Opinie o Sequoia Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sequoia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sequoia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sequoia Sp. z o.o. w Toruń

Joanna Nowy wpis

Pracujesz w Sequoia? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia na jakie mogą liczyć pracownicy. Jakie benefity obecnie oferuje pracodawca?

Kk Nowy wpis
@Joanna

Można powiedzieć,że firma już nie istnieje... wielki żal...

Je Nowy wpis

Bankrut

Romek Nowy wpis

Przedstawicieli Farmaceutycznych poszukują na już.

Edward

Lili - myślę, że im chodzi o narzędzia na jakich pracujesz. :) O GPSy itp. :) pozdrawiam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sequoia Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
lili

ok Panie (usunięte przez administratora), więc jeśli ktoś szuka pracy jako PM, a to oznacza że nie boi się ciężkiej pracy, to uważam że powinien być usatysfakcjonowany, tym bardziej że rynek pracy w tym zawodzie już niewiele jest w stanie zaoferować.. Pewnie są jeszcze lepsze firmy ale uważam że jest także znacznie więcej gorszych.. Mam nadzieję że pomogłam, powodzenia

lili

Firma dba o swoich pracowników także w okresie Świąt, reszty każdy się dowie na rozmowie :) PM

lili

firma naprawdę w porządku, jeżeli są negatywne komentarze to tylko od osób które straciły lub nie dostały pracy w tej firmie..

jola

Jak w ogóle wygląda sytuacja ze sprzedażą produktów tej firmy?

repik

ile ta firma może zaoferowac niedoświadczonemu repowi? 3tys netto da radę?

doswiadczony

Ciekawe pytanie jak z tymi zarobkami na co można liczyc bardziej 2000 do 3000 czy 3 do 4 tys na lapke ... bo obawiam się żeby nie przestrzelić doświadczony rep

Szukajacapracy

Witam Chciałabym zasięgnąć aktualnej opinii o firmie Sequoia. Czy mógłby ktoś napisać ile wizyt dziennie trzeba zrealizować, czy często organizowane są szkolenia? Oczywiście będę wdzięczna też za podanie realnych zarobków (dla osoby bez doświadczenia jako PM), jaka jest flota?

stefan

Rozbawiło mnie mocno twoje pytanie 2300 to lepiej idź do McDonald ;), firma cyfra, przerabia i wysysa energie, są ludzie, którzy dobrze się odnajdują ale dla doświadczonych PM nie polecam, chyba że jesteś w czarnej D.

Hela

Witam. Miałam "przyjemność" pracowac z panem (usunięte przez administratora) w innej firmie. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na jego temat:(usunięte przez administratora)

new

mozna prosic o jakies konkrety? jaka podstawa? netto jakie auto? jak duze tereny? ile wizyt i jakie? Pozdrawiam

Pan(usunięte przez administratora) mily i kulturalny jesli czegos potrzebuje w innym wypadku drzyjcie niebiosa bo patrzy tylko na swoj zacny ()*(). nie potrafi zarzadzac (rzadzic jak najbardziej), moze jako pm sie sprawdzal ale jako dm to totalna porazka, ale nie ma co sie dziwic jesli nie ma do tego wyksztalcenia.

A.

Pracuję już jakiś czas w SQ i ze swojej perspektywy muszę powiedzieć, że stawka na którą się ze mną umawiali nie zmieniła się w trakcie podpisywania umowy i wszystko było ok ,uważam że w tej kwestii można się dogadać, a po jakimś czasie przepracowanym w tej firmie można tez liczyć na podwyżkę. Chciałabym tez wybronić jak go tutaj nazwano " (usunięte przez administratora)"jest to miły i kulturalny człowiek, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Łatwo jest kogoś oczernić pisząc kilka złośliwych słów w internecie w dodatku nie podając swoich danych, dlatego zainteresowanych pracą w tej firmie polecam inne bardziej wiarygodne źródła informacji, tyle w temacie.

ita

ja pracuję w tej firmie od ponad pół roku. Co do kosztów pamiętam że zostały mi zwrócone jak podpisałam umowę, czyli tradycyjnie, jak wszędzie. Warunku umowy dokładnie odpowiadały ustaleniom więc nie miałam wątpliwości z podpisaniem. Praca nie jest łatwa, to fakt. Wymaga sporego zaangażowania, ale dziś ciężko znaleźć miejsce gdzie pensja będzie przyzwoita a pracodawca nie będzie cisnął. Jeżdżę KIAnką, mam nowy telefon. Jest dobrze. A co najważniejsze nie stresuję się czy firma jutro się nie zwinie.

Vik

Inna kwota przy podpisywaniu umowy to typowa zagrywka tej firmy. Dlatego radzę omijać(usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

obcy

O nalotach nie slyszałem , ale reszta by się zgadzała....

Hej przykre, ale pierwsze słyszę żeby były zwroty kosztów podczas rekrutacji(tym bardziej bez zatrudnienia)..... chyba trochę naciągasz fakty. Firm na rynku farmaceutycznym jest dużo może któraś z nich spełni twoje oczekiwania $$$ w 100% ..... ja tam wysyłam,z rynku opinie o nich nie są najgorsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Sequoia Sp. z o.o. - Toruń

Sequoia Sp. z o.o.