Taxperience Sp. z o.o.

Opinie o Taxperience Sp. z o.o.

admin 2015-07-28 15:35:29
Czy rekrutacja w firmie Taxperience Sp. z o.o. jest trudna? Czy ktoś z Was miał okazje w niej pracować? Czekamy na Wasze opinie!
idz pracuj gdzie indziej 2016-08-17 13:00:03
Dzień dobry,
chciałbym napisać coś pozytywnego na temat pracy w tym miejscu, ale niestety nie mogę. Atmosfera w biurze jest słabsza niż przeciętna, głównie za sprawą szefostwa. Dosyć często zdarzają się różnorakie problemy kreowane głównie przez szefa. Praca w nadgodzinach to norma, co więcej spędzenie mniej niż 9-10h dziennie w biurze oznacza wystawienie się na dokuczliwości. Dużo problemów także z urlopem. Ekstremalną rzeczą jest prośba o dzień wolny z powodu choroby.
Firma wcześniej działała pod nazwa Taxplan, więc sugeruje poczytać także opinie pod tą nazwą.
Pozdrawiam
pracownik 2016-11-03 15:59:58
A ja nie zgodzę się z przedmówcą. Wszystko zależy od własnej organizacji czasu pracy i preferencji. Atmosfera jest dobra, każdy może czuć się swobodnie. Problemy z urlopem też nie występują. Nikt nie jest napiętnowany, że pracuje 8 godzin dziennie. Zdarzają się dni, kiedy trzeba posiedzieć dłużej, ale nie jest to norma i nikt nie robi też problemu, jak chce się wyjść wcześniej. Największym plusem jest to, że można się dużo nauczyć i możliwości rozwoju są szerokie, szefostwo kładzie duży nacisk na rozwój osobisty każdego pracownika. Ja polecam:)
pracownik 2016-11-21 10:42:01
Ja również nie zgadzam się z pierwszą opinią. Nigdy nie miałem problemu z dniem wolnym, nawet jeśli była to niespodziewana sytuacja. Co do godzin pracy to uważam, że zależy to od samodyscypliny - jeśli potrafisz sobie zorganizować dzień, nikt od Ciebie nie wymaga abyś zostawał dłużej. Firma kładzie duży nacisk na podnoszenie swoich kwalifikacji, oferując różnego rodzaju szkolenia i kursy.
Firma organizuje różnego rodzaju wyjścia integracyjne - na ostatnim uczyliśmy się gotować dania rodem z Hiszpanii :)
Atmosferę w pracy oceniam bardzo pozytywnie.

Polecam!
pracownik 2016-11-23 11:37:18
Popieram swoich przedmówców. Nigdy nie miałam problemów z urlopem ani zwolnieniem chorobowym.
Elastyczne godziny pracy, dofinansowanie na kursy, egzaminy itp. Ogólnie warunki finansowe bardzo zadowalające. Ogromna możliwość rozwoju dzięki pracy w międzynarodowym środowisku, możliwość wyjazdów do USA i pracy z tamtejszymi specjalistami.

Polecam!
Zostaw swoją opinię o Taxperience Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taxperience Sp. z o.o.