Limbex sp. z oo

Lublin

Opinie o Limbex sp. z oo

dyrektor:) 2014-07-14 18:51
pieniadze na czas lecz zarobki bardzo złe. 1680zł na umowie plus premia he dajcie spokoj żal.pl. oszusci itd słynny accord he obiecuja tylko... lecz nie wywiazuja sie z tej słynej premii nie polecam tej firmy
wojtek 2014-10-07 17:23
firma limbex to jest dno i same sa poprawki nie nadaje sie ta firma do budowania
Jarek 2016-03-08 19:34
Uwaga podwykonawcy!! Firma nie płaci za wykonane prace. W umowie 30 dni a już minąło pół roku i brak pieniędzy
Jarek 2016-03-16 19:10
Prawdopodobnie złodziejski LIMBEX ogłosił upadłośc
Chabry 2016-04-06 09:59
Witam,
Czy ktoś może kupił mieszkanie na ul. Chabrowej z Limbexu?? jakies opinie sugestie?
Bąk 2016-04-13 14:35
Mieszkanie ok, tylko nikt ci go nie sprzeda narazie bo w ksiegach wieczystych jest juz jakis podwykowaca
ilo 2016-05-19 18:04
wiecie co chcialabym zapytac was, czy polecacie ta firme developerska, poniewaz w Lublinie wraz z mezem szukamy jakiegos profesjonalnego biura oraz rzetelnego z ktorym chcielibysmy nawiazac wspolprace chcemy znales mieszkanie na wlasnosc
Zostaw swoją opinię o Limbex sp. z oo - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limbex sp. z oo