JUBILER KORN Z CHORZOWA

Chorzów

Opinie o JUBILER KORN Z CHORZOWA

OLEK 2010-10-29 22:30:49
Firma to bardzo wykorzystuje pracowników nie płaci na czas ,a ten obleśny szef ,taki mały ,szkoda gadać nie polecam . U unikajcie tej firmy jak ognia .
fachu 2010-10-29 22:50:17
Nie polecam kiszka finansowa jak i moralna ............................
Mirek 2010-11-05 21:09:26
Ja polecam było miło ale się .........! jak chcecie to się sami przekonajcie .
Zatrudniają samych dupowłazów i nienormalnych lizusów .Takie raczej kreatury ,a złotnicy to tylko z nazwy nie mają z tym nic wspólnego .
złotnik 2010-11-05 21:14:12
Finanse wypłaca w 3 ratach i to z bólem to ile razy można się upominać o swoje .Wszyscy to debile a on [usunięte przez moderatora] jest najmądrzejszy .I synalek ten jego taki bystry jak .........no dobrali się .FACHURY
BYŁAM 2010-11-05 21:16:37
CO LUDZI SIĘ PRZEWINĘŁO PRZEZ TĄ NIBY FIRMĘ LUDZIE !!!!! MNÓSTWO
OLEK 2011-07-28 07:00:18
TO NACIĄGACZE NIE PŁACĄ , OSZUKUJĄ A JAK LAWIRUJĄ

NIE POLECAM A TE ICH NIBY WYROBY Z ZŁOTA TO POKRAKI , PSEUDO ZŁOTNICTWO !!!!!!!!!!
PIOTREK 2012-01-09 05:29:27
firma JAKA FIRMA ? TETRYKI SAME !!
Jan.N 2016-04-30 10:21:03
A JETII KTOŚ WIDZIAŁ TAK SAMO ZOBACZYSZ 2000ZŁ -NIKT TAM TYLE NIE ZARABIA ? UWAŻAJCIE NA DWIE WYDAJĄCE ODLEWY ,ZŁOTO POZOSTAWIONE NIE ZGADZA SIĘ ,CIULAJĄ KLIENTÓW .WŁAŚCICIEL Z ZŁOTNICTWEM NIE MA NIC WSPÓLNEGO NIE UMIE NIC !!
PŁACA W RATACH NAJNIŻSZA KRAJOWA ,BRAK UMOWY ,ATMOSFERA MOCNO ŚMIERDZĄCA .
hjhjjk 2016-05-21 19:36:54
no to faktycznie wygląda to bardzo neiciekawie. A masz świadośc @Jan N. że brak umowy możesz zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy i zrobią szybciutko z tym porządek. I to bardzo szybciutko. Zobaczysz.
Zostaw swoją opinię o JUBILER KORN Z CHORZOWA - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUBILER KORN Z CHORZOWA