Cukiernia Olsza

Opinie o Cukiernia Olsza

bootnm 2016-09-06 10:36
Nie polecam pracy w tej cukierni.
Wynagrodzenie może nie najgorsze ale ludzie którzy tam pracują to buraki i oszołomy i przez takich właśnie traci się chęci do dalszej pracy.
Zygi 2016-11-25 19:03
Wybieram sie tam do pracy ktos mi powie co moge sie spodziewac ,,jakie zarobki ,,czy morzliwosc pracy tylko ranna zmiana,,,jestem zawodu cukiernik lecz chce prqcowac w charakterze pomoc cukiernika,,,,robilem w zawodzie ale nie we eszystkim jestem samodzielny
gość 2017-03-28 11:16
Witam, macie jakieś informacje na temat pracy w Olszy? Jaka stawka, umowa itp,. Chciałbym tam się zatrudnić tylko nie wiem czy warto.
nowy 2017-04-05 22:35
masakra podobno, najpierw oferują kupe kasy, po miesiącu mowia ze jednak będzie mniej, wymagają 100% dyspozyyjnosci, rano, w nocy, weekendy, przyjmują z blikla po chorych stawkach a normalnie placa polowe tego, potem redukują nowym... masakra czy nie?
KASKA 2017-04-19 21:37
I trzepią masowe niedobre produkty... przyszłam i nie wierze w to co tutaj robię :(, cofnęłam sie w rozwoju i robie cos czego nie zjem
nowy 2017-06-09 10:27
a teraz torty chcą robic... masakra te torty, nie polecam pracy
F 2017-07-22 00:07
Potwierdzam to, ze dobrze płaca ale tylko na początku - potem o polowe mniej chcą dać...powód jaki podają to oczywiscie błąd pracownika, ze tego nie zrobił albo ze zrobił ale szef ( głównie Pan Marcin) myślał ze to bedzie inaczej. Nie potrafią sprecyzować co należy robic, w jakim kierunku isc a zgrywają wielkich szefów - tylko oni nigdzie nie pracowali wczesniej i nie maja odniesienia jak inni traktują pracowników. W Olszy pracownik to "popychadło"- wielu ludzi robi niezle wały ale szefowie siedzą w tym swoim PRLowskim biurze i niczego nie widza....czasami było mi ich zal ale potem tylko śmiech :-)))
Zostaw swoją opinię o Cukiernia Olsza - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Olsza