Consultrix

Wrocław

Opinie o Consultrix

Joanna 2014-04-29 12:09
Polecam firmę wszystkim, którzy chcą zdobyć doświadczenie w branży bhp. Mili ludzie, świetna atmosfera w zespole bhpowców. Wszystkich pozdrawiam:))
lili 2015-09-18 16:35
Bardzo niesolidna firma. Brak umów i kłamstwa odnośnie rodzaju umowy i terminu wypłaty. Zdecydowanie odradzam.
XxX 2016-02-18 22:15
Nie ma mowy o umowie. Wypłata w ratach i to z miesięcznym opóźnieniem. Obrabianie za plecami i kłamstwo w żywe oczy.
to ja 2016-07-14 07:32
Firma Consultrix jest bardzo niesolidna. Pomimo zapewnień starają się ograniczać umowy o pracę do maksimum. Albo zlecenia, albo o dzieło. Spóźnianie się z wynagrodzeniami to norma. Wynajdywanie powodów nie płacenia wynagrodzeń, to już maja opanowane do perfekcji. Nie było chyba tylko samolotu spadającego na siedzibę firmy. Pracujesz jak na pełnym etacie, albo i dłużej. Nie polecam. D.Delmanowicz to raczej typ oszusta.
CzemuOszukujecie? 2017-01-23 19:47
Witam,
Niestety muszę przyłączyć się do złych opinii o funkcjonowaniu tej firmy. Podejściu do ludzi, nie szanują swoich pracowników. Na początku często wszystko wygląda dobrze. Rozmawiają, starają się żebyś wkręcił się w tą rodzinną firmę. Później wychodzi nierówne traktowanie, kłamstwa całej rodziny Dlemanowiczów!
Szefem na papierze jest Michaś, ale rządzi "pułkownik" Darek i Diva "operetkowa" Danka. Łapczywa, zachłanna i kłamliwa. Zresztą kto z nich nie kłamie. Michaś, który ciągle siedzi w kościele i jeździ na rekolekcyjne urlopy-Kłamie i lawiruje żeby było na jego korzyść!
Umowa- proście, jak najszybciej umowę! Warunek konieczny. Chyba nikt tam nie ma umowy o pracę. Nie łudźcie się. Bez szans Delmany tną koszty. Ale oni nie dadzą Ci umowy zlecenia!!!
Najlepiej umowa o dzieło- to ich konik. Zajmują się prawem pracy i Bhp więc kombinują jak ciąć koszty!
Najlepiej nagrywać co mówią w istotnych sprawach, bo zawsze coś przekręcą. Wypłata 1 często jest o.k. bo niska. Później na Raty!!! Mają gdzieś czy masz co jeść. Ważny nowy samochód, telefon, wczasy!!!Liczą się oni.
Wiszą kasę wielu osobom i instytucją. Banki, Zus, skarbowy.
Umowy o dzieło- które według urzędnika Zus nie mogą być dziełem. Jak zwodzić i kłamać Darek nauczył się perfekcyjnie. Może w PRL jak był w wojsku, ale raczej całe życie praktyki.
Jeżeli odejdziecie, a oni Wam wiszą jakieś zaległe pieniądze to bardzo możliwe, że ich nie odzyskacie.
Swoich kontrahentów też traktują z "góry" i olewają oraz "obgadują. Tylko kasa, kasa "miśki".
Nazwać ich trzeba po imieniu- oszuści [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i krętacze!

Pozdrowienia dla tych wiernych i miłych pracowników, którzy męczą się w tym Bagnie!!! P. Jola, P. Mariusz, P. Magda czy P. Bronek:)

Nie pakujcie się we współpracę z tą firemką. Szkoda nerwów i strata pieniędzy. Udaje się nielicznym, ale to na krótką metę.
Zostaw swoją opinię o Consultrix - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consultrix