Consultrix

Wrocław

Opinie o Consultrix

Joanna 2014-04-29 12:09:12
Polecam firmę wszystkim, którzy chcą zdobyć doświadczenie w branży bhp. Mili ludzie, świetna atmosfera w zespole bhpowców. Wszystkich pozdrawiam:))
lili 2015-09-18 16:35:00
Bardzo niesolidna firma. Brak umów i kłamstwa odnośnie rodzaju umowy i terminu wypłaty. Zdecydowanie odradzam.
XxX 2016-02-18 22:15:20
Nie ma mowy o umowie. Wypłata w ratach i to z miesięcznym opóźnieniem. Obrabianie za plecami i kłamstwo w żywe oczy.
to ja 2016-07-14 07:32:29
Firma Consultrix jest bardzo niesolidna. Pomimo zapewnień starają się ograniczać umowy o pracę do maksimum. Albo zlecenia, albo o dzieło. Spóźnianie się z wynagrodzeniami to norma. Wynajdywanie powodów nie płacenia wynagrodzeń, to już maja opanowane do perfekcji. Nie było chyba tylko samolotu spadającego na siedzibę firmy. Pracujesz jak na pełnym etacie, albo i dłużej. Nie polecam. D.Delmanowicz to raczej typ oszusta.
Zostaw swoją opinię o Consultrix - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consultrix