Opinie o Salon meblowy Meble Rybaccy w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Salon meblowy Meble Rybaccy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Salon meblowy Meble Rybaccy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon meblowy Meble Rybaccy w Opole

Loluu Nowy wpis

Zamówiłem forel w tej firmie rozczarowany nie zgodny z opisem za niski o 4cm miał być wysokosc siedliska 42 cm a jest 38 cm.

Rozczarowana Nowy wpis

Jestem bardzo rozczarowana sposobem potraktowania mnie przez pracownice ze sklepu w sobotę 24.02. Pierwsza rozmowę w sprawie czesci do mebli odbylam z jedna pracownic, ktora byla bardzo mila i starala sie mi pomóc . Przy nastepnej rozmowie trafilam na drugą pracownicę, dla ktorej wszystko bylo problemem, łącznie z tym ze musi ze mną rozmawiac a ma caly sklep 2500m2 na głowie. A co do części to mam sobie poszukac blizej miejsca swojego zamieszkania. W dzisiejszych czasach takie traktowanie klientow jest niedopuszczalne. Mysle, ze jak tej pani praca z klientem nie odpowiada to niech sobie zmieni. Zdegustowana i rozczarowana.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Salon meblowy Meble Rybaccy odbywa się w siedzibie firmy?

Rozczarowany

Jeżeli tak samo traktują pracowników jak klientów, tzn. lekceważenie na maxa to powodzenia życzę obecnym i przyszłym pracownikom tej firmy.

Helena
@Rozczarowany

Co na ten zarzut o lekceważeniu powiedzą pracownicy? Przełożeni salonu Meble Rybaccy Was bagatelizują? Jak aktualnie z atmosferą?

Zdegustowany Nowy wpis
@Rozczarowany

Potwierdzam lekceważące podejście, ludzie w biurze ok za to Pani Karolina mało profesjonalna wchodzi w niepotrzebne dyskusje jest nie miła wrecz opryskliwa. A to właściciel firmy jest jego wizytówka, meble ok jednak podejście lekceważące.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Salon meblowy Meble Rybaccy się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.

Czy Salon meblowy Meble Rybaccy oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Irena

Potwierdzam wypowiedz pana Piotra, pani Ania projektowala zowniez moja kuchnie , jestem bardzo zadowolona z projektu, kuchnia jest funkcjonalna , dobrze zaprojektowana i wyglada super, dziekuje pani Aniu. Ja rowniez polecam firme Rybaccy, wszyscy bardzo mili i profesjonalni, na europejskim poziomie.

Hanna

Z tego co piszecie, to meble mają naprawdę wysokiej jakości. Podobno Waszym zdaniem też lekceważą klientów. To prawda?? Może ktoś potwierdzić?

Benek
@Hanna

Potwierdzam. Swoją opinię już napisałem.

Z całego serca polecam firmę Rybaccy ,wspaniała Pani Ania projektant mebli kuchennych stworzyła mnie i mojej żonie piękną kuchnię zaprojektowała w małej przestrzeni coś wielkiego . Kontakt z firmą był extra,również dbałość o szczegóły. 100% Polecam. Pozdrawienia dla P.Projektant

Android

Polecam Wspaniały klimat super ludzie, super obsługa,

la

tak @maciek te kuchnie są naprawdę super ale ja szukam teraz u nich zatrudnienia i nie mogę spotkać żadnego ogłoszenia

Zostaw merytoryczną opinię o Salon meblowy Meble Rybaccy - Opole

Salon meblowy Meble Rybaccy