MOPS

Starachowice

Opinie o MOPS

Gość 2009-06-18 18:33:27
Przyznawanie pomocy !
Nieuczciwosć pracownic tzw.(Opiekunek). Kierowanie się przy tym osobistymi uprzedzeniami (Lubie - nie lubie).Nagminne przyznawanie pomocy osobom które jej nie potrzebuja , lub potrzebuja na alkohol.
Zaniedbywanie matek z dziećmi,często przewlekle chorymi.
Dotyczy to niektórych pań (Opiekunek), np:pani B.K. Panie te kierują sie osobistymi odczuciami ,a nie potrzeba rzeczywistą tych osób. PRZYKŁAD:
Kosiffa 2010-01-04 17:25:57
Aby wydawać takie osądy trzeba najpierw zapoznać się z programem, przeanalizować punkt po punkcie odgórny system tym wszystkim rządzący, a nie atakować ludzi, którzy w kwestiach finansowych praktycznie nie mają nic do powiedzenia. Faktem jest, że system pomocy społecznej w Polsce jest nie do przyjęcia, ale niestety rządzący nic sobie z tego nie robią. Pretensje nie powinny być kierowane do pracowników socjalnych, bo chyba o te Panie "opiekunki" chodziło Ci Gościu, tylko do ludzi, którzy tym Paniom pieniądze na zasiłki odgórnie przyznają. jeżeli system nie ulegnie zmianie, to nadal polska będzie w tylnej części ogona pomocy społecznej, a rozgoryczenie, takie jak Twoje, będzie dopadać coraz większą liczbe osób. Pozdrawiam Kosiffa.
ab 2010-06-04 15:04:31
przyznają dodatki mieszkaniowe ludzim którzy mieszkaja w blokach i wożą się porządnym samochodami wykazując niskie dochody..a może by tak sprawdzic majatek warunki mieszkaniowe itd???zobaczysc jakie auta stją pod blokiem, jakie ciuchy noszą dzieci???? moze od czegos te panie są ???beznadzieja poprostu
petent 2010-08-31 18:31:54
Opluwanie kogoś za coś,co jest subiektywnym odczuciem nie jest fair.Poza tym ktoś kto pracuje w MOPS opiera się na przepisach>Ja też znam pracowników OŚRODKA bo sam korzystam i są spoko.Tyle dają pomocy ile mają forsy od gminy.A co do dodatków mieszkaniowych to jest jak jest.Polak se radzi.Mam radę dla "gośćia" poczytaj ustawę o pomocy,komu się należy pomoc.A jak się ma dziecko niepełnosprawne to do PFRONU a nie do MOPSU.
maw 2013-09-06 21:11:41
Widać że nic nie wiesz o mopsie dziewczyny tam ciężko pracują, nie mają wpływu na wysokość udzielanej pomocy , one tylko rozpatrują wnioski dostarczone przez osoby potrzebujące . (usunięte przez administratora)
MARIA 2014-10-18 16:07:29
Te Mopsowskie paniusie gdzieś mają ludzi, pomagają, komu chcą.Jeśli chcesz się tam zatrudnić, musisz być krewną albo przez protekcję.Totalną bzdurą jest to,że działają wg przepisów.Gdyby tak było,sprawiedliwie przyznawano by to i owo ludziom.Margines społeczny jest na utrzymaniu MOPSu a wielodzietni chodzą po mieszkaniach i żebrzą.Identycznie jest z Bankiem Żywności,dostają wszyscy tylko nie ci,najbardziej potrzebujący.Zatrudniając się w MOPSie,stajesz się tym,kim są oni...
MARIA 2014-10-18 16:22:47
Pytanie jeszcze,w jakim charakterze ktoś się chce zatrudnić w MOPSie?Powyższe dotyczyło etatu za biurkiem i w terenie.Ale jest jeszcze etat "opiekunki",który pozostawia wiele do życzenia.Ludzie brani są z ulicy i wysyłani do chorych,bez żadnego przygotowania do "zawodu",stąd nie jest to praca efektywna.Prawdziwa opiekunka ma przeszkolenie w kierunku opieki nad chorym.Bez tego praca ta nie jest satysfakcjonująca. I jeszcze jedno - ta praca na zlecenie spełnia wymogi umowy o pracę.Nikt nie broni swych praw,by z tej pracy nie wylecieć. A MOPS się śmieje,że głupich znajduje...
zapasy 2014-12-01 16:27:56
Dla wszystkich zainteresowanych pracą w mops mam dobrą wiadomość. Wrzucili do sieci nową propozycję pracy u siebie i moim zdaniem warto spojrzeć. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej  Program Integracji Społecznej i Zawodowej Osób Niepełnosprawnych ,,Te...
karczoch 2015-02-14 16:50:17
jeżeli chodzi o pracę w Mopsie to dla młodych osób nie jest to moim zdaniem dobre miejsce. Praca raczej monotonna w której nie da się specjalnie rozwinąć. Za to jest to dobre miejsce szczególnie dla kobiet , ustatkowanych które potrzebują po prostu spokoju i stabilizacji, no i towarzystwa do pogadania w pracy ;)
orrr 2016-05-20 23:03:17
o proszę :) MOPS ze Starachowic wrzucił nową ofertę pracy na stronę, szkoda, że na 1/2 etatu. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starachowicach zatrudni pracownika na stanowisku logopedy w Dziale Usług Specjalistycznych. Rodzaj umowy : umowa na zastępstwo.
Zostaw swoją opinię o MOPS - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOPS