Salon meblowy Meble Rybaccy

Opole

Opinie o Salon meblowy Meble Rybaccy

renn1 2010-11-22 15:48
Potwierdzam, miałem taka samą sytuację, nadal nierozwiązaną
jan 2012-04-04 23:54
ja również niestety potwierdzam
jadzia 2013-01-29 13:23
Dramat nie polecam sklepu, są zawsze problemy. Nie kompetentni sprzedawcy [usunięte przez moderatora] po prostu szok. nie polecam!
la 2016-05-18 23:31
tak @maciek te kuchnie są naprawdę super ale ja szukam teraz u nich zatrudnienia i nie mogę spotkać żadnego ogłoszenia
Ktoś 2016-10-24 14:15
Może i meble są super, ale obsługa nie kompetentna,nie dotrzymujaca umów słownych. Sprzedawców należy pilnować aby nanosili zmiany na umowę i należy osobiście sprawdzać parametry sprzętu i ich wygląd. NAJMNIEJ PROFESJONALNA I AROGANCKA JEST WŁAŚCICIELKA.D. wyżej ma niż nią siada... Nie odpowiada za pracę montażystow mimo że sama ich zatrudnia... Nie polecam i nie życzę nikomu kontaktu rekalamacyjnego z właścicielką!!!
opolmar 2016-11-09 23:03
Ja też nie polecam tego sklepu i kontaktu z Panią K. . Miła i uprzejma jak coś się kupuje jak reklamuje to arogancka, pokazująca jaka jest cwana i wygadana. Pozjadała wszystkie rozumy. Kłamie w żywe oczy.
Nigdy moja noga tam nie postanie już w tym pseudo salonie !!!!! Napewno na mnie już nie zarobi ani złotówki .
Krzysztof K 2016-12-23 11:46
no niestety jestem kolejnym klientem który dał sie oszukac potwierdzam oszukac temu sklepowi !!! Umowa ustna została niedotrzymana a dodatkowo Pani włascicielka nie chce oddac nadpłaty mimo ze mam na to potwierdzenie . Nadmienie ze chodzi o kwote 300 zł , a cały komplet kosztował mnie niecałe 8000 zł . Sprawe skierowana do mecenasa.
Zostaw swoją opinię o Salon meblowy Meble Rybaccy - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon meblowy Meble Rybaccy