logo GD Profesja SC

GD Profesja SC

Kraków

Opinie o GD Profesja SC

xxxx 2014-10-02 16:52
Nierzetelna firma. Wysylaja na rozmowy za granice, a pozniej sie okazuje, ze poszukuja do pracy ale w innym charakterze. Nie polecam. Malo zorientowani na temat ofert, ktore zamieszczaja.
mlody21 2014-11-12 13:18
Firma w porządku, pracuje dzięki nim jako elektryk w Niemczech. Oferta była zgodna z tym co mam na miejscu. Pomagali z organizacja wyjazdu i tłumaczeniem jak były problemy. Resztę sam ogarnąłem. Polecam.
Janusz 2014-11-27 11:15
Firma rzetelna,pracownicy kompetentni pracownicy,wszytkie sprawy związane z wyjazdem dopięte na ostatni guzik...pracowałem za pośrednictwem GD Profesja w Pforzheim i wszystko było jak potrzeba,mam na myśli płace,zakwaterowanie i miejsce pracy...serdecznie wszystkim polecam współpracę
mejb 2016-04-05 21:02
@werty w takim razie nie jest ono wymagane, to każdy ma szansę, o ile tylko posiada dobrą znajomość języka angielskiego i bardzo dobrą znajomość obsługi komputera, MS Office.
swój 2016-12-22 14:37
Uważaj na nich, wyślą za granicę , z początku cacy a póżniej...
wedm 2017-01-11 08:54
Od kilku miesięcy puszczają ogłoszenie "Frezer CNC, Operator Elektrodrążarki Drutowej".
Ze świecą szukać operatora ze znajomością mazatrola plus obsługa drutówki (jakiej? sterowanie?) z komunikatywnym niemieckim. Takich omnibusów po prostu nie ma, a jak są to w Polsce dobrze zarabiają i nie pojadą do Niemiec za 1500€.
Normalna firma zatrudniła by dwie osoby na dwie, skrajnie różne maszyny. Ale niemiec myśli że znajdzie się polski frajer.
Zostaw swoją opinię o GD Profesja SC - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GD Profesja SC