OX Media

Bielsko-Biała

Opinie o OX Media

Geek girl social 2013-06-18 17:22
mhh, ja miałam troche inaczej niż pan u góry. podczas rozmowy kwalifikacyjnej ustaliliśmy z góry w jakim stopniu mogę poświęcać się pracy w agencji oraz stawkę, która była zdecydowanie wyższa niż 1300. Wiem, że można liczyć na pewną elastyczność, której w innych agencjach raczej uświadczyć nie można. Może to był staż? GeekGirl
martin 2013-07-11 11:47
Geel girl social to ile Tobie zaproponowali w OX Media? Napisz tutaj bo myślę czy składać tam swoją aplikację
Sylwia/Kraków 2013-08-01 23:40
Mala, a kiedy to było? Staż? Jakie stanowisko? Ile masz doświadczenia? Mam kilku znajomych, którzy tam pracowali i pracują (usunięte przez administratora) a też firma się dość rozwinęła i te warunki proponują coraz lepsze. Mi w krk ostatnio click proponował staż bezpłatny, a rok mam doświadczenia w agencji...:/
co to są pakiety godzinowe 2013-08-02 09:51
Co to są pakiety godzinowe? (usunięte przez administratora)
joobs 2014-07-07 12:33
Normalnie to jest tak że pracujesz żeby żyć, w Ox Media jest tak że żyjesz aby pracować.
Trivag 2014-07-08 10:12
Jeżeli dasz to sobie wmówić to tak to będzie. Trzeba zachować trzeźwość umysłu i znać swoją wartość. Głowa do góry :)
Smutna Prawda 2014-07-31 00:14
(usunięte przez administratora) Ktoś tu się obawia prawdy? A może warto zastanowić się nad poczynaniami i zmienić coś na lepsze? Plotki rozpuszczane na temat byłych pracowników i powodów ich odchodzenia są po prostu żałosne.
Wetka 2014-08-21 10:17
Ten komu praca nie odpowiada to ją zmienia. Co prawda nie jestem przekonany czy nie lepiej byłoby poprawić atmosferę w zespole, bo OX Media mają naprawdę duży potencjał do dorównania największym w branży. Myślę, że z obecnym składem jest to możliwe, ale potrzeba by większego zgrania i wzajemnego zrozumienia.
Stażysta 2016-04-28 13:03
Jakieś nowe wieści? Pozytywne zmiany na lepsze?
Maja 2017-04-18 09:20
Śledzicie aktualne oferty pracy do OX Media? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy w zakładce kariera:http://www.oxmedia.pl/kariera.php
Dla wielu stanowisk istnieje możliwość pracy zdalnej. Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w pracy właśnie w takim charakterze.
Zostaw swoją opinię o OX Media - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OX Media