Opinie o Etoll w Strzelin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Etoll. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Etoll o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etoll w Strzelin

pawel

Tragedia. Warunki na magazynie sa spartańskie, (usunięte przez administratora) bród i ubustwo. Wielki król nafty a nie potrawi zadbac o warunki bezpieczeństwa. Wszedzie slisko oleje a butów nie dostaniesz PIP powinien zamknąc ten (usunięte przez administratora) juz dawno>

A i jeszcze wypłata - na rozmowie przykładowo było 1200/mc, a na wypłatę 900zł, bo te 300 to premia za widzimisię i np. za pracę w soboty. (usunięte przez administratora) ich pies. Przed tą firmą trezba ostrzegać potencjalnych pracowników. Szkoda czasu i pieniędzy.

Zastanawiam się nad wysłaniem cv do firmy na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta oraz sprzedaży stacjonarnej. Na stronie firmy jest jakas oferta pracy, ale tam napisali, że obowiązkiem jest praca na Comarch ERP XL. Ale nie wymienili tego jako wymagane do znania. Czyli jak ja nie znam to i tak mam szanse na zatrudnienie i oni naucza mnie obsługi tego, tak?

pawel

Urszula Nowy wpis
@pawel

Widzę, że mowa tu o warunkach na magazynie. Było to gdzieś zgłaszane do przełożonych? A co z socjalką? Są jakieś dobre pomieszczenia do odpoczynku, jedzenia? Jest tam czysto i czy jest np. mikrofala, lodówka, herbata dla pracowników? Można prosić o info o takim pomieszczeniu?

Nick Nowy wpis
@pawel

Pracowałem tam 20 lat temu i jak czytam to nic się nie zmieniło. Najlepsze była praca nieobowiązkowa przymuszona w soboty i inwentaryzacje na koniec roku. Ktośprzychodził na kilka miesięcy w trakcie roku, zostawał do końca i ponosił odpowiedzialność finansową za czas i braki kiedy nie pracował. Dobry wał. W zimie zalaną wrzątkiem herbatę można było po miniucie wypić bo nie było ogrzewania, a w kanciapie mieściły się tylko 2 osoby, na 4-6 magazynierów. Na placu ze starymi paletami pełno gwoździ,a (usunięte przez administratora) właściciel karze za za przebicie koła w widlaku.(usunięte przez administratora)

Nick Nowy wpis

zawistny

Pracowałem jako magazynier w tej smiesznej firmie. Jednym slowo średniowiecze. W ogłoszeniu jest ze dają możliwośc awansu i szkolenia heheh Nie zobaczycie szkolen ani awansu tak samo jak butów roboczych. W zimie pootwierane brame temperatura taka sam jak na zewnątrz i ogulnie syw na magazynie. Odradzam . No i (usunięte przez administratora) pieniadze a pisza ze atrakcyjne pieniądze. Ktoś sie tam mocno w głowe uderzył. pensja minimalna i tyle.

Katarzyna
@zawistny

odnośnie aspektu czystości na magazynie to nie ma jakiegoś stanowiska odpowiedzialnego za porządek czy po prostu magazynierzy po sobie nie sprzątają a powinni? ciekawa też jestem na jaką to skale czy to zagraża jakoś bezpieczeństwu? co z BHP?

seba

Nie wywiązują się z umów , na razie podaję sprawę do sądu

Dorota
@seba

moze podasz jakieś konkrety? Chodzi Ci o brak płatności że chcesz się z nimi sądzić? Czy o co?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Etoll? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
znawca firm

wie ktoś może kto leje dla nich oleje ich marki Quator? silnikowe podobno niemiecka firma, a inne np. przekładniowe podobno polska firma ale nie wiadomo która?

Katarzyna
@znawca firm

No w sumie po dłuższym przemyśleniu dobre pytanie sama teraz będę się nad tym zastanawiać. Chyba, że do dziś jednak już się dowiedziałeś i dasz znać?

Elżbieta

To jak to w końcu jest u nich na stanowisku handlowca? Mógłby się ktoś wypowiedzieć z perspektywy pracownika? Jakie są oczekiwania już w praktyce wobec takiej osoby?

znawca firm

skąd wzięli tylu jednakowych miernych przedstawicieli handlowych!

Szajba

Aby pracować w tej „wspaniałej” , „ nowoczesnej „ ???????? firmie trzeba mieć na prawdę wielka odporność psychiczna na te bzdury , którymi karmi pracowników szefostwo! Polecam na przyszłość poznać swoich odbiorców na żywo a nie zza biurka i komputera i posłuchać jak zmieniły się potrzeby ludzi i czasy w których funkcjonuje !????‍♀️

Obserwator

Jako firma całkowicie nie polecam. Brak szacunku dla pracowników ze strony Pana J. T. Osiem godzin pracy to ty jesteś leń, tu trzeba 10-12"h. Zarobki jak na tą firmę to są niskie. Cały czas kary finansowe a brak wynagrodzenia (bonusu) za dobrze wykonaną pracę. Prezes żyje w świadomości że to są lata komuny. Jak nie Ty to dziesięciu stoji przy bramie. Taki wał. Braki w dziale handlowym braki w kierowcach braki w pracownikach na magazynie itp. Same braki w pracownikach mówią same za siebie. Nie polecam. (usunięte przez administratora) współczesnych lat.

Czaja
@Obserwator

Bonus za dodrze wykonaną pracę??? Ale jaja co ty łaskę robisz że pracę dobrze wykonasz ,u mnie byś już zakończył karierę

Wiktoria
@Obserwator

@Obserwator szkoda, że masz takie doświadczenie związane z pracą w tym miejscu. Aktualnie widzę tylko jedną ofertę pracy, więc już chyba takich braków nie ma. Ciekawe jest to, co piszesz o karach finansowych, to chyba rzadko spotykane. Jeśli możesz napisz, jakie warunki pracy ustala się na rozmowie kwalifikacyjnej i czy powoływałeś się na nie podczas problemów w pracy?

Wojciech

Firma jak najbardziej ok, dobrze się pracuje ale niestety wszędzie znajdzie się maruder!

Witam, byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku Specjalisty ds. zakupów. Rozmowa przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze i nic nie mogę zarzucić pracownikom. Natomiast warunki jakie firma oferuję są lekko mówiąc z czasów PRL, praca na 2 zmiany, podkreślona oczywiście została praca w stresie itd. Możliwość dorobienia albo nadrobienia obowiązków w soboty. To wszystko za cudowne 2500 zł netto. I teraz najlepsze firma miała problem z znalezieniem pracowników na magazyn i za dużą konkurencję uważa "Amazon" więc strach pomyśleć ile zarabia pracownik na najniższym stanowisku...

Bobik
@Anonim

Czyli nic sie nie zmienilo... moze w koncu rodzinka T. sama zakasa rekawy i sie wezmie do roboty;)

BETY

Czy ktoś mógłby mi napisać opinie o pracy na stacji, kasjer- sprzedawca. Dziękuję

@BETY

Jak też chętnie dowiem się jak się pracuje i jak ustalane są grafiki? I czy pracownicy mogą dopasowywać go do swojej dyspozycyjności?

Handowiex

Praca w tej firmie to dramat I (usunięte przez administratora) z umowami I wszystkim co tylko moga

Man

Same śmieci. Nic konkretnego. Jaki PiP Zus i inne kontrole? Co za bzdury. Tak naprawde nikt z czynnych pracowników się tu nie wypowiedział.A szkoda. Ale czytając to wszystko mam wrażenie że gowork.pl z nimi współpracuje. Nie ma więc się co dziwić że nie ma tu wypowiedzi samych pracowników. A szkoda. W tedy naprawdę moglibyście dowiedzieć się co tak naprawdę znaczy praca w tej firmie. Teraz to tylko zamazany obraz zwolnionych bądź obrażonych klientów. A jest o czym napisać.

kASZTELAN

Nie bądż głupi, nie pchaj sie do etollu, nie warto. To totalny brak szacunku do kogokolwiek z pracowników ze strony rodzinki na T. zarobki bardzo marne, praca po godzinach, a slowa DZIEKUJE czy DOBRA ROBOTA, to na pewno nie uswiadczysz. codzienny OPR. nie znam nikogo kto by tam pracowal i byl zadowolony. kazdy wspomina etoll zle i z niesmakiem. janusze biznesu z synalkiem z muchami w nosie. straszne (usunięte przez administratora) a kto tam pracuje ten...wiadomo po co tam jeszcze siedzi

@kASZTELAN

Rozumiem, że każdy ma różne odczucia wobec firmy. Czy możesz jednak rozwinąć temat i napisać, czy Etoll pracę po godzinach nagradza w jakiś dodatkowy sposób? Będę wdzięczna za konkretne info.

(usunięte przez administratora)Jest to ogólne i precyzyjne podsumowanie tej firmy. Tyczy się przede wszystkim właścicieli jak i większości pracowników.

Rise

Wiem że szukają kierowców i tworzą Nowy program motywacyjny. Z tego co wiem zarobki kierowcy to 3000 na rękę.

@Rise

Czy orientujesz się może, co będzie zawierał nowy program motywacyjny dla pracowników? Jeżeli tak, to napisz proszę, co wiesz na ten temat. Dzięki temu ułatwisz użytkownikom wyciągnięcie wniosków odnośnie sytuacji osób zatrudnionych w firmie Etoll. A może ktoś wtedy zdecyduje się na podjęcie zatrudnienia w tym miejscu. Zachęcam!

Franek
@Rise

jakich kierowców szukają? jakie kategorie?

Zawiedziona klientka

Obsłudze daleko do uprzejmości a fochy kierowane do klientów są niepotrzebne. Po zatankowaniu i odłożeniu pistoletu grosiki „same” się nabijają.... czyżby ktoś znał jeszcze temat...? Moje sugestie dla Etoll: Przydałoby się bliższe spojrzenie na „tankowanie przez duchy” i zmiana podejścia. Klient to nie wróg.

@Zawiedziona klientka

Rozumiem, że jesteś klientem Etoll. Interesuje mnie jednak, czy posiadasz jakieś informacje na temat tego, jak pracuje się w tym miejscu? Na forum tego typu wypowiedzi również są ważne, bo współtworzą wizerunek firmy. Więc jeżeli jesteś w posiadaniu takiej wiedzy, to podziel się z użytkownikami nią i napisz, jak ten pracodawca spełnia się w swojej roli.

Sylwia
@Iza

Nie posiadam. Ale chętnie ją posiądę. Powiecie, ile można tu zarobić?

Iza

@Bartosz, może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz konkretne informacje odnośnie pracy w Etoll? Jak oceniasz oferowane przez firmę warunki zatrudnienia? Czy są dla Ciebie satysfakcjonujące? Jakie są pozytywy pracy w tym miejscu?

Bartosz

Praca w dobrej firmie jaką jest Etoll przerasta niektórych!!

Zostaw merytoryczną opinię o Etoll - Strzelin

• Jak się pracuje w Etoll?

Zobacz opinie na temat firmy Etoll tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Etoll
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.

Etoll