OX Media

Bielsko-Biała

Opinie o OX Media

Geek girl social 2013-06-18 17:22:30
mhh, ja miałam troche inaczej niż pan u góry. podczas rozmowy kwalifikacyjnej ustaliliśmy z góry w jakim stopniu mogę poświęcać się pracy w agencji oraz stawkę, która była zdecydowanie wyższa niż 1300. Wiem, że można liczyć na pewną elastyczność, której w innych agencjach raczej uświadczyć nie można. Może to był staż? GeekGirl
martin 2013-07-11 11:47:55
Geel girl social to ile Tobie zaproponowali w OX Media? Napisz tutaj bo myślę czy składać tam swoją aplikację
Sylwia/Kraków 2013-08-01 23:40:47
Mala, a kiedy to było? Staż? Jakie stanowisko? Ile masz doświadczenia? Mam kilku znajomych, którzy tam pracowali i pracują (usunięte przez administratora) a też firma się dość rozwinęła i te warunki proponują coraz lepsze. Mi w krk ostatnio click proponował staż bezpłatny, a rok mam doświadczenia w agencji...:/
co to są pakiety godzinowe 2013-08-02 09:51:57
Co to są pakiety godzinowe? (usunięte przez administratora)
joobs 2014-07-07 12:33:09
Normalnie to jest tak że pracujesz żeby żyć, w Ox Media jest tak że żyjesz aby pracować.
Trivag 2014-07-08 10:12:49
Jeżeli dasz to sobie wmówić to tak to będzie. Trzeba zachować trzeźwość umysłu i znać swoją wartość. Głowa do góry :)
Smutna Prawda 2014-07-31 00:14:10
(usunięte przez administratora) Ktoś tu się obawia prawdy? A może warto zastanowić się nad poczynaniami i zmienić coś na lepsze? Plotki rozpuszczane na temat byłych pracowników i powodów ich odchodzenia są po prostu żałosne.
Wetka 2014-08-21 10:17:21
Ten komu praca nie odpowiada to ją zmienia. Co prawda nie jestem przekonany czy nie lepiej byłoby poprawić atmosferę w zespole, bo OX Media mają naprawdę duży potencjał do dorównania największym w branży. Myślę, że z obecnym składem jest to możliwe, ale potrzeba by większego zgrania i wzajemnego zrozumienia.
Stażysta 2016-04-28 13:03:40
Jakieś nowe wieści? Pozytywne zmiany na lepsze?
Loo 2016-09-28 02:09:50
(usunięte przez administratora). Nie wiem czemu... atmosfera bardzo zła, poziom zarobków na tle branży raczej słaby. No i godziny pracy.... niestety -decydując się na pracę w ox decydujesz się na rezygnację z życia. Zostajesz zombie :)
Zostaw swoją opinię o OX Media - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OX Media