Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka”

Opinie o Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka”

anonim 2009-03-30 08:54:03
Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka” to solidnafirma, barzo dbajaca o pracowników.
zimbardo 2010-01-26 21:45:23
tak, szczególnie dba o swoich potencjalnych klientów wysyłając im na wymuszone "tak" swoje poradniki na próbę, za którą przychodzą fa vat, a potem Cię ścigają, bo nie zrezygnowałeś z ich sprzedaży na próbę. wstyd. wstyd tak ludzi robić w konia w biały dzień..
nerwowy 2012-12-18 15:37:37
Ludzie omijać z daleka!! Uważać na stronę wip.pl oraz podstrony. [usunięte przez moderatora] . Zgłaszać na policje za nękanie niezamówionych towarów.
Mirek 2013-05-07 20:06:39
Można poprosić jeszcze o jakąś opinię? Zależy mi na aktualnej. Znalazłem ciekawa ofertę pracy w wydawnictwie „Wiedza i Praktyka” chociaż jest ona dość stara, nie wiecie, czy szukają teraz kogoś? Jak wygląda sprawa od strony zarobków? Pensja dociera na czas? Ile proponują na początku? Jakiekolwiek premie, czy bonusy? Czy w firmie są związki zawodowe? Czy praca jest w systemie zmianowym, jeśli tak to czy jest jakoś dodatek zmianowy do wypłaty doliczany?
nik 2013-05-15 20:46:51
WiP jako pracodawca w swojej branży jest bardzo ok.
były 2014-03-12 01:25:03
skoro jest tak bardzo ok, to dlaczego w 2013 r. kilku pracowników złożyło pozwy przeciwko WIP?
Pracownik 2016-05-31 11:12:13
Polecam osobom chcącym zdobyć doświadczenie - można naprawdę dużo się nauczyć. I doceniają, jak masz wyniki. W ostatnich 2 latach dużo się zmieniło na plus, jeśli chodzi o atmosferę w pracy. I ludzie, którzy kiedyś odeszli, znowu tu wracają.
hamptons 2016-10-17 21:04:41
Pewnie, że prestiż jest dość cenny @baba, ale wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć teraz zatrudnienie? Chętnie byym się załapał, bo doświadczenie jest niezłe. W końcu warunki finansowe pewnie odpowiadają każdemu. Premie są całkiem niezłe do podstawy.
oszukany 2016-12-01 18:02:11
oszusci i naciągacze
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka” - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka”