PPH Rektur

Katowice

Opinie o PPH Rektur

Rektur 2015-03-18 21:49:27
Firma "PPH Rektur", nie zgadza się z zamieszczonymi powyżej opiniami. Jesteśmy firmą uczciwą, zarówno dla naszych kontrahentów jak i pracowników. Nie chcemy się wdawać w polemikę, jednakże gdy już zostaliśmy wywołani do tablicy, krótko stwierdzamy, że za wykonaną dobrze pracę - zawsze płacimy w terminie.
qba 2015-03-20 22:25:32
Co wy ludzie wypisujecie? Pracowałem w Rekturze parę lat temu, ale ze względu na to że zmieniłem stan cywilny musiałem zmienić miejsce zamieszkania. Ci co tu piszą niepochlebne słowa o właścicielu tej firmy to zapewne pracownicy, którym nie chciało się robić albo pomyliły im się wakacje z dniówką. Firma jest ok a właściciel swój chłop i zawsze docenia tych którym CHCE się pracować a nie udawać że się pracuje. Tak się składa że pracowałem razem z bratem. Brat przy obróbce kamienia a ja w biurze. Rektur to firma z przyszłością. Pamiętam wyjazd na targi do Werony, Wrocławia a nawet do Hong Kongu. Nie wiem jak teraz jest w firmie ale za moich czasów było super. Właściciel to gość który ma charyzmę, wymaga ale płaci za dobrze zrobioną pracę. To firma dla ludzi a nie Korpo gdzie człowiek jest trybkiem. Spokojnie moge polecić tą firmę.
mihas85 2015-04-13 22:46:41
Pracowali ludzie w Rzeszowie i im jasnie Pan Turek po dzien dzisiejszy nie wypłacił po 2000 zł.Oszust i nie polecamy tej firmy.
alibaba1 2015-04-13 22:50:24
Zgadzam sie z toba bo mnie tez naciałna 3500zl.OSZUST jakich mało,z daleka od tej firmy.
Tomek 2015-12-08 00:26:37
Właśnie zjechałem z Londynu na święta a może i na stałe i tak czytam o moim dawnym pracodawcy p. Turku i firmie Rektur. Wszystko można powiedzieć o tej firmie ale na pewno nie to że koleś oszukuje na wypłatach. Trzeba to tylko dogadać zanim się zacznie pracować. Ja pracowałem tam w 2013/14 roku przy obróbce kamienia i układaniu płytek/schodów/parapetów u dużych klientów. Nie wiem czy to byli jego klienci czy był podwykonawcą. Ale faktem było że jak obiecał kasę za odebrany obiekt to płacił nawet jak mu inwestor kasy nie dał. Facet jest trudny ale jak ktoś zrobi to co do niego należy (nie spierd...i roboty)to kasę dostanie, a jak spier...li to dostanie na tyle na ile zasłużył w ocenie p. Krzysztofa. Może to wk...iać ale postawcie się w roli właściciela fmy, on przecież tą fimę musi utrzymać. Trochę żałuję że już nie pracuje w Rekturze, tutaj w UK już nie jest tak jak kiedyś. Teraz mam miesiąc wolnego (bezpłatnego). Tak więc jak macie robotę to ją szanujcie...
Były pracownik 2016-02-27 19:02:22
Pracowałem w firmie Rektur 3 lata nic dobrego nie mogę napisać o tej firmie. Cieszę się że tam nie pracuje bo mnie pan Turek zwolnił. Pracowałem przy obróbce i montażu kamienia. Pochlebne opinie zamieszczone tutaj są nie prawdziwe napisane zapewne przez szanownego właściciela lub na jego zlecenie. Gościu to oszust i sknera. Na wszystkim oszczędza nawet na paliwo żeby jechać coś zamontować trzeba się prosić. Nie mówiąc już o sprzęcie który pozostawia wiele do życzenia. Do dzisiaj pamiętam jak przeprowadzał rozmowy kwalifikacyjne np z kandydatem na przedstawiciela, będzie miał Pan samochód firmowy komputer telefon i prowizję od sprzedaży. W rzeczywistości jeździł faktycznie FIRMOWYM rozklekotanym cinquecento oczywiście jak dostałeś na paliwo, komputer miałeś jak miałeś swój i telefon tzn fimową kartę sim. Ogólnie wymaga obiecuję nie wiadomo co a później gada ze ktoś mu nie zapłacił i skąd ma wziąć bo jak opłaci Twój ZUS i podatek to już mu nic nie zostaje. Ogólnie znam kilka osób które tam pracowały i wszyscy się cieszą że tam nie pracują. I nie wierzcie w komentarz o tych wyjazdach za granicę na targi i wogole bo był jeden gość który z nim był ze 3 razy w Chinach tylko dlatego że Pan Krzysiek nie umiał angielskiego. W jednym zdaniu nigdy ale to nigdy nie decydujcie się na pracę w tej firmie. Wolałbym robić na stacji benzynowej za 1200zl
Miser 2016-05-19 18:28:49
Wiesz co, no faktycznie te oferty były dość stare i nie ma nic od jakiegoś czasu, ciekawe dlaczego..
Zostaw swoją opinię o PPH Rektur - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH Rektur