Opinie o Best Work Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Work Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Best Work Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Work Sp. z o.o. w Częstochowa

pracownik na szczęście były

Na urlop nigdy akurat nie mogłem narzekać zawsze miałem ok 2 tyg więcej.Burdel i bałagan w biurach.Musiałeś mieć pecha.

ktoś

Może by tak dyrekcja zajęła się swoimi pracownikami, bo ci co sie zajmują obliczaniem wymiaru urlopów pracowników nie potrafią tego prawidłowo zrobić .....

anonimek.

Jeszcze trochę i sprawiedliwości stanie się zadość.W końcu prokuratura dobiera się do (usunięte przez administratora) byłym prezesom tej firmy.Jak na razie jest to tylko jedna osoba, ale prędzej czy później dobiorą się do tyłków następnym osobom z ul.Kmicica.Niech się tamtejsza złodziejska banda nie tłumaczy złymi przepisami,bo pracownicy w takie bajeczki już nie wierzą.Lepiej pakujcie już swoje manatki,bo już niedługo wasze miejsce będzie za kratkami.

chałupnik

Uciekajcie od tej firmy jak najdalej.Dobra rada.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Best Work Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik sprzedaży internetowej - rynek zagraniczny.
gość

Pracownicy tej firmy, przestańcie w końcu milczeć,zbierzcie się w końcu na odwagę i złóżcie w końcu pozew zbiorowy do Sądu Pracy - bo inaczej nie zobaczycie nigdy waszych pieniędzy.W końcu ktoś z Was musi przerwać tę zmowę milczenia i doprowadzić do wypłaty waszych zaległych pensji a potem do natychmiastowego upadku tej całej złodziejskiej bandy zwanej dyrekcją.To jest hańba i wstyd,żeby taki tzw:zakład pracy chronionej istniał na polskim rynku i bezczelnie wykorzystywał osoby niepełnosprawne do pracy nie płacąc ani grosza.Ten cały syf i (usunięte przez administratora) powinien dawno już zniknąć,a ta cała złodziejska banda na czele z panią Żanetą już dawno powinna trafić za kratki za tak haniebne wykorzystywanie osób chorych i n iepełnosprawnych. Pracownicy,nie dajcie się,walczcie o swoje,przerwijcie tą zmowę milczenia i składajcie natychmiast pozew zbiorowy do sądu pracy i wykurzcie z tego zakładu tą całą złodziejską bandę na czele z panią Żanetą. Nie bójcie się - oni nic wam nie mogą zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZapalZeMnaLolka

Ja nie oszukuję! Ale trochę kradnę.

Uważam, że wszyscy oszukują!

dupa

Jest dużo osób które nie dostały jeszcze za pażdziernik i jak będą siedzieć dalej cicho to guzik dostaną.

wszawa

Nie rozumiem, czy są pracownicy tej firmy, którzy na świeta nie otrzymali choć jednej zaległej wypłaty?

[usunięte przez administratora] ludzie chcą pieniędzy a mają gówno na święta.Jak wam własciciele nie stanie w gardle wigilijna kolacja gdy skazujecie dziesiątki ludzi na płacz i brak środków do życia.Powinniście siedzieć w pasiakach z kulą u nogi a nie na swoich stołkach śmiejąc się z tragedii ludzi która napycha wam konta.Jak możecie panie dyrektorze i Pani [usunięte przez administratora] patrzec w lustro?Czy nigdy nie kłuje was w oczy krzywda ludzka którą tak chojnie obdarowujecie te ludzkie ofiary losu?Wstyd.

wszawa

My i tak stoimy, bo pracy nie ma, od czasu do czasu coś skapnie, teraz przed świetami jest pare zleceń, ale w czasie roku to prawie cały czas wakacje. Nie umieją znaleźć zleceniodawcy.

robol

ja nie wiem czemu sie nie zatrzymacie produkci i dacie i do zrozumienia ze to wy dla nich pracujecie a nie oni dla was. w bitronie bylo podobnie na początku ale ludzie staneliśmy na dwa dni i kasa nagle sie znalazla. groizba zerwania kontraktu i kary finansowe zrobily tez swoje teraz kasa jest juz nawet 6. nie rozumie was macie sile w kupie i wam nic nie zrobią

wszawa

Ja pracuję w Best Worku na Kmicica i to tenże zakład wisi mi pensję za wrzesień, październik i obecnie za listopad, co jest tak pewne jak to, że dziś jest 06.12.2012r.

lola

Witam, mam pytanie czy to ten Best Work wam nie wypłaca tych wypłat czy zakład w którym faktycznie pracujecie?

Sam sobie odpowiedziałeś na pytania.Masz kiepski ale wybór.wszystko się da trzeba tylko pomyśleć i chcieć

wszawa

Ja pytam co miesiąc i się nie boję,mało tego byłam w PIP i wiem, że można z dnia na dzień zrobić wypowiedzenie zgodnie z art.55 kp, i muszą ci jeszcze za okres wypowiedzenia zapłacić, ale tak pięknie w naszym państwie jest tylko na papierze. Najlepiej złożyć sprawę w sądzie pracy i iść z wyrokiem do komornika.Niestety wszystko trwa, a pieniądze potrzebne na co dzień.Ciekawe, kiedy ta firma wreszcie padnie, przecież oni nie mają szans, spłacić tych zaległości, które mają.

Tak samo mam pieniądze jak i ty.Chałupnicy tak jak i pracownicy hali są dojnymi krowami.Sobie sam moge pomóc lecz zrozum dlaczego ktoś ma coś załatwiać za ciebie.Gdy nie dawałem rady poszedłem do dyr personalnego i dostałem wypłatę.Nikt z nas nie jest bogaty a nawet tych groszy nie dostajemy.Chałupnicy mają o tyle lepszą sytuację że nie muszą tracić na paliwo bilety i marznąć w słabo ogrzanej bądz lodowatej hali. kończy mi się umowa więc długo cierpieć nie będę.Każdy czeka aż ktoś inny zapyta o pensję żeby tylko samemu się nie narażać,więc powtarzam chcesz pieniędzy działaj.

wszawa

No cóż, jeśli masz pieniądze, to wcale się nie dziwię, że nic nie będziesz załatwiał. Jeśli nie masz to tak jakbys kasztany z ognia cudzymi rękami chciał wyjmować. Tak, czy siak, nie rozumiem twojej postawy i rozumieć nie muszę.A propos, nawet tutaj ktoś westchnął o pracownikach hali, tylko o chałupnikach ani słowa, tak jakby oni byli winni, że nie ma pracy, albo oni byli pracownikami od macochy.

bóg ci nie pomoże jeżeli sam sobie nie pomożesz.Co ja ci będę pisał chcesz wypłaty to staraj się o nią jest Pfron jest Rpo jes Nik i masa instytucji która nie wie o tym zakładzie.Ja za ciebie nic nie będę załatwiał.Gdyby wam głód i komornik porządnie dał popalić to byście coś zrobili.Konformizm jest bardzo wygodny.Wkońcu to naprawdę upadnie a wtedy guzik z pętelką zobaczysz a nie wypłaty.

wszawa

Mój Boże, a tu święta idą, nie wiadomo co robić, płacić za światło, mieszkanie czy zostawić na święta, a na górze, jak zawsze nic nie wiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Work Sp. z o.o. - Częstochowa

Best Work Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 464 ocen.
  • Kmicica 6/8
    42-202 Częstochowa