Opinie o Best Work Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Work Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Best Work Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Work Sp. z o.o. w Częstochowa

Jak jest z pakietem medycznym w Best Work Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Krasnal z bo magu Nowy wpis

Napiszę krotko.......... WSZYSTKIE TE FIRMY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM BO FO TO MA BYĆ ZA SPRAWIEDLIWOŚĆ SKORO TEN KTO NIE PLACIŁ SWOIM OK 100 PRACOWNIKOM PRZEZ PÓŁ ROKU OTRZYMAŁ WYROK KILKU MIESIĘCY W ZAWIASACH NA KILKA LAT. WSZYSTKIE FIRMY CÓRKI DZIALAJĄ TAK SAMO I LUDZIE DALEJ PO NOCACH W DOMACH PLACZA....

xxx Nowy wpis

szkoda

były pracownik Nowy wpis

Obecnie nazywają się Lavoro wcześniej Zajan, pracowałem tam kiedyś, moja połówka też tam pracowała, parę dni temu była na policji złożyć zeznanie, wzywają wszystkich byłych pracowników z orzeczeniem. Chyba pazerność na kasę z Pfron przerosła zdrowy rozsądek

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Best Work Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik sprzedaży internetowej - rynek zagraniczny.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

ori

a rzadko tego typu komentarze w firmach się zdarzają.

WWWW

A ja jestem bardzo zadowolony. Pracuję tutaj już kilka lat i poza drobnymi incydentami pensja zawsze jest w terminie. Ludzie, jak wszędzie różni, ale na ogół idzie się dogadać :) Zapraszam do nas :)

WWWW

gdyby uczciwie wypłacali wynagrodzenie pracownikom to i rotacji by nie było. Rekrutacja cały czas trwa tylko do firmy Lavado pod jaką obecnie figuruje dawne Best Work

bogna162

Mam pytanie do pracowników Lavoro pracujacych dużej poniewaz ja pracuje dopiero od miesiaca ...czy Firma posiada jakikolwiek fudusz socjalny? i czy wypłaca pracownikom czy to w formie wczasów pod grusza czy bonów na swieta? wiem ,że zatrudniają dużo pracowników a odpis na fundusz socjalny przy zatrudnieniu ponad 20 pracowników jest obowiązkowy...może ktoś mi odpowie..pozdrawiam

lila

proponuję zapytać o opinię kontrahentów firmy.

ole ole

no ważne, żeby firma tego typu to była przede wszystkim skuteczna, bo jak chodzi o odzyskiwanie należności to mam wrażenie, że cel jest wtedy jasno postawiony przed taką firmą.. ale oni mają tutaj bezpośredni związek z windykacją czy nie, to już jakiś inny segment jest? a jak z kwotą jest też konkretnie, da się wyżyć, ze tak powiem?

ktoś

albo głowę jak zrobić interes i iść na studia za pensje pracowników fizycznych

ktoś

biedni uczciwi ludzie nie mają wynagrodzenia, które im się nadzwyczajnie w świecie należy, a "dyrektorstwo i kierownictwo" z biura robią sobie za firmową kasę studia (bo to nie wypada, żeby pani Dyrektor miała wykształcenie średnie), czyli za pensję tych co nie dostali do tej pory. Taka sprawiedliwość

Witam, chciałam się dowiedzieć w jakiej gazecie i co było w ogłoszeniu. Syn również nie otrzymał zaległych pensji (4),jestem zainteresowana jak odzyskać zaległe wypłaty dla syna.

Grażka

Witam pracowałam jako chałupnik, firma zalega mi z wynagrodzeniem za 7 miesięcy. Jeszcze w ubiegłym roku oddałam sprawę do sądu w tej chwili jest już postępowanie komornicze. chciałam zapytać czy ktoś też założył sprawę w sądzie i czy komornik odzyskał już pieniądze?

na rękę

Dostaniesz najniższą stawkę za akord i pracę ponad siły ze strasznymi ludzmi.Uciekaj jak najdalej.Ludzie z Kmicica po parę mies nie mają pensji nawet po 5

ada

na dzień dzisiejszy to zaległości są po 2i3 miesiące. Zwalniają i zatrudniają (rotacja ludzi)by nie płacić . Teraz nazywają się lavoro i nie są zakładem chronionym OMIJAĆ Z DALEKA.

anonim2

z tego co wiem to problemy mieli lub mają ludzie z ich hali na której nie było za wiele roboty a tym samym kasy. Ja pracuję w pod ich agencją pracy w zakładzie TRW i nie ma problemów z kasą - jest na czas.

ktoś

przez czyjąś nieuwagę czasem wypłacą ekwiwalent za urlop który się nie należy bo tak to jest jak się ma bałagan w papierach i pewnie nie wiedza pracowników też ma zasługę ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Best Work Sp. z o.o. - Częstochowa

Best Work Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 464 ocen.
  • Kmicica 6/8
    42-202 Częstochowa