracować.

Czy w Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Specjalista ds. Administracji?

Robert

Jest oferta, że negocjator jest im potrzebny. Na ich stronie. Jeśli chodzi o wyszczególnienie tego, co firma oferuje, to piszą o zróżnicowanym zakresie obowiązków, który wspiera rozwój kariery, a także wynagrodzeniu podstawowym i premii. To co na tym stanowisku mógłbym robić, poza dzwonieniem do dłużników i ile mogłaby wynieść podstawa i premia?

Niema co na nic tracić czasu

Odradzam! Po przepracowaniu paru lat żadnego dziękuję. Na początku tworzą mit o fajnej firmie, potem się zaczyna wyciskanie soków za minimum. Brak podwyżek, premie notorycznie spóźnione, coraz mniejsze. Czepianie się wszystkiego, (usunięte przez administratora)

Irena
@Niema co na nic tracić czasu

Od jak dawna nie ma podwyżek? Jakoś firma to argumentuje że nie podnoszą pensji? Ciekawa też jestem ile proponują nowym pracownikom. Możesz dać znać?

Pracownik pracuje za minimalną, potrafią wyssać wszystkie soki. O urlop trzeba się prosić, coś, co nazywają premiami, wypłacają spóźnione, zresztą i tak (usunięte przez administratora) na premiach. Układy, układziki. Uciekać od nich, gdzie (usunięte przez administratora) rośnie!

Irena

Te premie o których piszesz to jak są wyliczane? Zadaniowo? Uznaniowo? Czy jakoś jeszcze inaczej? Skoro uważasz, że nie są dobrze obliczane to jest jakiś wzór żeby to sobie policzyć?

Justyna

A ta kwestia z urlopami, to jak to konkretnie wygląda? Pracownik przynosi podanie o urlop w danym terminie i co wtedy? Pracodawca się nie zgadza, każe zmienić termin, czy jak? Nie rozumiem tego wątku o proszenie.

Bardzo miłe i kulturalne Panie z którymi można porozmawiać i wynegocjować rozłożenie dlugu na raty .

Trudno stwierdzić kto to w ogóle jest. Wygląda jak połączenie kancelarii prawnej z firmą windykacyjną i telemarketingiem. Wykonują po 50 telefonów dziennie, zapychają pocztę głosową, wysyłają mnóstwo grożąc i strasząc. To co robią najprościej można uznać jako nękanie i zastraszanie a jako że jest to kancelaria prawna to nikt im nic nie zrobi... bo jak tu wygrać z (usunięte przez administratora)prawnikami w sądzie.

Banda co prowadzi (usunięte przez administratora) nie maja szacunku

Pracowałem w tej kancelarii prawie sześć lat jako pracownik terenowy. Przez cały ten okres byłem do ich dyspozycji, żadnych zwolnień lekarskich, urlopów przez cały ten czas zero podwyżek, żadnych premii, żadnych motywacji. Złożyłem wypowiedzenie, po tym jak podczas jednej z ostatnich wizyt ugryzł mnie pies. Zero przeprosin, żadnych podziękowań za kilkuletnią współprace. Pracownik dla nich, to taki robocik, który ma wykonywać zlecenia i jak najniższym dla nich kosztem słabo wynagradzając. Nie polecam nikomu podejmowania u nich pracy.

BOBOLewski to żart

Wysyłają masakryczną liczbę smsów o zaleganiu, którego oczywiście nie ma . Maszyna losująca wynajduje nasz nr telefonu a oni na tym żerują. Jeżeli to się nie skończy to sam i zaskarżę o nękanie. Blokuje nr z którego wysyłają to przesyłają z następnego. Wysłałem soczystego sms o zaprzestaniu wysyłki smsów, sami doigrają sie sprawy w sądzie. Jeszcze jeden a najpierw zgłoszę firmę do UOKiK i wam tez to PROPONUJĘ. (usunięte przez administratora)

aga

Mój mąż często dostaje z tej kancelarii SMS-y z informacją, że jakoby ma zadłużenie w OC i wzywają do natychmiastowej spłaty długu, straszą windykacją. Najśmieszniejsze jest to, że nie mamy i nigdy nie mieliśmy samochodu i ani ja ani mąż nie mamy nawet prawa jazdy. SMS-y są z nr (usunięte przez administratora)

GoscWawa

Ci co pracują w tej kancelarii nie maja sumienia ani żadnej moralności. Wmawiają ludziom rzekome i nieistniejące długi i drą przez telefon (usunięte przez administratora), żeby płacić. Naprawdę dziwię się, jak Ci ludzie mogą potem spojrzeć w lustro, (usunięte przez administratora)

Co myślicie na temat pracy w Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

bella

nic .juz w tv mówil o takich firmach zenada

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa?

Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.

Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa