logo GD Profesja SC

GD Profesja SC

Kraków

Opinie o GD Profesja SC

xxxx 2014-10-02 16:52:14
Nierzetelna firma. Wysylaja na rozmowy za granice, a pozniej sie okazuje, ze poszukuja do pracy ale w innym charakterze. Nie polecam. Malo zorientowani na temat ofert, ktore zamieszczaja.
mlody21 2014-11-12 13:18:07
Firma w porządku, pracuje dzięki nim jako elektryk w Niemczech. Oferta była zgodna z tym co mam na miejscu. Pomagali z organizacja wyjazdu i tłumaczeniem jak były problemy. Resztę sam ogarnąłem. Polecam.
Janusz 2014-11-27 11:15:12
Firma rzetelna,pracownicy kompetentni pracownicy,wszytkie sprawy związane z wyjazdem dopięte na ostatni guzik...pracowałem za pośrednictwem GD Profesja w Pforzheim i wszystko było jak potrzeba,mam na myśli płace,zakwaterowanie i miejsce pracy...serdecznie wszystkim polecam współpracę
mejb 2016-04-05 21:02:06
@werty w takim razie nie jest ono wymagane, to każdy ma szansę, o ile tylko posiada dobrą znajomość języka angielskiego i bardzo dobrą znajomość obsługi komputera, MS Office.
Marek 2016-12-16 17:31:30
Nie polecam a wręcz odradzam na wyjazd na obecna ofertę Ustawiacz wtryskarek( formy Wtryskowe) miejscowość Lahr( Niemcy). Praca niewolnicza, za nadgodziny nie płaca ale "zmuszają", chorobowego oraz urlopów nie płacą. Pomoc w załatwianiu formalności polega na załatwianiu bezpłatnej 2-dniowej pracy próbnej. na początku są uśmiechy ale gdy wypowiesz prace w Polsce i znajdziesz sie w ich "szponach' co zrobisz? musisz chodz1-2 miesiące "zamienić się niewolnika" i tyrać ponad siły aby zniwelować poniesione koszty, proszę prześledzić od jak długo pojawia się to ogłoszenie, dlaczego ?bo wszyscy po 1-2 miesiącach uciekają z tej niewoli, a niektórzy po 1-2 tygodniach...nie ma żadnej pomocy w odzyskaniu należności przez Firme od Niemieckich "Złodziei"....
Klient 2016-12-17 15:12:11
Nierzetelna Firma, abyś 2tygodnie się w Niemczech utrzymał "kasują" za Ciebie kasę i maja Cie w nosie....
swój 2016-12-22 14:37:13
Uważaj na nich, wyślą za granicę , z początku cacy a póżniej...
wedm 2017-01-11 08:54:34
Od kilku miesięcy puszczają ogłoszenie "Frezer CNC, Operator Elektrodrążarki Drutowej".
Ze świecą szukać operatora ze znajomością mazatrola plus obsługa drutówki (jakiej? sterowanie?) z komunikatywnym niemieckim. Takich omnibusów po prostu nie ma, a jak są to w Polsce dobrze zarabiają i nie pojadą do Niemiec za 1500€.
Normalna firma zatrudniła by dwie osoby na dwie, skrajnie różne maszyny. Ale niemiec myśli że znajdzie się polski frajer.
Zostaw swoją opinię o GD Profesja SC - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GD Profesja SC